Tirsdag 16. april 2024 |
10:00 |
Harri Helioevaara/Henry Patten-Cezar Cretu/Filip Jianu |
10:00 |
Lorenzo Sonego - Joao Fonseca |
11:00 |
Christian Garin - Dominik Köpfer |
11:00 |
Diego Sebastian Schwartzman - Dusan Lajovic |
11:00 |
Hugo Grenier - Roberto Carballés |
11:00 |
Jurij Rodionov - Aleksandar Vukic |
11:00 |
Luca Van Assche - Zhizhen Zhang |
11:00 |
Taro Daniel - Christopher O'Connell |
11:30 |
Corentin Moutet - Denis Shapovalov |
11:30 |
Radu Albot - Aleksandar Kovacevic |
11:30 |
Valentin Vacherot - Márton Fucsovics |
12:30 |
Camilo Ugo Carabelli - Daniel Galán |
12:30 |
Facundo Acosta - Borna Coric |
12:30 |
Félix Auger-Aliassime - Maximilian Marterer |
12:30 |
Guido Andreozzi/Miguel Angel Reyes-Alexander Erler/Lucas Miedler |
12:30 |
Jaume Antoni Munar - Yoshihito Nishioka |
12:30 |
Maximo Gonzalez/Andres Molteni-Simone Bolelli/Andrea Vavassori |
13:00 |
Carlos Taberner - Pedro Martinez |
13:00 |
Nuno Borges - Stan Wawrinka |
13:00 |
Sander Arends/Matwe Middelkoop-Nicolas Mahut/Arthur Rinderknech |
14:00 |
Alexander Shevchenko - Yannick Hanfmann |
14:00 |
Brandon Nakashima - Andrey Rublev |
14:00 |
Ivan Gakhov - Botic Van De Zandschulp |
14:00 |
Robin Haase/Stefanos Tsitsipas-Marcelo Arevalo/Mate Pavic |
14:00 |
Tomás Machác - Juncheng Shang |
14:30 |
Tallon Griekspoor/Bart Stevens-Sadio Doumbia/Fabien Reboul |
15:30 |
Daniel Altmaier - Alexei Popyrin |
15:30 |
Marc-Andrea Hüsler - Marko Topo |
15:30 |
Sebastián Báez - Matteo Arnaldi |
16:00 |
David Goffin - Miomir Kecmanovic |
16:00 |
Flavio Cobolli - Rafael Nadal |
17:00 |
Harold Mayot - Cameron Norrie |
17:00 |
Tomas Etcheverry - Nick Hardt |
Onsdag 17. april 2024 |
10:00 |
Alexandre Müller - Casper Ruud |
10:00 |
Jamie Murray/Michael Venus-Ivan Dodig/Neal Skupski |
10:00 |
Karen Khachanov - Roberto Bautista-Agut |
10:00 |
Kevin Krawietz/Tim Puetz-Marcus Daniell/Philipp Oswald |
10:00 |
Marcel Granollers/Horacio Zeballos-Daniel Rincon/Oriol Roca Batalla |
10:00 |
Marcelo Demoliner/Marcelo Melo-Theo Arribage/Victor Vlad Cornea |
10:00 |
Marco Trungelliti - Nicolás Jarry |
10:00 |
Robert Galloway/Evan King-John Peers/John-Patrick Smith |
10:00 |
Rudolf Mölleker - Jack Draper |
10:00 |
Santiago Gonzalez/Edouard Roger-Vasselin-Hugo Nys/Jan Zielinski |
10:00 |
Sebastian Ofner - Stefanos Tsitsipas |
10:00 |
Taylor Harry Fritz - Alejandro Moro |
10:00 |
Wesley Koolhof/Nikola Mektic-Rajeev Ram/Joe Salisbury |
10:00 |
Yuki Bhambri/Albano Olivetti-Sander Gille/Joran Vliegen |
11:00 |
Grégoire Barrère - Thanasi Kokkinakis |
11:00 |
Lloyd Glasspool/Jean-Julien Rojer-Fabrice Martin/Denys Molchanov |
11:00 |
Nuno Borges/Reese Stalder-Marius Copil/Bogdan Pavel |
Torsdag 18. april 2024 |
10:00 |
Ariel Behar/Adam Pavlasek-Andreas Mies/Jan-Lennard Struff |
11:00 |
Arthur Rinderknech - Alejandro Tabilo |
11:00 |
Francisco Cerundolo - Federico Coria |
11:00 |
Thiago Seyboth Wild - Mariano Navone |