Tirsdag 21. maj 2024 |
LIVE |
Menelaos Efstathiou - Egor Gerasimov |
15:05 |
Saba Purtseladze/Zura Tkemaladze-Aleksandre Bakshi/Aleksandre Metreveli |
LIVE |
Andrea Picchione - Norbert Gombos |
16:00 |
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow-Luis David Martinez/Cristian Rodriguez |
LIVE |
Daniel Michalski - August Holmgren |
LIVE |
Liam Gavrielides - Michael Vrbensky |
17:30 |
Mateus Alves - Andrea Collarini |
18:00 |
Luca Potenza - Federico Agustin Gomez |
18:05 |
Lucas Gerch - Luca Giacomini |
Onsdag 22. maj 2024 |
08:00 |
Daniil Glinka - Charles Broom |
08:00 |
Paul Jubb - Altug Celikbilek |
08:00 |
Philip Sekulic - Robert Strombachs |
09:30 |
Blake Mott - Evgeny Karlovskiy |
09:30 |
Giles Hussey - Robin Bertrand |
09:30 |
Ulises Blanch - Ramkumar Ramanathan |
10:00 |
Daniel Dutra da Silva/Paulo Dos Santos-Mateus Cardoso Alves/Adam Taylor |
10:00 |
David Pichler/Michael Vrbensky-Sandro Kopp/Mick Veldheer |
10:00 |
Diego Dedura-Palomero - Riccardo Bonadio |
10:00 |
Elmer Møller - Tom Gentzsch |
10:00 |
Federico Agustin Gomez/Adolfo Vallejo-Lucas Gerch/August Holmgren |
10:00 |
Federico Iannaccone/Luca Potenza-Yannik Kelm/Vincent Marysko |
10:00 |
Filip Jianu - Marco Cecchinato |
10:00 |
Gerard Campana Lee - Giovanni Fonio |
10:00 |
Joel Schwärzler - Ergi Kirkin |
10:00 |
Michael Geerts/Alex Lawson-Evan Furness/Gabriel Sidney |
10:00 |
Neil Oberleitner - Maks Kasnikowski |
10:00 |
Nicolás Álvarez - Alexander Weis |
10:00 |
Niki Kaliyanda Poonacha/Marcelo Zormann-Ryan Seggerman/Patrik Trhac |
10:00 |
Orlando Luz/Petros Tsitsipas-Ray Ho/Calum Puttergill |
10:00 |
Ryan Seggerman - Matej Dodig |
10:00 |
Toby Alex Kodat - Rodrigo Pacheco |
10:00 |
Vilius Gaubas - Daniel Massur |
10:00 |
Vladyslav Manafov/Patrik Niklas-Salminen-Jeevan Nedunchezhiyan/Vijay Sundar Prashanth |
10:00 |
Zvonimir Babic/Hazem Naw-Michael Feucht/Christopher Frantzen |
11:00 |
Aleksandre Bakshi - Vadym Ursu |
11:30 |
Charles Broom/Ben Jones-Martyn Pawelski/Robert Strombachs |
11:30 |
Mirza Basic - Andrew Paulson |
12:30 |
Bogdan Bobrov/Aleksandr Lobanov-Yanki Erel/Ramkumar Ramanathan |
12:30 |
Evgeny Karlovskiy/Evgeny Tyurnev-Robin Bertrand/Ryuki Matsuda |
13:00 |
Altug Celikbilek/Cem Ilkel-Finn Reynolds/Rubin Statham |
13:00 |
Jonas Forejtek - Kamil Majchrzak |
14:00 |
Daniil Glinka/Karl Kiur Saar-James Davis/Giles Hussey |
14:30 |
Andrew Paulson/Patrik Rikl-Anirudh Chandrasekar/Arjun Kadhe |
17:00 |
Guido Andreozzi/Miguel Angel Reyes-Marco Bortolotti/David Pel |