Torsdag 18. april 2024 |
LIVE |
Elias Ymer - Francisco Comesana |
13:55 |
Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov-Filip Bergevi/Mick Veldheer |
14:15 |
Andre Goransson/Sem Verbeek-Manuel Guinard/Gregoire Jacq |
15:15 |
Samuel Vincent Ruggeri - Gastao Elias |
15:25 |
David Vega Hernandez/Szymon Walkow-Fernando Romboli/Marcelo Zormann |
15:45 |
Petr Nouza/Patrik Rikl-Sergio Martos Gornes/Petros Tsitsipas |
16:00 |
Andrea Collarini - Lorenzo Joaquin Rodriguez |
16:00 |
Mariano Kestelboim - Gonzalo Villanueva |
16:45 |
Fabio Fognini - Stefano Napolitano |
17:00 |
Nicholas Bybel/Oliver Crawford-Christian Harrison/Marcus Willis |
17:00 |
Simon Freund/Johannes Ingildsen-Martin Damm/Alex Rybakov |
17:30 |
Juan Otegui - Renzo Olivo |
17:30 |
Valerio Aboian - Guido Justo |
18:30 |
Alexander Ritschard - Bogdan Bobrov |
18:30 |
Federico Agustin Gomez - Gerald Melzer |
19:00 |
Mateo Del Pino/Lautaro Midon-Luis Britto/Gonzalo Villanueva |
20:00 |
Clement Tabur - Zizou Bergs |
20:00 |
Corentin Denolly - Calvin Hemery |
20:00 |
Patrick Harper/David Stevenson-Gonzalo Zeitune/Maximo Zeitune |
20:30 |
Seita Watanabe/Takeru Yuzuki-Ignacio Carou/Hernan Casanova |
21:30 |
Andrea Collarini/Renzo Olivo-Leonardo Aboian/Valerio Aboian |
Fredag 19. april 2024 |
00:00 |
Adam Walton - Tristan Schoolkate |
00:00 |
Scott Duncan/Federico Agustin Gomez-Alexander Ritschard/Benjamin Sigouin |
01:30 |
Luke Johnson/Skander Mansouri-Ryan Seggerman/Patrik Trhac |
01:30 |
Maxime Cressy - Zachary Svajda |
01:30 |
Rinky Hijikata - Alexis Galarneau |
01:30 |
William Blumberg/Luis David Martinez-Strong Kirchheimer/Toby Alex Kodat |
03:00 |
Antoine Bellier/Luca Sanchez-Gijs Brouwer/Aidan McHugh |
03:00 |
Rithvik Bollipalli/Niki Kaliyanda Poonacha-Piotr Matuszewski/Matthew Romios |
04:00 |
Giovanni Mpetshi Perricard - Rodrigo Pacheco |
04:00 |
Lloyd George Harris - Sho Shimabukuro |
04:00 |
Tung-lin Wu - Alibek Kachmazov |
04:30 |
Anirudh Chandrasekar/Hans Hach Verdugo-Rinky Hijikata/Mac Kiger |
05:30 |
Mark Lajal - Ricardas Berankis |
05:30 |
Yu-Hsiou Hsu - Bu Yunchaokete |
07:00 |
Jie Cui/Duck-Hee Lee-Yun-Seong Chung/Yu-Hsiou Hsu |
07:00 |
Ricardas Berankis/Illya Marchenko-Jea-Moon Lee/Min-Kyu Song |
11:00 |
Valentin Royer - Dennis Novak |
11:00 |
Vilius Gaubas - Jaime Faria |
15:00 |
Franco Roncadelli - Lautaro Midon |
15:00 |
Hernan Casanova - Ergi Kirkin |
16:00 |
Joel Schwärzler - Mitchell Krueger |
16:00 |
Oliver Crawford - Stefan Kozlov |