Mandag 27. maj 2024 |
20:30 |
Sacachispas FC - Los Andes |
Tirsdag 28. maj 2024 |
01:00 |
San Martin Burzaco - Argentino de Quilmes |
Lørdag 1. juni 2024 |
20:30 |
Argentino de Merlo - Dock Sud |
20:30 |
Argentino de Quilmes - Acassuso |
20:30 |
CA Fenix - Excursionistas |
20:30 |
Canuelas - Laferrere |
20:30 |
Deportivo Armenio - San Martin Burzaco |
20:30 |
Villa Dalmine - Villa San Carlos |
Søndag 2. juni 2024 |
20:30 |
9 de Julio Rafaela - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo |
20:30 |
Argentino Monte Maiz - Huracan Las Heras |
20:30 |
CASD Camioneros - Juventud Unida Universitario |
20:30 |
Circulo Deportivo - Kimberley |
20:30 |
Club Cipolletti - Sansinena BB |
20:30 |
Comunicaciones - CD UAI Urquiza |
20:30 |
Crucero del Norte - San Martin de Formosa |
20:30 |
Defensores de Pronunciamiento - Sportivo Belgrano |
20:30 |
Deportivo Rincon - Olimpo |
20:30 |
Deportivo Santamarina - Sol de Mayo |
20:30 |
El Linqueno - Douglas Haig |
20:30 |
Gimnasia y Esgrima de Concepcion - Independiente Chivilcoy |
20:30 |
Gutierrez SC - Sportivo Atenas |
20:30 |
Juventud Antoniana - Sarmiento de Resistencia |
20:30 |
Los Andes - Deportivo Merlo |
20:30 |
San Martin Mendoza - Ciudad de Bolivar |
20:30 |
Sol de America Formosa - Sarmiento de La Banda |
20:30 |
Sportivo Estudiantes - Ferro Carril Oeste General Pico |
20:30 |
Sportivo Italiano - Flandria |
20:30 |
Union de Sunchales - Central Norte |
20:30 |
Villa Mitre - Germinal |
22:00 |
CA Ferrocarril Midland - Sacachispas FC |
Mandag 3. juni 2024 |
20:30 |
CS Deportivo Liniers - Colegiales |
Lørdag 8. juni 2024 |
22:00 |
Acassuso - Deportivo Armenio |
22:00 |
Canuelas - Villa Dalmine |
22:00 |
CD UAI Urquiza - CS Deportivo Liniers |
22:00 |
Colegiales - Argentino de Merlo |
22:00 |
Deportivo Merlo - CA Ferrocarril Midland |
22:00 |
Dock Sud - Sportivo Italiano |
22:00 |
Excursionistas - Argentino de Quilmes |
22:00 |
Flandria - Villa San Carlos |
22:00 |
Laferrere - Los Andes |
22:00 |
Sacachispas FC - CA Fenix |
22:00 |
San Martin Burzaco - Comunicaciones |
Søndag 9. juni 2024 |
20:30 |
Boca Unidos - Union de Sunchales |
20:30 |
Central Norte - Sol de America Formosa |
20:30 |
Ciudad de Bolivar - CASD Camioneros |
20:30 |
Club Cipolletti - Deportivo Rincon |
20:30 |
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo - Defensores de Pronunciamiento |
20:30 |
Douglas Haig - Gimnasia y Esgrima de Concepcion |
20:30 |
Ferro Carril Oeste General Pico - Juventud Unida Universitario |
20:30 |
Huracan Las Heras - San Martin Mendoza |
20:30 |
Kimberley - Deportivo Santamarina |
20:30 |
Olimpo - Circulo Deportivo |
20:30 |
San Martin de Formosa - Juventud Antoniana |
20:30 |
Sansinena BB - Germinal |
20:30 |
Sarmiento de La Banda - Crucero del Norte |
20:30 |
Sol de Mayo - Villa Mitre |
20:30 |
Sportivo Atenas - Argentino Monte Maiz |
20:30 |
Sportivo Belgrano - El Linqueno |
20:30 |
Sportivo Estudiantes - Gutierrez SC |
20:30 |
Sportivo Las Parejas - 9 de Julio Rafaela |