Lørdag 20. april 2024 |
LIVE |
Ural II - Akron Togliatti 2 |
LIVE |
FC Ufa - FC Krasnodar II |
12:00 |
FC Novosibirsk - FC Rotor Volgograd |
12:00 |
Krylya Sovetov Samara II - Volna Nizhny Novgorod |
13:00 |
Astrakhan - FC Alania Vladikavkaz II |
13:00 |
Dinamo Kirov - FC Orenburg II |
13:00 |
FK Nizhny Novgorod II - NoSta |
13:00 |
Kaluga - Irtysh |
13:00 |
Veles Moscow - Metallurg Lipetsk |
13:00 |
Volga Ulyanovsk - Tekstilshchik |
13:30 |
Spartak Kostroma - Mashuk-KMV |
14:00 |
Dinamo Stavropol - Druzhba |
14:00 |
Dynamo Makhachkala 2 - FC Stroitel |
14:00 |
Luki-Energiya - Torpedo Vladimir |
14:00 |
Rodina 2 - Chayka |
14:00 |
Rubin Kazan 2 - Lada Togliatti |
14:00 |
Zvezda Sankt Petersborg - Chertanovo Moscow |
14:30 |
Pobeda Khasavyurt - Nart Cherkessk |
15:00 |
Avangard Kursk - Khimik Dzerzhinsk |
15:00 |
Biolog Novokubansk - Spartak Nalchik |
15:00 |
Dynamo Briansk - FK Torpedo Miass |
15:00 |
FC Kuban-Holding - Angusht Nazran |
15:00 |
Sevastopol - Legion Makhachkala |
16:00 |
FC Rostov II - Rubin Yalta |
16:00 |
Murom - FC Chelyabinsk |
Søndag 21. april 2024 |
05:00 |
Dinamo Vladivostok - Kvant Obninsk |
07:00 |
Sakhalin - Kolomna |
11:00 |
Spartak Moskva II - Dinamo Moscow II |
12:00 |
Khimki 2 - SKA-Khabarovsk II |
12:00 |
Spartak Tambov - FK Salyut-Belgorod |
13:00 |
Arsenal Tula II - FC Kosmos Dolgoprudny |
13:00 |
Kompozit - FC Orel |
13:00 |
Rodina-M - Dynamo Saint Petersburg |
13:00 |
Zenit Penza - FC Ryazan |
13:00 |
Zenit Sankt Petersborg 2 - Dinamo Vologda |
14:00 |
Uralets TS Nizhny Tagil - Dinamo Barnaul |
14:00 |
Znamya Truda - Tver FC |
16:00 |
Baltika-BFU Kaliningrad - FK Yenisey Krasnoyarsk |
Onsdag 24. april 2024 |
13:30 |
FC Krasnodar II - Murom |
15:00 |
FC Kuban-Holding - Spartak Nalchik |
15:00 |
Irtysh - Spartak Kostroma |
15:00 |
Mashuk-KMV - Dynamo Briansk |
15:00 |
Pobeda Khasavyurt - Sevastopol |
15:30 |
FC Novosibirsk - Rodina 2 |
16:00 |
Volga Ulyanovsk - Khimik Dzerzhinsk |
17:00 |
Avangard Kursk - Kaluga |
17:00 |
Metallurg Lipetsk - FC Chelyabinsk |
17:00 |
Tekstilshchik - FK Torpedo Miass |
17:30 |
Chayka - FC Ufa |
18:00 |
FC Rotor Volgograd - Veles Moscow |
Lørdag 27. april 2024 |
10:00 |
Dinamo Vladivostok - Strogino Moscow |
13:00 |
Volna Nizhny Novgorod - Rubin Kazan 2 |
14:00 |
Dynamo Saint Petersburg - Zvezda Sankt Petersborg |
14:00 |
Lada Togliatti - Dinamo Kirov |
14:00 |
NoSta - Amkar-Perm |
15:00 |
Angusht Nazran - Dinamo Stavropol |
15:00 |
Druzhba - Pobeda Khasavyurt |
15:00 |
FC Stroitel - FC Rostov II |
15:00 |
Forte Taganrog - Dynamo Makhachkala 2 |
15:00 |
Legion Makhachkala - Biolog Novokubansk |
16:00 |
Dinamo Barnaul - FK Nizhny Novgorod II |
17:00 |
Nart Cherkessk - Sevastopol |
Søndag 28. april 2024 |
04:00 |
Sakhalin - FC Kosmos Dolgoprudny |
05:00 |
SKA-Khabarovsk II - Kompozit |
11:00 |
FC Ufa - FC Novosibirsk |
11:00 |
Sokol Kazan - Krylya Sovetov Samara II |
12:30 |
Akron Togliatti 2 - Uralets TS Nizhny Tagil |
13:00 |
Chertanovo Moscow - Zenit Sankt Petersborg 2 |
13:00 |
FC Krasnodar II - FC Chelyabinsk |
13:00 |
FC Ryazan - Arsenal Tula II |
13:00 |
Kaluga - Tekstilshchik |
13:00 |
Kvant Obninsk - Khimki 2 |
13:00 |
Tver FC - Leon Saturn Ramenskoye |
13:00 |
Veles Moscow - Chayka |
13:00 |
Volga Ulyanovsk - Irtysh |
13:30 |
Spartak Kostroma - Avangard Kursk |
14:00 |
Dinamo Vologda - Spartak Moskva II |
14:00 |
FC Alania Vladikavkaz II - FC Kuban-Holding |
14:00 |
FC Orel - Spartak Tambov |
14:00 |
FC Orenburg II - Ural II |
14:00 |
FK Torpedo Miass - Mashuk-KMV |
14:00 |
FK Yenisey Krasnoyarsk - Luki-Energiya |
14:00 |
Rodina 2 - Metallurg Lipetsk |
14:00 |
Torpedo Vladimir - Rodina-M |
14:00 |
Znamya Truda - Baltika-BFU Kaliningrad |
15:00 |
Dynamo Briansk - Khimik Dzerzhinsk |
15:00 |
FK Salyut-Belgorod - Zenit Penza |
16:00 |
Dinamo Moscow II - Irkutsk |
16:00 |
Murom - FC Rotor Volgograd |
16:00 |
Rubin Yalta - Astrakhan |
Fredag 3. maj 2024 |
16:00 |
Amkar-Perm - Dinamo Barnaul |