Mandag 29. april 2024 |
08:00 |
Illya Marchenko - Alex Bolt |
08:00 |
Yasutaka Uchiyama - Rigele Te |
09:30 |
Bu Yunchaokete - Federico Cina |
19:00 |
Ergi Kirkin - Adolfo Vallejo |
19:00 |
Luis Felipe Miguel - Gonzalo Villanueva |
20:30 |
Luciano Emanuel Ambrogi - Murkel Dellien |
23:30 |
Juan Bautista Torres - Guilherme Clézar |
Tirsdag 30. april 2024 |
04:00 |
Blake Ellis/Tristan Schoolkate-Alibek Kachmazov/Beibit Zhukayev |
04:00 |
Calum Puttergill/Reese Stalder-Blake Bayldon/Yuta Shimizu |
04:00 |
Dane Sweeny - James Duckworth |
04:00 |
Jiaji Wang - Omar Jasika |
04:00 |
Jiaji Wang/Zijiang Yang-Piotr Matuszewski/Matthew Romios |
04:00 |
Jie Cui/Rigele Te-Toshihide Matsui/Kaito Uesugi |
04:00 |
Ji-Sung Nam/Patrik Niklas-Salminen-Francis Casey Alcantara/Fajing Sun |
04:00 |
Li Tu - Mattia Bellucci |
04:00 |
Lloyd George Harris - Coleman Wong |
04:00 |
Luke Saville/Li Tu-Omar Jasika/Akira Santillan |
04:00 |
Mattia Bellucci/Moez Echargui-Ray Ho/Ramkumar Ramanathan |
04:00 |
Max Purcell - Brandon Holt |
04:00 |
Rubin Statham/Adam Walton-Illya Marchenko/Denis Yevseyev |
04:00 |
Tristan Schoolkate - Denis Yevseyev |
04:00 |
Yi Zhou - Adam Walton |
15:00 |
Alvaro Guillen Meza - Gonzalo Bueno |
15:00 |
Calvin Hemery/Aziz Ouakaa-Gonzalo Bueno/Adolfo Vallejo |
15:00 |
Gonzalo Oliveira/Dmitry Popko-Luis Britto/Gonzalo Villanueva |
15:00 |
Gustavo Almeida - Mateus Alves |
15:00 |
Joao Lucas Da Silva/Juan Bautista Torres-Facundo Mena/Stefanos Sakellaridis |
15:00 |
Lautaro Midon - Pedro Sakamoto |
15:00 |
Luis Felipe Miguel/Karue Sell-Pedro Boscardin Dias/Alvaro Guillen Meza |
15:00 |
Mateus Cardoso Alves/Daniel Dutra da Silva-Seita Watanabe/Takeru Yuzuki |
15:00 |
Nicolás Zanellato - Stefanos Sakellaridis |
15:00 |
Patrick Harper/David Stevenson-Luciano Emanuel Ambrogi/Ignacio Carou |
15:00 |
Pedro Boscardin Dias - Valerio Aboian |
15:00 |
Roberto Cid - Hady Habib |
15:00 |
Roberto Cid Subervi/Kaichi Uchida-Guilherme Clezar/Fabricio Neis |
15:00 |
Roy Stepanov/Andres Urrea-Hady Habib/Trey Hilderbrand |
Onsdag 1. maj 2024 |
10:00 |
Alexandre Müller - Christian Garin |
10:00 |
Alex Michelsen - Lorenzo Sonego |
10:00 |
Botic Van De Zandschulp - Arthur Rinderknech |
10:00 |
Daniel Galán - Radu Albot |
10:00 |
David Goffin - Alexander Shevchenko |
10:00 |
Fabio Fognini - Federico Coria |
10:00 |
Harold Mayot - Richard Gasquet |
10:00 |
Hugo Gaston - Terence Atmane |
10:00 |
Juan Pablo Varillas Patino-Samudio - Yoshihito Nishioka |
10:00 |
Marcos Giron - Jaume Antoni Munar |
10:00 |
Márton Fucsovics - Giulio Zeppieri |
10:00 |
Nuno Borges - Francesco Maestrelli |
10:00 |
Pedro Martinez - Brandon Nakashima |
10:00 |
Stan Wawrinka - Albert Ramos |
10:00 |
Taro Daniel - Camilo Ugo Carabelli |
10:00 |
Thiago Agustin Tirante - Luciano Darderi |
10:00 |
Zsombor Piros - Zachary Svajda |