Fredag 3. maj 2024 |
12:00 |
Nepean FC - Bankstown Berries |
Lørdag 4. maj 2024 |
07:00 |
Langwarrin SC - Northcote City |
07:30 |
Adelaide Blue Eagles - Western Strikers |
07:30 |
Adelaide Victory - Vipers FC |
07:30 |
Cumberland United - Adelaide Cobras |
07:30 |
Fulham United FC - West Adelaide |
07:30 |
Playford City Patriots - West Torrens Birkalla |
07:30 |
Sturt Lions - Salisbury United |
09:30 |
Caroline Springs George Cross - North Geelong Warriors |
10:15 |
Werribee City - Bentleigh Greens |
11:00 |
Bankstown City Lions - Bonnyrigg White Eagles |
11:00 |
Blacktown Spartans - Macarthur Rams |
11:00 |
Inter Lions FC - SD Raiders FC |
11:00 |
Mt Druitt Town Rangers - Hakoah Sydney City East |
11:00 |
Northern Tigers - Dunbar Rovers FC |
11:00 |
Rydalmere - Dulwich Hill FC |
11:00 |
UNSW FC - Northbridge FC Bulls |
Søndag 5. maj 2024 |
07:00 |
Melbourne City FC Youth - Eastern Lions SC |
Mandag 6. maj 2024 |
12:15 |
Bulleen Lions - Western United FC Youth |
12:15 |
Melbourne Victory FC Youth - Kingston City |
12:30 |
Brunswick City - Preston Lions |
Onsdag 8. maj 2024 |
11:00 |
Macarthur Rams - Inter Lions FC |
Fredag 10. maj 2024 |
12:15 |
Bentleigh Greens - Brunswick City |
12:30 |
Eastern Suburbs - St George Willawong FC |
12:30 |
Preston Lions - Langwarrin SC |
12:45 |
West Torrens Birkalla - Fulham United FC |
Lørdag 11. maj 2024 |
07:00 |
Eastern Lions SC - Werribee City |
07:00 |
Northbridge FC Bulls - Mt Druitt Town Rangers |
07:00 |
North Geelong Warriors - Melbourne City FC Youth |
07:30 |
Cumberland United - Adelaide Victory |
07:30 |
Salisbury United - Playford City Patriots |
07:30 |
West Adelaide - Vipers FC |
07:30 |
Western Strikers - Sturt Lions |
08:30 |
Hakoah Sydney City East - Northern Tigers |
10:00 |
Brisbane Strikers - Caboolture Sports |
10:00 |
Ipswich FC - Broadbeach United |
10:00 |
Mitchelton - Southside Eagles |
11:00 |
Bankstown City Lions - Blacktown Spartans |
11:00 |
Bonnyrigg White Eagles - UNSW FC |
11:00 |
Dulwich Hill FC - Bankstown Berries |
11:00 |
Dunbar Rovers FC - Nepean FC |
11:00 |
Moreton City Excelsior II - Logan Lightning |
11:00 |
SD Raiders FC - Rydalmere |
11:30 |
Adelaide Cobras - Adelaide Blue Eagles |
Søndag 12. maj 2024 |
08:00 |
Western United FC Youth - Melbourne Victory FC Youth |
10:30 |
Capalaba - SWQ Thunder |
Mandag 13. maj 2024 |
12:15 |
Bulleen Lions - Northcote City |
12:15 |
Kingston City - Caroline Springs George Cross |