Søndag 19. maj 2024 |
LIVE |
Arthur Fils - Pedro Martinez |
Mandag 20. maj 2024 |
11:30 |
Alberto Barroso - Vadym Ursu |
11:30 |
Ricardas Berankis - Blake Mott |
11:30 |
Robin Bertrand - Bogdan Bobrov |
12:00 |
Orlando Luz - Maks Kasnikowski |
13:00 |
Filip Jianu - Federico Cina |
13:00 |
Paul Jubb - Orel Kimhi |
13:00 |
Roberto Cid - Charles Broom |
13:00 |
Timofey Skatov - Mohamed Safwat |
13:00 |
Tom Gentzsch - Felix Gill |
13:00 |
Vilius Gaubas - Evan Furness |
13:00 |
Yanki Erel - Daniil Glinka |
13:30 |
Chun Hsin Tseng - Nicolás Álvarez |
13:30 |
Kamil Majchrzak - Gauthier Onclin |
13:30 |
Matej Dodig - Alexis Gautier |
14:30 |
Carlos Taberner - Moez Echargui |
14:30 |
Gerard Campana Lee - Joe Clarke |
14:30 |
Riccardo Bonadio - Hazem Naw |
14:30 |
Rodrigo Pacheco - Adolfo Vallejo |
17:30 |
Toby Alex Kodat - Oscar Otte |
Tirsdag 21. maj 2024 |
08:00 |
Altug Celikbilek/Cem Ilkel-Finn Reynolds/Rubin Statham |
08:00 |
Bogdan Bobrov/Aleksandr Lobanov-Yanki Erel/Ramkumar Ramanathan |
08:00 |
Cem Ilkel - Altug Celikbilek |
08:00 |
Charles Broom/Ben Jones-Martyn Pawelski/Robert Strombachs |
08:00 |
Egor Agafonov/Ilia Simakin-Alberto Barroso Campos/Roberto Cid Subervi |
08:00 |
Evgeny Karlovskiy/Evgeny Tyurnev-Robin Bertrand/Ryuki Matsuda |
08:00 |
Martyn Pawelski - Aleksandre Bakshi |
08:00 |
Matias Soto - Zura Tkemaladze |
08:00 |
Menelaos Efstathiou - Egor Gerasimov |
08:00 |
Pruchya Isaro/Kelsey Stevenson-Grigoriy Lomakin/Vadym Ursu |
08:00 |
Saba Purtseladze/Zura Tkemaladze-Aleksandre Bakshi/Aleksandre Metreveli |
08:00 |
Yshai Oliel/Matias Soto-James Davis/Giles Hussey |
08:00 |
Yshai Oliel - Ramkumar Ramanathan |
10:00 |
Adrian Oetzbach/Oscar Otte-Simon Freund/Johannes Ingildsen |
10:00 |
Alexandar Lazarov - Marco Cecchinato |
10:00 |
Andrew Paulson - Jiri Vesely |
10:00 |
Daniel Dutra da Silva/Paulo Dos Santos-Mateus Cardoso Alves/Adam Taylor |
10:00 |
Daniel Michalski - August Holmgren |
10:00 |
David Pichler/Michael Vrbensky-Sandro Kopp/Mick Veldheer |
10:00 |
Elmer Møller - Marko Topo |
10:00 |
Federico Agustin Gomez/Adolfo Vallejo-Lucas Gerch/August Holmgren |
10:00 |
Federico Iannaccone/Luca Potenza-Yannik Kelm/Vincent Marysko |
10:00 |
Giovanni Fonio - Enrico Dalla Valle |
10:00 |
Jakob Schnaitter/Mark Wallner-Filip Duda/Martin Krumich |
10:00 |
Liam Gavrielides - Michael Vrbensky |
10:00 |
Michael Geerts/Alex Lawson-Evan Furness/Gabriel Sidney |
10:00 |
Michael Geerts - Daniel Massur |
10:00 |
Samuel Vincent Ruggeri - Mirza Basic |
10:00 |
Zvonimir Babic/Hazem Naw-Michael Feucht/Christopher Frantzen |