Lørdag 25. maj 2024 |
20:30 |
Acassuso - CA Fenix |
20:30 |
CD UAI Urquiza - Deportivo Armenio |
20:30 |
Ciudad de Bolivar - Argentino Monte Maiz |
20:30 |
Deportivo Merlo - Canuelas |
20:30 |
Flandria - Argentino de Merlo |
20:30 |
Independiente Chivilcoy - El Linqueno |
20:30 |
Laferrere - Villa Dalmine |
20:30 |
Villa San Carlos - Sportivo Italiano |
21:00 |
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo - Sportivo Las Parejas |
21:00 |
Sarmiento de Resistencia - Crucero del Norte |
Søndag 26. maj 2024 |
16:00 |
Kimberley - Deportivo Rincon |
17:00 |
Dock Sud - CS Deportivo Liniers |
18:30 |
Colegiales - Comunicaciones |
20:00 |
Douglas Haig - Defensores de Pronunciamiento |
20:00 |
Ferro Carril Oeste General Pico - CASD Camioneros |
20:00 |
Germinal - Deportivo Santamarina |
20:00 |
Olimpo - Club Cipolletti |
20:00 |
Sol de Mayo - Circulo Deportivo |
20:30 |
Huracan Las Heras - Gutierrez SC |
20:30 |
Juventud Unida Universitario - San Martin Mendoza |
20:30 |
Sansinena BB - Villa Mitre |
21:00 |
San Martin de Formosa - Sol de America Formosa |
21:00 |
Sarmiento de La Banda - Union de Sunchales |
21:00 |
Sportivo Atenas - Sportivo Estudiantes |
22:00 |
Central Norte - Boca Unidos |
22:35 |
Sportivo Belgrano - 9 de Julio Rafaela |
Mandag 27. maj 2024 |
20:30 |
Sacachispas FC - Los Andes |
Tirsdag 28. maj 2024 |
01:00 |
San Martin Burzaco - Argentino de Quilmes |
Lørdag 1. juni 2024 |
22:00 |
Argentino de Merlo - Dock Sud |
22:00 |
Argentino de Quilmes - Acassuso |
22:00 |
CA Fenix - Excursionistas |
22:00 |
CA Ferrocarril Midland - Sacachispas FC |
22:00 |
Canuelas - Laferrere |
22:00 |
Comunicaciones - CD UAI Urquiza |
22:00 |
CS Deportivo Liniers - Colegiales |
22:00 |
Deportivo Armenio - San Martin Burzaco |
22:00 |
Los Andes - Deportivo Merlo |
22:00 |
Sportivo Italiano - Flandria |
22:00 |
Villa Dalmine - Villa San Carlos |
Søndag 2. juni 2024 |
20:30 |
9 de Julio Rafaela - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo |
20:30 |
Argentino Monte Maiz - Huracan Las Heras |
20:30 |
CASD Camioneros - Juventud Unida Universitario |
20:30 |
Circulo Deportivo - Kimberley |
20:30 |
Club Cipolletti - Sansinena BB |
20:30 |
Crucero del Norte - San Martin de Formosa |
20:30 |
Defensores de Pronunciamiento - Sportivo Belgrano |
20:30 |
Deportivo Rincon - Olimpo |
20:30 |
Deportivo Santamarina - Sol de Mayo |
20:30 |
El Linqueno - Douglas Haig |
20:30 |
Gimnasia y Esgrima de Concepcion - Independiente Chivilcoy |
20:30 |
Gutierrez SC - Sportivo Atenas |
20:30 |
Juventud Antoniana - Sarmiento de Resistencia |
20:30 |
San Martin Mendoza - Ciudad de Bolivar |
20:30 |
Sol de America Formosa - Sarmiento de La Banda |
20:30 |
Sportivo Estudiantes - Ferro Carril Oeste General Pico |
20:30 |
Union de Sunchales - Central Norte |
20:30 |
Villa Mitre - Germinal |