Tirsdag 28. maj 2024 |
12:00 |
New Lambton FC - Lambton Jaffas FC |
Onsdag 29. maj 2024 |
12:00 |
Edgeworth Eagles - Adamstown Rosebud FC |
12:00 |
Maitland - Charlestown Azzurri |
12:15 |
Central Coast Mariners FC Youth - St George FC |
Fredag 31. maj 2024 |
11:00 |
Hellenic - Darwin Hearts FC |
11:30 |
Manly United - Sydney FC Youth |
12:00 |
Broadmeadow Magic - Cooks Hill United FC |
13:00 |
Casuarina - Garuda FC |
Lørdag 1. juni 2024 |
06:15 |
Launceston United - Devonport City |
06:30 |
Clarence Zebras - South Hobart |
06:30 |
Lambton Jaffas FC - Edgeworth Eagles |
07:00 |
Avondale FC - Melbourne Knights |
07:00 |
Manningham United Blues - Green Gully Cavaliers |
07:00 |
O'Connor Knights - Monaro Panthers |
07:00 |
Tigers FC - Tuggeranong United |
07:15 |
Moreland City FC - Port Melbourne Sharks SC |
07:30 |
Adelaide Raiders - North Eastern Metro Stars |
07:30 |
Campbelltown City - Croydon Kings |
07:30 |
Modbury Jets - Adelaide United Youth |
08:00 |
Lake Macquarie - Charlestown Azzurri |
08:30 |
Port Darwin - University Azzurri FC |
08:30 |
Riverside Olympic - Kingborough Lions |
08:45 |
Launceston City - Glenorchy Knights |
09:00 |
Armadale - Stirling Macedonia FC |
09:00 |
Bayswater City - Floreat Athena |
09:00 |
Central Coast Mariners FC Youth - APIA Leichhardt FC |
09:00 |
Dandenong City - St Albans Saints |
09:00 |
Gold Coast Knights - Gold Coast United FC |
09:00 |
Inglewood United - Fremantle City FC |
09:00 |
Olympic Kingsway - Balcatta |
09:00 |
Perth Glory Youth - Western Knights |
09:00 |
Valentine Phoenix - Adamstown Rosebud FC |
09:30 |
Adelaide City - Para Hills Knights |
09:30 |
FK Beograd - Adelaide Olympic |
09:30 |
Maitland - New Lambton FC |
09:30 |
Peninsula Power - Wolves FC |
09:30 |
Spirit FC - Sutherland Sharks |
10:15 |
Altona Magic - Oakleigh Cannons |
11:00 |
Hume City FC - South Melbourne |
11:00 |
Marconi Stallions - Rockdale Ilinden |
11:00 |
Rochedale Rovers - Lions FC |
11:00 |
Western Sydney Wanderers FC Youth - Hills United FC |
11:15 |
St George City - Sydney Olympic |
11:45 |
Adelaide Comets - South Adelaide |
12:00 |
Perth - Perth RedStar FC |
12:30 |
Mindil Aces - Darwin Olympic |
Søndag 2. juni 2024 |
06:30 |
Newcastle Olympic - Weston Workers |
07:00 |
Blacktown City FC - St George FC |
07:00 |
Gungahlin United - FFA Centre of Excellence |
07:00 |
Sunshine Coast Wanderers - Brisbane City |
07:00 |
Wollongong Wolves - Sydney United 58 |
07:00 |
Yoogali Soccer Club - Canberra Olympic |
08:00 |
Heidelberg United - Dandenong Thunder SC |
08:30 |
Olympic FC - Redlands United |
09:00 |
Brisbane Roar FC Youth - Moreton City Excelsior |
Tirsdag 4. juni 2024 |
13:00 |
Darwin Olympic - Hellenic |
Fredag 7. juni 2024 |
11:00 |
Cooks Hill United FC - Lake Macquarie |
11:00 |
O'Connor Knights - Tigers FC |
11:00 |
University Azzurri FC - Mindil Aces |
11:30 |
Manly United - APIA Leichhardt FC |
11:30 |
South Melbourne - Manningham United Blues |
11:30 |
Sydney FC Youth - St George FC |
12:00 |
South Adelaide - FK Beograd |
12:15 |
North Eastern Metro Stars - Campbelltown City |
12:15 |
Wolves FC - Rochedale Rovers |
13:00 |
Darwin Hearts FC - Casuarina |
Lørdag 8. juni 2024 |
05:00 |
Green Gully Cavaliers - Heidelberg United |
07:00 |
Avondale FC - Moreland City FC |
07:00 |
Croydon Kings - Modbury Jets |
08:30 |
Sutherland Sharks - Blacktown City FC |
08:45 |
Moreton City Excelsior - Sunshine Coast Wanderers |
09:00 |
Armadale - Olympic Kingsway |
09:00 |
Balcatta - Bayswater City |
09:00 |
Floreat Athena - Fremantle City FC |
09:00 |
Gold Coast Knights - Peninsula Power |
09:00 |
Perth Glory Youth - Perth |
09:00 |
Perth RedStar FC - Inglewood United |
09:00 |
Port Melbourne Sharks SC - Hume City FC |
09:30 |
Adelaide City - Adelaide Comets |
09:30 |
Spirit FC - Marconi Stallions |
10:30 |
Adelaide Olympic - Adelaide Raiders |
11:00 |
Dandenong Thunder SC - Altona Magic |
11:00 |
Hills United FC - Central Coast Mariners FC Youth |
11:00 |
Lions FC - Olympic FC |
11:00 |
Stirling Macedonia FC - Western Knights |
11:15 |
St George City - Wollongong Wolves |
12:30 |
Garuda FC - Port Darwin |
Søndag 9. juni 2024 |
07:00 |
Rockdale Ilinden - Western Sydney Wanderers FC Youth |
07:00 |
St Albans Saints - Melbourne Knights |
07:00 |
Sydney United 58 - Sydney Olympic |
08:00 |
Brisbane City - Gold Coast United FC |
08:00 |
Brisbane Roar FC Youth - Redlands United |
09:30 |
Adelaide United Youth - Para Hills Knights |