Tirsdag 23. april 2024 |
08:45 |
Yuta Shimizu/James Kent Trotter-Toshihide Matsui/Kaito Uesugi |
10:00 |
Carlos Taberner - Ignacio Buse |
10:00 |
Damir Dzumhur - Nicholas Ionel |
10:00 |
Enrico Dalla Valle - Ján Jermar |
10:00 |
Nikolás Sánchez - Jozef Kovalik |
10:00 |
Stefano Travaglia - Giovanni Oradini |
10:00 |
Tristan Lamasine - Jelle Sels |
10:15 |
Akira Santillan/Rubin Statham-Aoran Wang/Yi Zhou |
10:15 |
James Duckworth - Rigele Te |
10:45 |
Luke Saville - Antoine Escoffier |
11:30 |
Francesco Maestrelli - Hugo Grenier |
11:30 |
Ivan Gakhov - Marco Cecchinato |
11:30 |
Maks Kasnikowski - Jakub Nicod |
11:30 |
Manuel Guinard - Buvaysar Gadamauri |
11:30 |
Matteo Martineau - Geoffrey Blancaneaux |
11:45 |
Jules Marie - Fajing Sun |
12:15 |
Illya Marchenko - Mattia Bellucci |
12:30 |
Chun Hsin Tseng - Elias Ymer |
13:00 |
Andrea Pellegrino - Vilius Gaubas |
13:00 |
Dominik Kellovsky - Peter Benjamin Privara |
13:00 |
Jaime Faria - David Pichler |
13:00 |
Marcello Serafini - Raul Brancaccio |
13:00 |
Zsombor Piros - Alejandro Moro |
13:15 |
Mark Lajal - Li Tu |
13:15 |
Ray Ho/Ramkumar Ramanathan-Remy Bertola/Antoine Escoffier |
14:00 |
Vitaliy Sachko - Norbert Gombos |
14:30 |
Edoardo Lavagno - Nicolas Moreno De Alboran |
14:30 |
Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov-Lorenzo Rottoli/Samuel Vincent Ruggeri |
14:30 |
Ryan Nijboer - Francesco Passaro |
15:00 |
Alexandru Jecan/Szymon Walkow-Manuel Guinard/Gregoire Jacq |
15:00 |
Jiri Vesely - Enzo Couacaud |
15:30 |
Roman Jebavy/Zdenek Kolar-Jakob Schnaitter/Mark Wallner |
16:00 |
Alvaro Guillen Meza - Benjamin Torres |
16:00 |
Gijs Brouwer - Hady Habib |
16:00 |
Kaichi Uchida - Valerio Aboian |
16:00 |
Pedro Boscardin Dias - Franco Ribero |
16:00 |
Stefan Kozlov - Alexander Ritschard |
16:00 |
Strong Kirchheimer - Gabi Boitan |
16:30 |
Filip Duda/Jonas Forejtek-Victor Vlad Cornea/Philipp Oswald |
16:30 |
Jaime Faria/Henrique Rocha-Karol Drzewiecki/Maks Kasnikowski |
17:00 |
Evan King/Orlando Luz-Patrik Rikl/Vitaliy Sachko |
17:30 |
Arthur Gea - Federico Agustin Gomez |
17:30 |
Denis Kudla - Tristan McCormick |
17:30 |
Genaro Alberto Olivieri - Lautaro Falabella |
17:30 |
Jose Pereira - Ignacio Becerra |
17:30 |
Omar Jasika - Bernard Tomic |
17:30 |
Roberto Cid - Franco Roncadelli |
19:00 |
Calvin Hemery - Henry Searle |
19:00 |
Emilio Gomez - Leonardo Aboian |
19:00 |
Ergi Kirkin - Luciano Emanuel Ambrogi |
19:00 |
Facundo Mena - Daniel Nunez |
19:00 |
Viktor Durasovic - Andres Andrade |
20:30 |
Benjamin Sigouin/Kelsey Stevenson-Strong Kirchheimer/Toby Alex Kodat |
20:30 |
Clement Tabur - Mitchell Krueger |
20:30 |
Daniel Dutra Da Silva - Renzo Olivo |
20:30 |
