Match Center » Odds på dagens fodbold-kampe

Vi har samlet de mest relevante informationer for danske tippere her i vores odds matchcenter. Find odds på dagens kampe, samt spilforslag, startopstillinger, debat og statistik.


 
         
Italien - Serie A Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Benevento-Roma (TV) 0-4
FT AC Milan-SPAL 2013 2-0
FT Cagliari-Sassuolo (TV) 0-1
FT Genoa-Chievo 1-1
FT Verona-Sampdoria (TV) 0-0
FT Juventus-Fiorentina (TV) 1-0
FT Lazio-SSC Napoli (TV) 1-4
FT Udinese-Torino (TV) 2-3
FT Atalanta-Crotone (TV) 5-1
Spanien - Primera (Liga BBVA) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Athletic Bilbao-Atletico Madrid (TV) 1-2
FT Leganes-Girona (TV) 0-0
FT Deportivo La Coruna-Alaves (TV) 1-0
FT Real Madrid-Real Betis (TV) 0-1
FT Sevilla-Las Palmas (TV) 1-0
Tyskland - 1. Bundesliga Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT FC Köln-Eintracht Frankfurt (TV) 0-1
FT Freiburg-Hannover 96 (TV) 1-1
FT Hamburger SV-Borussia Dortmund (TV) 0-3
FT Hertha Berlin-Bayer Leverkusen (TV) 2-1
FT Mainz 05-Hoffenheim (TV) 2-3
Copa Sudamericana Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Estudiantes-Nacional 0-1
FT Atletico Junior-Cerro Porteno 3-1
Belgien - FA Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Cercle Brugge-Genk 0-1
FT FC Liege-Zulte-Waregem 2-3
FT KV Mechelen-Bocholt 3-0
FT Lommel-Waasland-Beveren 1-2
FT Oostende-Union St.-Gilloise 3-1
FT Royal Excel Mouscron-Tubize 3-1
FT Eupen-Rupel Boom 3-2
FT Geel-Gent 2-3
FT Lokeren-KFCO Beerschot-Wilrijk 2-0
FT Roeselare-Club Brugge 1-5
FT Standard Liege-KSK Heist 4-0
FT Westerlo-Anderlecht 0-1
Cypern - 1. Division Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Omonia Nicosia-AEK Larnaca 5-2
Danmark - Pokalturneringen Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Greve-FC Midtjylland 0-7
FT Hedensted-Lyngby 1-3
FT Middelfart G og BK-AaB 0-2
FT Næstved-HB Køge 1-3 6
FT Otterup-Randers FC 0-2
FT Skive-FC København (TV) 0-3
FT Holbæk-AC Horsens 1-0
FT Hvidovre-FC Helsingør 3-4 PEN
FT Slagelse-Hobro 1-5
FT Ledøje-Smørum Fodbold-Brøndby IF (TV) 1-5
England - FA Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Cadbury Heath-Bridport 2-3 PEN
FT Bodmin Town-Bideford AFC 1-1
England - Carling Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Arsenal-Doncaster (TV) 1-0
FT Chelsea-Nottingham F. (TV) 5-1
FT Everton-Sunderland 3-0 1
FT Manchester United-Burton (TV) 4-1
FT West Bromwich Albion-Manchester City (TV) 1-2 6
Færøerne - Formuladeildin Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Vikingur-KI Klaksvik 0-0
FT B36 Torshavn-TB Tvøroyri 3-0
FT EB/Streymur-07 Vestur 3-0
FT NSÍ Runavík-HB Torshavn 2-3
FT Skála-ÍF Fuglafjørdur 2-1
Holland - KNVB Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT AVV Swift-Vitesse 5-3 PEN
FT Capelle-Roda 0-5
FT SVV Scheveningen-Ajax (TV) 1-5
FT Achilles 29-Breda 4-3
FT Ajax (A)-FC Utrecht 0-6
FT CSV Apeldoorn-Willem II 2-4
FT Excelsior-SC Heerenveen 1-2
FT Katwijk-Ter Leede 4-0
FT Lisse-Hoek 7-6 PEN
FT ONS Sneek-FC Twente 1-3
FT Staphorst-Koninklijke HFC 2-3
FT ASV de Dijk-HHC 2-1
FT VVSB-Telstar 4-1
FT Feyenoord-ADO Den Haag (TV) 2-0
Litauen - A Lyga Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT FK Utenis Utena-Zalgiris Wilna 1-2
FT Stumbras Kaunas-Suduva 1-3
Makedonien - Prva Liga Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT FC Academy Pandev-Pelister 2-0
FT FK Vardar Skopje-Renova 2-1
FT KF Shkendija-FK Sileks 5-0
FT Pobeda-Rabotnicki 2-4
FT Shkupi-FK Skopje 1-0
Norge - Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Vålerenga-Sarpsborg 08 0-3
Paraguay - Division Profesional Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Deportivo Capiata-Libertad 1-0
Polen - FA Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Gornik Zabrze-Sandecja Nowy Sacz 3-2 AET
FT Korona Kielce-Wisla Krakow 1-0 AET
Portugal - Liga Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Leixoes-Pacos de Ferreira 1-0
Afl. Real SC-Vitoria de Setubal -  
Afl. Uniao da Madeira-Portimonense -  
Afl. Uniao da Madeira-Portimonense -  
FT Benfica-Braga 1-1
