Mandag 6. maj 2024 |
09:30 |
Alibek Kachmazov - Luke Saville |
09:30 |
Philip Sekulic - Li Tu |
11:00 |
Arthur Fery - Brandon Holt |
11:00 |
Illya Marchenko - Seong Chan Hong |
13:00 |
Evgeny Donskoy - Rigele Te |
13:00 |
Jan Choinski - Benjamin Hassan |
13:00 |
Matteo Martineau - Ugo Blanchet |
13:00 |
Sandro Kopp - Juan Manuel Cerundolo |
13:30 |
Gijs Brouwer - Gauthier Onclin |
13:30 |
Jaime Faria - Jan Kumstat |
13:30 |
Zdenek Kolár - Martin Damm |
14:00 |
Adrian Andreev - Darwin Blanch |
14:00 |
Franco Agamenone - Stefano Travaglia |
14:00 |
Murkel Dellien - Andrea Pellegrino |
14:30 |
Filip Misolic - Marc-Andrea Hüsler |
14:30 |
Otto Virtanen - Vitaliy Sachko |
14:30 |
Sho Shimabukuro - Martin Landaluce |
15:00 |
Alejandro Moro - Jiri Vesely |
15:00 |
Dalibor Svrcina - Oriol Roca-Batalla |
15:30 |
Ivan Gakhov - Jacopo Berrettini |
15:30 |
Marco Cecchinato - Alexander Weis |
15:30 |
Oliver Crawford - Maks Kasnikowski |
22:30 |
Wilson Leite - Gonzalo Villanueva |
Tirsdag 7. maj 2024 |
00:00 |
Nicolás Zanellato - Santiago Rodriguez Taverna |
04:00 |
Akira Santillan/Rubin Statham-Piotr Matuszewski/Matthew Romios |
04:00 |
Alex Bolt - Antoine Escoffier |
04:00 |
Antoine Escoffier/Joshua Paris-Francis Casey Alcantara/Fajing Sun |
04:00 |
Aoran Wang/Yi Zhou-Toshihide Matsui/Kaito Uesugi |
04:00 |
Beibit Zhukayev - Tung-lin Wu |
04:00 |
Blake Bayldon/Blake Ellis-Ray Ho/Ramkumar Ramanathan |
04:00 |
Calum Puttergill/Reese Stalder-Luke Saville/Li Tu |
04:00 |
Hiroki Moriya - Egor Gerasimov |
04:00 |
Jake Delaney/Max Purcell-Evgeny Donskoy/Egor Gerasimov |
04:00 |
Jie Cui/Rigele Te-Omar Jasika/James McCabe |
04:00 |
Ji-Sung Nam/Patrik Niklas-Salminen-Zhe Li/Ye Cong Mo |
04:00 |
Omar Jasika - Bu Yunchaokete |
04:00 |
Tristan Schoolkate - Yi Zhou |
10:00 |
Alexander Erler/Lucas Miedler-Ugo Blanchet/Matteo Martineau |
10:00 |
Christian Harrison/Fabrice Martin-Matej Dodig/Filip Misolic |
10:00 |
Diego Hidalgo/Denys Molchanov-Roman Andres Burruchaga/Juan Manuel Cerundolo |
10:00 |
Dustin Brown/Evan King-Ivan Liutarevich/David Vega Hernandez |
10:00 |
Elias Ymer - Roman Andres Burruchaga |
10:00 |
Filip Bergevi/Mick Veldheer-Orlando Luz/Fernando Romboli |
10:00 |
Francisco Comesana - Joris De Loore |
10:00 |
Jozef Kovalik/Igor Zelenay-Constantin Frantzen/Hendrik Jebens |
10:00 |
Jozef Kovalik - Vilius Gaubas |
10:00 |
Lucas Pouille - Dennis Novak |
10:00 |
Lukas Neumayer - Gabriel Diallo |
10:00 |
Neil Oberleitner/Joel Schwaerzler-Philipp Oswald/Tristan-Samuel Weissborn |
10:00 |
Ryan Seggerman/Patrik Trhac-Gabriel Diallo/Vitaliy Sachko |