Gonzalo Villanueva - Stefanos Sakellaridis |
20:30 |
Matias Soto - Hernan Casanova |
21:00 |
Aidan Mayo - Michael Mmoh |
23:30 |
J.J. Wolf - Joel Schwärzler |
Onsdag 24. april 2024 |
04:00 |
Blake Bayldon/Pruchya Isaro-Bu Yunchaokete/Yaojie Zeng |
04:00 |
Bu Yunchaokete - Alibek Kachmazov |
04:00 |
Dane Sweeny - Lloyd George Harris |
04:00 |
Luke Saville/Li Tu-Blake Ellis/Tristan Schoolkate |
04:00 |
Mattia Bellucci/Moez Echargui-Illya Marchenko/Denis Yevseyev |
04:00 |
Philip Sekulic - Federico Cina |
04:00 |
Piotr Matuszewski/Matthew Romios-Francis Casey Alcantara/Fajing Sun |
04:00 |
Yasutaka Uchiyama - Tristan Schoolkate |
04:00 |
Yu-Hsiou Hsu - Yi Zhou |
10:00 |
Daniel Rincon - Timofey Skatov |
10:00 |
David Poljak/Jiri Vesely-Jan Jermar/Igor Zelenay |
10:00 |
Diego Hidalgo/Cristian Rodriguez-Marco Bortolotti/Oriol Roca Batalla |
10:00 |
Guido Andreozzi/Miguel Angel Reyes-Filip Bergevi/Mick Veldheer |
10:00 |
Jonathan Eysseric/Andrea Pellegrino-Constantin Frantzen/Hendrik Jebens |
10:00 |
Julian Cash/Robert Galloway-Fernando Romboli/Marcelo Zormann |
10:00 |
Luca Margaroli/David Vega Hernandez-Alessio Balestrieri/Raul Brancaccio |
10:00 |
Luke Johnson/Skander Mansouri-Boris Arias/Federico Zeballos |
10:00 |
Sergio Martos Gornes/Petros Tsitsipas-Marcelo Demoliner/Andre Goransson |
10:00 |
Sriram Balaji/Andre Begemann-Nikola Cacic/Bart Stevens |
10:00 |
Zvonimir Babic/David Pichler-Ivan Sabanov/Matej Sabanov |
16:00 |
Anirudh Chandrasekar/Hans Hach Verdugo-Simon Freund/Johannes Ingildsen |
16:00 |
Arjun Kadhe/Jeevan Nedunchezhiyan-Thomas Fancutt/Hunter Reese |
16:00 |
Corentin Denolly/Clement Tabur-Federico Agustin Gomez/Luis David Martinez |
16:00 |
Daniel Dutra da Silva/Wilson Leite-Leonardo Aboian/Valerio Aboian |
16:00 |
Dmitry Popko - Ethan Quinn |
16:00 |
Facundo Mena/Matias Soto-Franco Roncadelli/Stefanos Sakellaridis |
16:00 |
Gonzalo Bueno/Tomas Farjat-Javier Guzman/Jose Luis Zenteno |
16:00 |
Gonzalo Oliveira/Dmitry Popko-Christian Harrison/Marcus Willis |
16:00 |
Ignacio Carou/Hernan Casanova-Roberto Cid Subervi/Ergi Kirkin |
16:00 |
Juan Bautista Torres - Juan Pablo Ficovich |
16:00 |
Luis Britto/Gonzalo Villanueva-Jose Pereira/Kaichi Uchida |
16:00 |
Niki Kaliyanda Poonacha/Joshua Paris-Tristan Boyer/Tennyson Whiting |
16:00 |
Omar Jasika/Ajeet Rai-Mac Kiger/Mitchell Krueger |
16:00 |
Patrick Harper/David Stevenson-Ignacio Becerra/Daniel Nunez |
16:00 |
Roy Stepanov/Andres Urrea-Pedro Boscardin Dias/Alvaro Guillen Meza |
16:00 |
Scott Duncan/Alex Rybakov-Thai-Son Kwiatkowski/Alex Lawson |
16:00 |
Seita Watanabe/Takeru Yuzuki-Luciano Emanuel Ambrogi/Lorenzo Joaquin Rodriguez |
16:00 |
Tristan Boyer - Tennys Sandgren |