Søndag 19. maj 2024 |
18:45 |
Atlanta - Atletico Rafaela |
20:00 |
Arsenal Sarandi - Tristan Suarez |
20:00 |
Guillermo Brown - Agropecuario |
20:30 |
Aldosivi - Almagro |
20:30 |
CA Defensores Unidos - Deportivo Madryn |
20:30 |
Chacarita Juniors - Racing de Cordoba |
20:30 |
Gimnasia Mendoza - Deportivo Moron |
20:45 |
Colon - CA Chaco For Ever |
21:00 |
San Martin San Juan - All Boys |
23:00 |
Estudiantes de Rio Cuarto - CA Defensores de Belgrano |
Mandag 20. maj 2024 |
20:30 |
Almirante Brown - San Telmo |
Tirsdag 21. maj 2024 |
02:10 |
San Martin de Tucuman - Patronato de Parana |
02:30 |
Club Atletico Mitre - Brown de Adrogue |
21:05 |
Nueva Chicago - Ferro Carril Oeste |
Lørdag 25. maj 2024 |
17:45 |
San Telmo - Colon |
18:30 |
Tristan Suarez - San Martin San Juan |
20:00 |
Agropecuario - CA Defensores Unidos |
23:00 |
Atletico Rafaela - Almirante Brown |
Søndag 26. maj 2024 |
18:10 |
Ferro Carril Oeste - CA San Miguel |
20:00 |
Brown de Adrogue - Gimnasia y Tiro |
20:00 |
Deportivo Madryn - Atlanta |
20:20 |
Deportivo Moron - Nueva Chicago |
20:30 |
All Boys - Guillermo Brown |
20:30 |
Almagro - Club Atletico Mitre |
20:30 |
Atletico Guemes - Club Atlético Estudiantes |
20:30 |
CA Alvarado - Chacarita Juniors |
20:30 |
Deportivo Maipu - Quilmes |
21:00 |
CA Chaco For Ever - Estudiantes de Rio Cuarto |
21:00 |
Gimnasia Jujuy - CA Talleres RDE |
21:00 |
Patronato de Parana - Arsenal Sarandi |
22:30 |
Racing de Cordoba - San Martin de Tucuman |
Mandag 27. maj 2024 |
23:00 |
CA Defensores de Belgrano - Aldosivi |
Tirsdag 28. maj 2024 |
02:10 |
Temperley - Gimnasia Mendoza |
Lørdag 1. juni 2024 |
22:00 |
Agropecuario - All Boys |
22:00 |
Aldosivi - CA Chaco For Ever |
22:00 |
Almirante Brown - Deportivo Madryn |
22:00 |
Arsenal Sarandi - Racing de Cordoba |
22:00 |
Atlanta - CA Defensores Unidos |
22:00 |
CA Talleres RDE - Deportivo Maipu |
22:00 |
Chacarita Juniors - Atletico Guemes |
22:00 |
Club Atlético Estudiantes - Gimnasia Jujuy |
22:00 |
Club Atletico Mitre - CA Defensores de Belgrano |
22:00 |
Colon - Atletico Rafaela |
22:00 |
Deportivo Moron - CA San Miguel |
22:00 |
Estudiantes de Rio Cuarto - San Telmo |
22:00 |
Gimnasia Mendoza - Brown de Adrogue |
22:00 |
Gimnasia y Tiro - Almagro |
22:00 |
Guillermo Brown - Tristan Suarez |
22:00 |
Nueva Chicago - Temperley |
22:00 |
Quilmes - Ferro Carril Oeste |
22:00 |
San Martin de Tucuman - CA Alvarado |
22:00 |
San Martin San Juan - Patronato de Parana |