Mandag 20. maj 2024 |
13:00 |
Skjervøy - Mjølner |
13:30 |
Ulfstind - Bodø/Glimt 2 |
14:00 |
Skedsmo - Gjelleråsen |
14:00 |
Skjetten - Ready |
15:00 |
Loddefjord - Askøy |
15:00 |
Lokomotiv Oslo FK - Træff |
15:00 |
Mandalskameratene - Brodd |
15:00 |
Melhus - Byåsen |
15:00 |
Åsane 2 - Haugesund 2 |
16:00 |
Harstad - Fløya |
16:00 |
Spjelkavik - Lørenskog |
16:00 |
Tiller IL - Trygg/Lade |
16:00 |
Vindbjart - Sola |
18:00 |
Flint - Frigg |
18:00 |
Hønefoss - Elverum |
18:00 |
Orkla - Surnadal |
19:00 |
Bærum - Asker |
Tirsdag 21. maj 2024 |
14:15 |
Rosenborg 2 - Strømsgodset 2 |
16:00 |
Odds Ballklubb 2 - Sandnes Ulf 2 |
18:00 |
Molde 2 - Kristiansund BK 2 |
18:00 |
Skeid 2 - Sarpsborg 08 2 |
18:00 |
Stabæk 2 - Lillestrøm 2 |
19:00 |
Mjøndalen 2 - KFUM 2 |
19:00 |
Sprint Jeløy - Hamarkameratene 2 |
Torsdag 23. maj 2024 |
18:00 |
Sola - Vidar |
Lørdag 25. maj 2024 |
13:00 |
Gamle Oslo - Åssiden |
13:00 |
Haugesund 2 - Florø |
13:00 |
Årdal - Djerv |
14:00 |
Bjarg - Åsane 2 |
14:00 |
Nordstrand - Bærum |
14:00 |
Odds Ballklubb 2 - Madla |
14:00 |
Oppsal - Ullern |
14:00 |
Sandviken - Frøya |
14:00 |
Start 2 - Pors |
14:00 |
Stord - Fana |
15:00 |
Askøy - Os |
15:00 |
Brodd - Vindbjart |
15:00 |
Byåsen - Tiller IL |
15:00 |
Elverum - Sprint Jeløy |
15:00 |
Førde - Loddefjord |
15:00 |
Gjelleråsen - Spjelkavik |
15:00 |
Ready - Lokomotiv Oslo FK |
15:00 |
Sandefjord 2 - Vigør |
15:00 |
Sandnes Ulf 2 - Mandalskameratene |
15:00 |
Verdal - Rana FK |
15:00 |
Aalesund 2 - Funnefoss/Vormsund |
15:00 |
Åskollen - Flint |
16:00 |
Fløya - Hønefoss |
16:00 |
Staal Jørpeland - Fram Larvik |
17:00 |
Hamarkameratene 2 - FK Fyllingsdalen |
Søndag 26. maj 2024 |
13:00 |
Lillestrøm 2 - Surnadal |
14:00 |
Innstranda IL - Kongsvinger 2 |
14:00 |
Træff - Skjetten |
15:00 |
Lørenskog - Skedsmo |
16:00 |
Bodø/Glimt 2 - Skjervøy |
16:00 |
Fredrikstad 2 - Ulfstind |
16:00 |
Strømsgodset 2 - Nardo |
16:30 |
Mosjøen - Orkla |
Mandag 27. maj 2024 |
18:00 |
Kristiansund BK 2 - Hødd 2 |
19:00 |
Bjørkelangen - Molde 2 |
19:00 |
Melhus - Rosenborg 2 |
19:00 |
Mjølner - Harstad |
19:00 |
Sarpsborg 08 2 - KFUM 2 |
Tirsdag 28. maj 2024 |
18:00 |
Trygg/Lade - Stabæk 2 |
19:00 |
Asker - Skeid 2 |
19:00 |
Frigg - Mjøndalen 2 |
Torsdag 30. maj 2024 |
18:30 |
Madla - Brodd |
Lørdag 1. juni 2024 |
12:30 |
Orkla - Lillestrøm 2 |
13:00 |
Rana FK - Melhus |
13:00 |
Ullern - Asker |
14:00 |
Djerv - Bjarg |
14:00 |
Flint - Gamle Oslo |
14:00 |
Pors - Sola |
14:00 |
Skedsmo - Ready |
14:00 |
Stord - Sandviken |
14:00 |
Åssiden - Frigg |
15:00 |
Bærum - Oppsal |
15:00 |
Florø - Årdal |
15:00 |
Loddefjord - Frøya |
15:00 |
Nardo - Trygg/Lade |
15:00 |
Os - Førde |
15:00 |
Sprint Jeløy - FK Fyllingsdalen |
16:00 |
Vindbjart - Staal Jørpeland |
18:00 |
Surnadal - Mosjøen |
18:30 |
Lokomotiv Oslo FK - Gjelleråsen |
Søndag 2. juni 2024 |
11:30 |
Skjervøy - Elverum |
14:00 |
Harstad - Hamarkameratene 2 |
14:00 |
Stabæk 2 - Verdal |
14:30 |
Hønefoss - Innstranda IL |
15:00 |
Hødd 2 - Funnefoss/Vormsund |
15:00 |
Lørenskog - Bjørkelangen |
15:00 |
Ulfstind - Mjølner |
15:00 |
Åsane 2 - Askøy |
16:00 |
Fram Larvik - Sandnes Ulf 2 |
16:00 |
Kongsvinger 2 - Fløya |