Søndag 5. maj 2024 |
15:00 |
AC Carpi - Certaldo |
15:00 |
Adriese - Atletico Castegnato |
15:00 |
Aglianese - Forlì |
15:00 |
Akragas - Portici |
15:00 |
Alcione - Vado |
15:00 |
Alma Juventus Fano - Monterotondo |
15:00 |
Angri - Barletta |
15:00 |
Aquila Montevarchi - Grosseto |
15:00 |
Arconatese - Clivense |
15:00 |
ASDC Gozzano - Citta di Varese |
15:00 |
ASD Varesina - Piacenza |
15:00 |
AS Fidelis Andria - Gelbison Cilento |
15:00 |
Atletico Ascoli - United Riccione |
15:00 |
Boreale - Cynthialbalonga |
15:00 |
Borgosesia - ASD Calcio Chieri 1955 |
15:00 |
Bra - Asti |
15:00 |
Breno - Chions |
15:00 |
Budoni - Anziolavinio |
15:00 |
Campobasso - Termoli Calcio |
15:00 |
Canicatti - San Luca |
15:00 |
Caravaggio - Desenzano |
15:00 |
Casarano - Bitonto |
15:00 |
Castellanzese - Brusaporto |
15:00 |
Castrovillari - Gioiese |
15:00 |
Chisola - US Fezzanese |
15:00 |
Citta di Fasano - Paganese |
15:00 |
Cjarlins Muzane - Luparense |
15:00 |
Clodiense - Montebelluna |
15:00 |
Corticella - Prato |
15:00 |
Derthona - SCD Ligorna |
15:00 |
Este - Bassano |
15:00 |
Flaminia - Latte Dolce |
15:00 |
Folgore Caratese - Club Milano |
15:00 |
Ghivizzano Borgoamozzano - US Gavorrano |
15:00 |
Gladiator - ASD Trastevere |
15:00 |
Gravina - Manfredonia |
15:00 |
Igea Virtus - LFA Reggio Calabria |
15:00 |
L'Aquila - SN Notaresco |
15:00 |
Lavagnese - US Albenga |
15:00 |
Martina - Gallipoli |
15:00 |
Matese - Chieti |
15:00 |
Mestre - Dolomiti Bellunesi |
15:00 |
Mezzolara - Progresso |
15:00 |
Mobilieri Ponsacco - Cenaia 1969 |
15:00 |
NF Ardea Calcio - Romana FC |
15:00 |
Nocerina - Ischia Isolaverde |
15:00 |
Orvietana - Livorno |
15:00 |
Ostia Mare - Atletico Uri |
15:00 |
P.D.H.A.E. - Sanremese |
15:00 |
Pianese - Tau Calcio Altopascio |
15:00 |
Pinerolo - Alba Calcio |
15:00 |
Poggibonsi - Figline |
15:00 |
Portogruaro - Mori |
15:00 |
Ravenna - Imolese Calcio |
15:00 |
Real Calepina - AC Ponte San Pietro |
15:00 |
Real Casalnuovo - Siracusa Calcio |
15:00 |
Real Forte Querceta - Seravezza |
15:00 |
Roma City - Vastogirardi |
15:00 |
Sammaurese - SG City Nova |
15:00 |
Sancataldese - Acireale |
15:00 |
San Donato - Vivi Altotevere Sansepolcro |
15:00 |
Santa Maria Cilento - ACD Nardo |
15:00 |
Sant'Angelo - ASD Fanfulla |
15:00 |
Sarrabus Ogliastra - Cassino |
15:00 |
Senigallia - Sambenedettese |
15:00 |
Sora - Avezzano |
15:00 |
Team Altamura - Matera |
15:00 |
Tivoli Calcio - Forsempronese |
15:00 |
Trapani - Sant'Agata |
15:00 |
Trestina - Sangiovannese |
15:00 |
Treviso - UC Montecchio Maggiore |
15:00 |
Tritium - Pro Palazzolo |
15:00 |
Union ASD Casatese - Crema |
15:00 |
USD Palmese 1914 - Rotonda |
15:00 |
Vibonese - Licata |
15:00 |
Victor San Marino - Borgo San Donnino |
15:00 |
Villa D'Alme - Caldiero Terme |
15:00 |
Virtus Bolzano - Campodarsego |
15:00 |
Virtus CiseranoBergamo - AC Legnano |
15:00 |
Voghera - RG Ticino |
17:00 |
Cavese - San Marzano |