18+ | Spil med omtanke | Stopspillet.dk | ROFUS.nu
Annonce

Fodbold Grækenland - Super League

Se odds

Stillingen

#   Hold K V U T F - I +/- P Form
1 NFC Volos NFC Volos  2 2 0 0 5-2 +3 6 VV
2 PAS Giannina PAS Giannina  2 2 0 0 2-0 +2 6 VV
3 AEK Athens AEK Athens  2 1 1 0 6-3 +3 4 VU
4 Olympiacos Olympiacos  2 1 1 0 2-1 +1 4 UV
5 Panetolikos Panetolikos  2 1 1 0 2-1 +1 4 UV
6 Panathinaikos Panathinaikos  2 1 0 1 4-1 +3 3 VT
7 PAOK Thessaloniki FC PAOK Thessaloniki FC  2 1 0 1 1-1 0 3 TV
8 Ionikos Ionikos  2 1 0 1 1-3 -2 3 TV
9 OFI Crete OFI Crete  2 0 2 0 3-3 0 2 UU
10 Atromitos Atromitos  2 0 1 1 1-2 -1 1 UT
11 Asteras Tripolis Asteras Tripolis  2 0 1 1 0-1 -1 1 UT
12 Lamia Lamia  2 0 0 2 2-4 -2 0 TT
13 Apollon Smirnis Apollon Smirnis  2 0 0 2 1-7 -6 0 TT
14 Aris Thessaloniki FC Aris Thessaloniki FC  2 0 1 1 0-1 -1 -5 UT
Se flere kampe

Over/under statistik

  Total antal mål (hold + modstander) Scorer / Scorer ikke
  Hold K Gns. 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ Clean sheets Scorer ikke
NFC Volos NFC Volos 2 3,50 100% 100% 100% 50% 0% 0%
PAS Giannina PAS Giannina 2 1,00 100% 0% 0% 0% 100% 0%
AEK Athens AEK Athens 2 4,50 100% 100% 100% 50% 50% 0%
Olympiacos Olympiacos 2 1,50 50% 50% 50% 0% 50% 50%
Panetolikos Panetolikos 2 1,50 50% 50% 50% 0% 50% 50%
Panathinaikos Panathinaikos 2 2,50 100% 50% 50% 50% 50% 50%
PAOK Thessaloniki FC PAOK Thessaloniki FC 2 1,00 100% 0% 0% 0% 50% 50%
Ionikos Ionikos 2 2,00 100% 50% 50% 0% 50% 50%
OFI Crete OFI Crete 2 3,00 50% 50% 50% 50% 50% 50%
Atromitos Atromitos 2 1,50 50% 50% 50% 0% 50% 50%
Asteras Tripolis Asteras Tripolis 2 0,50 50% 0% 0% 0% 50% 100%
Lamia Lamia 2 3,00 100% 100% 100% 0% 0% 0%
Apollon Smirnis Apollon Smirnis 2 4,00 100% 100% 100% 100% 0% 50%
Aris Thessaloniki FC Aris Thessaloniki FC 2 0,50 50% 0% 0% 0% 50% 100%

Snit pr. kamp

  Hold BoldbesiddelseHjørnesparkFrisparkOffsideGule kortRøde kortSkud forbi målSkud på mål
Olympiacos Olympiacos 64,00%9,0013,001,001,000,0010,006,00
Aris Thessaloniki FC Aris Thessaloniki FC 64,00%9,0012,000,001,000,0010,003,00
Asteras Tripolis Asteras Tripolis 56,00%8,0014,000,002,000,007,008,00
PAOK Thessaloniki FC PAOK Thessaloniki FC 67,00%8,0016,001,002,000,007,002,00
AEK Athens AEK Athens 67,00%8,0018,002,003,000,002,009,00
Lamia Lamia 51,00%7,0011,002,002,000,008,004,00
Apollon Smirnis Apollon Smirnis 56,00%6,0019,003,002,000,004,003,00
PAS Giannina PAS Giannina 42,00%5,0018,000,004,000,001,001,00
OFI Crete OFI Crete 55,00%4,0019,002,005,000,005,003,00
Atromitos Atromitos 52,00%4,0020,002,002,001,005,004,00
NFC Volos NFC Volos 45,00%4,0015,002,001,000,003,006,00
Panetolikos Panetolikos 43,00%1,0018,002,001,000,002,001,00
Panathinaikos Panathinaikos 65,00%1,0012,002,003,000,003,006,00
Ionikos Ionikos 44,00%0,0013,000,005,000,000,001,00

Vinder-odds for Super League

Feedback