10:30 |
Alexandru Jecan/Markos Kalovelonis-Petr Nouza/Patrik Rikl |
10:30 |
Andre Goransson/Sem Verbeek-Constantin Bittoun Kouzmine/Kelsey Stevenson |
10:30 |
Anirudh Chandrasekar/Niki Kaliyanda Poonacha-Mathias Bourgue/Hugo Grenier |
10:30 |
Ben Jones/Jakub Paul-Toby Alex Kodat/Matej Vocel |
10:30 |
Federico Agustin Gomez/Marcus Willis-Martin Damm/Roman Jebavy |
10:30 |
Jaime Faria/Henrique Rocha-Alejandro Moro Canas/Oriol Roca Batalla |
10:30 |
Jakob Schnaitter/Mark Wallner-Sergio Martos Gornes/Petros Tsitsipas |
10:30 |
Javier Barranco Cosano - Hugo Grenier |
10:30 |
Jiri Barnat/Jan Hrazdil-Karol Drzewiecki/Szymon Walkow |
10:30 |
Jonas Forejtek - Benjamin Bonzi |
10:30 |
Leandro Riedi - Henri Squire |
10:30 |
Maxime Janvier - Toby Alex Kodat |
10:30 |
Nikolás Sánchez - Rudolf Mölleker |
11:00 |
Dan Added/Luca Sanchez-Sriram Balaji/Andre Begemann |
11:00 |
Daniel Rincon - Alexis Galarneau |
11:00 |
Enrico Dalla Valle/Gianluca Mager-Ivan Sabanov/Matej Sabanov |
11:00 |
Ethan Quinn - Gabriele Piraino |
11:00 |
Franco Agamenone/Andrea Pellegrino-Billy Harris/Shintaro Mochizuki |
11:00 |
Hugo Dellien - Gianluca Mager |
11:00 |
Hugo Dellien/Murkel Dellien-Scott Duncan/Johannes Ingildsen |
11:00 |
Lorenzo Carboni/Lorenzo Rottoli-Jonathan Eysseric/Bart Stevens |
11:00 |
Marco Bortolotti/Luca Margaroli-Theo Arribage/Victor Vlad Cornea |
11:00 |
Nick Hardt/Adam Taylor-Alexis Galarneau/Mac Kiger |
11:00 |
Nick Hardt - Enrico Dalla Valle |
11:00 |
Sander Arends/Matwe Middelkoop-Alessandro Giannessi/Filippo Romano |
11:00 |
Titouan Droguet - Jules Marie |
15:00 |
Adolfo Vallejo - Karue Sell |
15:00 |
Dmitry Popko - Guido Justo |
15:00 |
Enrique Bogo/Rafael Tosetto-Bruno Kuzuhara/Nicolas Zanellato |
15:00 |
Facundo Mena - Bruno Kuzuhara |
15:00 |
Facundo Mena/Stefanos Sakellaridis-Seita Watanabe/Takeru Yuzuki |
15:00 |
Hady Habib/Trey Hilderbrand-Hernan Casanova/Santiago Rodriguez Taverna |
15:00 |
Ignacio Carou/Alejo Lingua-Luciano Emanuel Ambrogi/Franco Roncadelli |
15:00 |
Jose Pereira - Ergi Kirkin |
15:00 |
Luis Britto/Gonzalo Villanueva-Leonardo Aboian/Valerio Aboian |
15:00 |
Nicolás Álvarez - Gonzalo Bueno |
15:00 |
Pedro Boscardin Dias/Dmitry Popko-Rai de Araujo/Lucas Vidaller Ranciaro |
15:00 |
Pedro Boscardin Dias - Juan Bautista Torres |
15:00 |
Pedro Sakamoto - Luis Augusto Miguel |
15:00 |
Roy Stepanov/Andres Urrea-Luis Augusto Miguel/Joao Pedro Prudencio |
15:00 |
Valerio Aboian - Alvaro Guillen Meza |
15:00 |
Wilson Leite/Jose Pereira-Franco Ribero/Juan Bautista Torres |