Onsdag 15. maj 2024 |
15:00 |
Astrakhan - Legion Makhachkala |
15:00 |
FC Ufa - Murom |
15:30 |
FC Chelyabinsk - FC Novosibirsk |
16:00 |
Dynamo Makhachkala 2 - Druzhba |
16:00 |
Volga Ulyanovsk - Kaluga |
17:00 |
Avangard Kursk - FK Torpedo Miass |
17:00 |
Irtysh - Tekstilshchik |
17:00 |
Khimik Dzerzhinsk - Mashuk-KMV |
17:00 |
Spartak Kostroma - Dynamo Briansk |
17:00 |
Veles Moscow - Rodina 2 |
18:00 |
Chayka - Metallurg Lipetsk |
18:00 |
FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II |
Lørdag 18. maj 2024 |
10:00 |
Ural II - Sokol Kazan |
12:00 |
Rodina-M - Baltika-BFU Kaliningrad |
12:30 |
Akron Togliatti 2 - Volna Nizhny Novgorod |
13:00 |
Dinamo Kirov - NoSta |
14:00 |
Dinamo Stavropol - FC Stroitel |
14:00 |
FC Orenburg II - Lada Togliatti |
14:00 |
Rubin Kazan 2 - Dinamo Barnaul |
14:00 |
Uralets TS Nizhny Tagil - Amkar-Perm |
14:00 |
Zvezda Sankt Petersborg - Znamya Truda |
15:00 |
Biolog Novokubansk - Angusht Nazran |
15:00 |
Spartak Nalchik - Druzhba |
16:00 |
FC Kuban-Holding - Forte Taganrog |
16:00 |
Sevastopol - FC Alania Vladikavkaz II |
17:00 |
Dinamo Moscow II - Dinamo Vologda |
17:00 |
Legion Makhachkala - Nart Cherkessk |
Søndag 19. maj 2024 |
07:00 |
Sakhalin - FC Orel |
12:00 |
Krylya Sovetov Samara II - FK Nizhny Novgorod II |
13:00 |
Arsenal Tula II - SKA-Khabarovsk II |
13:00 |
FC Kosmos Dolgoprudny - FC Ryazan |
13:00 |
Leon Saturn Ramenskoye - Chertanovo Moscow |
13:00 |
Zenit Penza - Kvant Obninsk |
13:00 |
Zenit Sankt Petersborg 2 - FK Yenisey Krasnoyarsk |
14:00 |
FC Chelyabinsk - FC Ufa |
14:00 |
FK Torpedo Miass - Spartak Kostroma |
14:00 |
Metallurg Lipetsk - FC Novosibirsk |
14:00 |
Rodina 2 - FC Rotor Volgograd |
14:00 |
Tekstilshchik - Avangard Kursk |
15:00 |
Astrakhan - Dynamo Makhachkala 2 |
15:00 |
Kolomna - FK Salyut-Belgorod |
15:30 |
FC Krasnodar II - Chayka |
15:30 |
Pobeda Khasavyurt - Rubin Yalta |
16:00 |
Irkutsk - Dynamo Saint Petersburg |
16:00 |
Kompozit - Dinamo Vladivostok |
16:00 |
Spartak Tambov - Strogino Moscow |
17:00 |
Dynamo Briansk - Volga Ulyanovsk |
17:00 |
Kaluga - Khimik Dzerzhinsk |
17:00 |
Mashuk-KMV - Irtysh |
17:00 |
Murom - Veles Moscow |
20:00 |
Spartak Moskva II - Torpedo Vladimir |
Mandag 20. maj 2024 |
17:30 |
Luki-Energiya - Tver FC |
Onsdag 22. maj 2024 |
15:00 |
Forte Taganrog - Angusht Nazran |
16:00 |
FC Alania Vladikavkaz II - FC Stroitel |
17:00 |
Dinamo Stavropol - Biolog Novokubansk |
17:00 |
FC Chelyabinsk - FC Rotor Volgograd |
Lørdag 25. maj 2024 |
14:00 |
Dynamo Saint Petersburg - Leon Saturn Ramenskoye |
16:00 |
Amkar-Perm - Krylya Sovetov Samara II |
16:00 |
Dinamo Barnaul - Dinamo Kirov |
16:00 |
Druzhba - Legion Makhachkala |
16:00 |
Dynamo Makhachkala 2 - FC Kuban-Holding |
16:00 |
FC Rostov II - Astrakhan |
16:00 |
FC Stroitel - Pobeda Khasavyurt |
16:00 |
FK Nizhny Novgorod II - Rubin Kazan 2 |
16:00 |
Lada Togliatti - Uralets TS Nizhny Tagil |
16:00 |
NoSta - Ural II |
16:00 |
Rubin Yalta - Sevastopol |
16:00 |
Volna Nizhny Novgorod - FC Orenburg II |
17:00 |
Avangard Kursk - Mashuk-KMV |
17:00 |
Dynamo Briansk - Kaluga |
17:00 |
Irtysh - Khimik Dzerzhinsk |
17:00 |
Spartak Kostroma - Tekstilshchik |
17:00 |
Volga Ulyanovsk - FK Torpedo Miass |
Søndag 26. maj 2024 |
16:00 |
Angusht Nazran - Spartak Nalchik |
16:00 |
Baltika-BFU Kaliningrad - Zvezda Sankt Petersborg |
16:00 |
Biolog Novokubansk - FC Alania Vladikavkaz II |
16:00 |
Chertanovo Moscow - Dinamo Moscow II |
16:00 |
Dinamo Vladivostok - Spartak Tambov |
16:00 |
FC Orel - Kolomna |
16:00 |
FK Salyut-Belgorod - FC Kosmos Dolgoprudny |
16:00 |
FK Yenisey Krasnoyarsk - Spartak Moskva II |
16:00 |
Forte Taganrog - Dinamo Stavropol |
16:00 |
Khimki 2 - Kompozit |
16:00 |
Kvant Obninsk - Arsenal Tula II |
16:00 |
Luki-Energiya - Rodina-M |
16:00 |
Sakhalin - SKA-Khabarovsk II |
16:00 |
Sokol Kazan - Akron Togliatti 2 |
16:00 |
Strogino Moscow - Zenit Penza |
16:00 |
Torpedo Vladimir - Irkutsk |
16:00 |
Tver FC - Dinamo Vologda |
16:00 |
Znamya Truda - Zenit Sankt Petersborg 2 |
17:00 |
Chayka - FC Rotor Volgograd |
17:00 |
FC Novosibirsk - FC Krasnodar II |
17:00 |
FC Ufa - Metallurg Lipetsk |
17:00 |
Murom - Rodina 2 |
17:00 |
Veles Moscow - FC Chelyabinsk |