Rumænien - Liga I Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Botosani-CSMS Iasi 3-3
Schweiz - Super League Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Lausanne-FC Zürich 1-1
FT St. Gallen-Basel 2-1
FT Young Boys-Luzern 4-1
Serbien - Super Liga Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Borac Cacak-Røde Stjerne 0-2
FT Partizan Beograd-Napredak 1-1
Skotland - League Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Dundee FC-Celtic 0-4
Slovakiet - Corgon Liga Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Trencin-Nitra 2-1
FT DAC 1904 Dunajska Streda-FK Senica 1-0
FT Spartak Trnava-Zlate Moravce 1-0
Slovenien - Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Drava Ptuj-NK Celje 0-3
FT Mura-Domzale 3-1
FT Sampion Celje-Gorica 0-3
Spanien - Copa del Rey Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Cordoba-Tenerife (TV) 1-4
FT SD Formentera-Logrones 4-3 AET
FT Gimnastica Segoviana-Ponferradina 0-1
FT CD Calahorra-Fuenlabrada 1-3
FT CF Talavera de la Reina-Cartagena 0-1 AET
FT Cadiz-Osasuna (TV) 1-0
FT Hercules-Elche 0-1
FT Real Murcia-UE Olot 3-1
Sverige - Allsvenskan Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Halmstads BK-Kalmar FF (TV) 1-1
FT Hammarby-IFK Göteborg (TV) 2-1
FT Jönköping S.-Sirius 3-1
FT Östersunds FK-Malmö FF (TV) 2-2
Tjekkiet - Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT HFK Olomouc-Hradec Kralove 1-8
FT Hodonin-Slovan Liberec 0-4 AET
FT Jiskra Domazlice-Dukla Praha 3-2
FT Zivanice-Sigma Olomouc 0-8
FT Jablonec-Zizkov 2-1
FT Kromeriz-Karvina 0-4
FT Mlada Boleslav-Pribram 3-0
FT Vysocina Jihlava-Sokolov 1-0
FT Znojmo-Sparta Prag 0-1
FT Sl. Prag-Trinec 5-1
Tyrkiet - Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Inegölspor-Yeni Malatyaspor 0-2
FT Düzyurtspor-Gümüshanespor 7-8 PEN
FT Batman Petrolspor-Göztepe 3-1
FT Denizlispor-Düzcespor 1-0
FT Erzin Belediyespor-Fatih Karagümrük 1-2
FT Hacettepe Spor Kulübü-Yeni Altindag Belediyespor 1-2
FT Hatayspor-Ergene Velimese Spor 1-0
FT Kastamonuspor-Ofspor 1-3
FT Keciorengucu-Silivrispor 3-1
FT Kozan Belediyespor-Adanaspor 1-3
FT Sancaktepe Belediyespor-Elazigspor 2-4 AET
FT Bergama Belediyespor-Sariyer 0-2
FT Kocaeli Birlik Spor-Edirnespor Genclik 5-6 PEN
FT Tuzlaspor-Zonguldak Komurspor 1-0
FT Yesil Bursa-Karsiyaka 3-1
FT Giresunspor-Cizrespor 3-1
FT Altay-Erzurum BB 6-7 PEN
FT Altinordu-Sultanbeyli Belediyespor 1-0
FT Bucaspor-Pendikspor 2-0
FT Adana Demirspor-Bayrampasa 3-0
FT Gaziantepspor-Tire 1922 Spor 0-3
FT Manisaspor-Arsinspor 4-1
FT Samsunspor-Ankara Demirspor 4-6 PEN
FT Bursaspor-Tarsus 4-0
FT Fethiyespor-Nazilli Belediyespor 2-0
Tyskland - 2. Bundesliga Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Dynamo Dresden-Arminia Bielefeld 0-2
FT Eintracht Braunschweig-Greuther Fürth 3-0
FT FC Heidenheim-Darmstadt 2-2
FT Fortuna Düsseldorf-Jahn Regensburg 1-0
Tyskland - 3. Bundesliga Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Meppen-Osnabrück 1-0
FT Chemnitzer FC-Fortuna Köln 1-2
FT Preußen Münster-Aalen 1-1
FT RW Erfurt-Unterhaching 0-2
FT Würzburger Kickers-Carl Zeiss Jena 2-2
Østrig - ÖFB Stiegl Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT USK Anif-Sturm Graz 1-2
FT Vöcklamarkt-Austria Wien 0-3
FT Union Gurten-Altach 3-4 AET
FT ASK Elektra-Rapid Wien 0-4

NAVIGATION

DAGENS KAMPE


NYHEDER

IKON-FORKLARINGER

Der er eksperttip til kampen
Der er eksperttip på vej
Der er brugertip til kampen
Forventet startopstilling
Bekræftet startopstilling
Der er forumdebat om kampen
Der er nyheder om hold/udøvere
17 Antal bookmakere med odds

STARTOPSTILLINGER

Senest opdaterede startopstillinger (forventede og bekræftede) fra vores Match Center:
Aves-Rio Ave
20:27
Marseille-Toulouse
20:15
Fiorentina-Atalanta
19:57
Real Sociedad-Valencia
19:54
Sporting Kansas City-LA Galaxy
19:23
Match Center, oversigt

SPORT I TV

Søndag den 24. september 2017
19:00 Philadelphia Eagles-New York Giants
20:00 Sporting Kansas City-LA Galaxy
20:45 Fiorentina-Atalanta
22:25 Los Angeles Chargers-Kansas City Chiefs
23:00 Atlanta United-Montreal Impact
Se flere kampe i TV-guiden