Lørdag 15. juni 2024 |
LIVE |
Gutierrez SC - Ferro Carril Oeste General Pico |
Søndag 16. juni 2024 |
16:00 |
CASD Camioneros - Huracan Las Heras |
20:00 |
Argentino de Merlo - CD UAI Urquiza |
20:00 |
Circulo Deportivo - Club Cipolletti |
20:00 |
Defensores de Pronunciamiento - Sportivo Las Parejas |
20:00 |
Germinal - Sol de Mayo |
20:30 |
Independiente Chivilcoy - Douglas Haig |
20:45 |
Argentino Monte Maiz - Sportivo Estudiantes |
21:00 |
Juventud Unida Universitario - Ciudad de Bolivar |
21:30 |
Gimnasia y Esgrima de Concepcion - Sportivo Belgrano |
21:30 |
Sol de America Formosa - Boca Unidos |
Mandag 17. juni 2024 |
01:00 |
Deportivo Santamarina - Olimpo |
20:00 |
Argentino de Quilmes - Sacachispas FC |
20:10 |
Los Andes - Canuelas |
20:10 |
Sportivo Italiano - Colegiales |
20:30 |
El Linqueno - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo |
21:00 |
San Martin Mendoza - Sportivo Atenas |
Tirsdag 18. juni 2024 |
20:00 |
CA Fenix - Deportivo Merlo |
Lørdag 22. juni 2024 |
22:00 |
Argentino de Merlo - San Martin Burzaco |
22:00 |
Argentino de Quilmes - Deportivo Merlo |
22:00 |
CA Fenix - Laferrere |
22:00 |
CA Ferrocarril Midland - Canuelas |
22:00 |
Comunicaciones - Excursionistas |
22:00 |
CS Deportivo Liniers - Acassuso |
22:00 |
Deportivo Armenio - Sacachispas FC |
22:00 |
Flandria - Dock Sud |
22:00 |
Los Andes - Villa Dalmine |
22:00 |
Sportivo Italiano - CD UAI Urquiza |
22:00 |
Villa San Carlos - Colegiales |
Søndag 23. juni 2024 |
20:30 |
9 de Julio Rafaela - Defensores de Pronunciamiento |
20:30 |
Boca Unidos - Crucero del Norte |
20:30 |
Central Norte - Juventud Antoniana |
20:30 |
Club Cipolletti - Deportivo Santamarina |
20:30 |
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo - Gimnasia y Esgrima de Concepcion |
20:30 |
Deportivo Rincon - Circulo Deportivo |
20:30 |
Ferro Carril Oeste General Pico - Ciudad de Bolivar |
20:30 |
Gutierrez SC - Argentino Monte Maiz |
20:30 |
Huracan Las Heras - Juventud Unida Universitario |
20:30 |
Kimberley - Germinal |
20:30 |
Olimpo - Villa Mitre |
20:30 |
Sarmiento de La Banda - Sarmiento de Resistencia |
20:30 |
Sportivo Atenas - CASD Camioneros |
20:30 |
Sportivo Belgrano - Independiente Chivilcoy |
20:30 |
Sportivo Estudiantes - San Martin Mendoza |
20:30 |
Sportivo Las Parejas - El Linqueno |
20:30 |
Union de Sunchales - Sol de America Formosa |
Lørdag 29. juni 2024 |
22:00 |
Acassuso - Argentino de Merlo |
22:00 |
Canuelas - CA Fenix |
22:00 |
CD UAI Urquiza - Villa San Carlos |
22:00 |
Colegiales - Flandria |
22:00 |
Deportivo Merlo - Deportivo Armenio |
22:00 |
Excursionistas - CS Deportivo Liniers |
22:00 |
Laferrere - Argentino de Quilmes |
22:00 |
Los Andes - CA Ferrocarril Midland |
22:00 |
Sacachispas FC - Comunicaciones |
22:00 |
San Martin Burzaco - Sportivo Italiano |
22:00 |
Villa Dalmine - Dock Sud |