Lørdag 25. maj 2024 |
08:00 |
Irtysh - Khimik Dzerzhinsk |
11:00 |
FC Stroitel - Pobeda Khasavyurt |
12:00 |
Amkar-Perm - Krylya Sovetov Samara II |
12:00 |
Dinamo Barnaul - Dinamo Kirov |
12:00 |
FK Nizhny Novgorod II - Rubin Kazan 2 |
13:00 |
Lada Togliatti - Uralets TS Nizhny Tagil |
13:00 |
Volga Ulyanovsk - FK Torpedo Miass |
13:30 |
Spartak Kostroma - Tekstilshchik |
14:00 |
Dynamo Saint Petersburg - Leon Saturn Ramenskoye |
15:00 |
Avangard Kursk - Mashuk-KMV |
15:00 |
Dynamo Briansk - Kaluga |
15:00 |
Volna Nizhny Novgorod - FC Orenburg II |
16:00 |
Dynamo Makhachkala 2 - FC Kuban-Holding |
16:00 |
FC Rostov II - Astrakhan |
16:00 |
Rubin Yalta - Sevastopol |
17:00 |
Druzhba - Legion Makhachkala |
Søndag 26. maj 2024 |
05:00 |
Dinamo Vladivostok - Spartak Tambov |
07:00 |
Sakhalin - SKA-Khabarovsk II |
09:00 |
FK Yenisey Krasnoyarsk - Spartak Moskva II |
11:00 |
FC Ufa - Metallurg Lipetsk |
11:00 |
Sokol Kazan - Akron Togliatti 2 |
12:00 |
FC Novosibirsk - FC Krasnodar II |
12:00 |
Khimki 2 - Kompozit |
12:00 |
Strogino Moscow - Zenit Penza |
13:00 |
Chertanovo Moscow - Dinamo Moscow II |
13:00 |
Tver FC - Dinamo Vologda |
13:00 |
Veles Moscow - FC Chelyabinsk |
14:00 |
FC Orel - Kolomna |
14:00 |
FK Salyut-Belgorod - FC Kosmos Dolgoprudny |
14:00 |
NoSta - Ural II |
14:00 |
Znamya Truda - Zenit Sankt Petersborg 2 |
15:00 |
Biolog Novokubansk - FC Alania Vladikavkaz II |
15:00 |
Kvant Obninsk - Arsenal Tula II |
15:00 |
Luki-Energiya - Rodina-M |
15:00 |
Torpedo Vladimir - Irkutsk |
15:30 |
Angusht Nazran - Spartak Nalchik |
16:00 |
Baltika-BFU Kaliningrad - Zvezda Sankt Petersborg |
16:00 |
Forte Taganrog - Dinamo Stavropol |
16:00 |
Murom - Rodina 2 |
17:00 |
Chayka - FC Rotor Volgograd |
Tirsdag 28. maj 2024 |
16:00 |
FC Rostov II - Nart Cherkessk |
Onsdag 29. maj 2024 |
15:00 |
FK Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk |
15:00 |
Kaluga - Spartak Kostroma |
16:00 |
Volga Ulyanovsk - Avangard Kursk |
17:30 |
Dynamo Briansk - Irtysh |
17:30 |
Tekstilshchik - Mashuk-KMV |
Torsdag 30. maj 2024 |
14:00 |
Rodina 2 - FC Ufa |
15:30 |
FC Chelyabinsk - FC Krasnodar II |
17:00 |
Murom - Chayka |
17:00 |
Veles Moscow - FC Novosibirsk |
Fredag 31. maj 2024 |
15:30 |
Pobeda Khasavyurt - Forte Taganrog |
16:00 |
Biolog Novokubansk - Rubin Yalta |
16:00 |
FC Kuban-Holding - FC Rostov II |
16:00 |
Legion Makhachkala - Angusht Nazran |
16:00 |
Spartak Nalchik - FC Alania Vladikavkaz II |
17:00 |
Dinamo Stavropol - Dynamo Makhachkala 2 |
17:00 |
Nart Cherkessk - Druzhba |
17:00 |
Sevastopol - FC Stroitel |
Lørdag 1. juni 2024 |
07:00 |
FK Yenisey Krasnoyarsk - Irkutsk |
07:00 |
Sakhalin - Kvant Obninsk |
11:00 |
Spartak Moskva II - Znamya Truda |
12:00 |
Amkar-Perm - Rubin Kazan 2 |
13:00 |
Arsenal Tula II - Strogino Moscow |
13:00 |
Dinamo Kirov - FK Nizhny Novgorod II |
13:00 |
Leon Saturn Ramenskoye - Torpedo Vladimir |
13:00 |
Rodina-M - Tver FC |
13:00 |
Zenit Penza - Dinamo Vladivostok |
14:00 |
Dinamo Vologda - Chertanovo Moscow |
14:00 |
Lada Togliatti - Volna Nizhny Novgorod |
14:00 |
Uralets TS Nizhny Tagil - Krylya Sovetov Samara II |
14:00 |
Zvezda Sankt Petersborg - Luki-Energiya |
15:00 |
FC Kosmos Dolgoprudny - FC Orel |
15:00 |
FC Ryazan - FK Salyut-Belgorod |
15:30 |
Akron Togliatti 2 - NoSta |
16:00 |
Dinamo Moscow II - Dynamo Saint Petersburg |
16:00 |
FC Orenburg II - Sokol Kazan |
16:00 |
Kolomna - SKA-Khabarovsk II |
16:00 |
Spartak Tambov - Khimki 2 |
16:00 |
Ural II - Dinamo Barnaul |
18:00 |
Zenit Sankt Petersborg 2 - Baltika-BFU Kaliningrad |
Søndag 2. juni 2024 |
17:00 |
FK Torpedo Miass - Dynamo Briansk |
17:00 |
Irtysh - Kaluga |
17:00 |
Khimik Dzerzhinsk - Avangard Kursk |
17:00 |
Mashuk-KMV - Spartak Kostroma |
17:00 |
Tekstilshchik - Volga Ulyanovsk |
Mandag 3. juni 2024 |
16:00 |
FC Krasnodar II - FC Ufa |
17:00 |
Chayka - Rodina 2 |
17:00 |
FC Chelyabinsk - Murom |
17:00 |
FC Rotor Volgograd - FC Novosibirsk |
18:00 |
Metallurg Lipetsk - Veles Moscow |
Torsdag 6. juni 2024 |
16:00 |
Angusht Nazran - Nart Cherkessk |
16:00 |
Astrakhan - FC Kuban-Holding |
16:00 |
Dynamo Makhachkala 2 - Pobeda Khasavyurt |
16:00 |
FC Alania Vladikavkaz II - Legion Makhachkala |
16:00 |
FC Rostov II - Dinamo Stavropol |
16:00 |
FC Stroitel - Biolog Novokubansk |
16:00 |
Forte Taganrog - Sevastopol |
16:00 |
Rubin Yalta - Spartak Nalchik |