Torsdag 25. april 2024 |
20:00 |
Kirchheimer SC - SV Kirchanschöring |
Fredag 26. april 2024 |
18:15 |
FC Denzlingen - Sonnenhof Großaspach |
18:15 |
SV Fortuna Regensburg - Jahn Regensburg II |
18:15 |
TSV Abtswind - TSV Kornburg |
18:30 |
BW Bornreihe - SW Rehden |
18:45 |
TuS Dassendorf - Düneberger SV |
19:00 |
Feucht - SpVgg Hankofen-Hailing |
19:00 |
Göppinger SV - TSV Essingen |
19:00 |
Leher - TuRa Bremen |
19:30 |
FC Buederich - Muelheimer FC 97 |
19:30 |
FV Diefflen - Rot-Weiss Koblenz |
19:30 |
Harksheide - Uhlenhorster SC Paloma |
19:30 |
Pfeddersheim - TuS Mechtersheim |
19:30 |
Pirmasens - SpVgg Quierschied |
19:30 |
TSG Sprockhövel - Sportfreunde Lotte |
19:30 |
Union Sandersdorf - Motor Marienberg |
19:30 |
Victoria Hamburg - SV Rugenbergen |
20:00 |
Meppen II - SV Atlas Delmenhorst |
20:00 |
TVD Velbert - Union Nettetal |
Lørdag 27. april 2024 |
12:30 |
BTS Neustadt - TS Woltmershausen |
13:00 |
Tennis Borussia - Optik Rathenow |
13:00 |
Vatan Sport Bremen - OSC Bremerhaven |
13:30 |
TSV Bordesholm - Union Neumünster |
14:00 |
1860 München II - TSV Rain/Lech |
14:00 |
1. CfR Pforzheim - FC Normannia Gmünd |
14:00 |
Bischofswerdaer FV - Magdeburg II |
14:00 |
Brinkumer SV - FC Union 60 |
14:00 |
FC Deisenhofen - SV Erlbach |
14:00 |
FC Türkiye Wilhelmsburg - SV Buchholz |
14:00 |
FSV Fernwald - VfB Marburg |
14:00 |
Germania Halberstadt - Budissa Bautzen |
14:00 |
Hanauer SC 1960 - KSV Baunatal |
14:00 |
Neumünster - TSB Flensburg |
14:00 |
Rostocker FC 1895 - Lichtenberg 47 |
14:00 |
SC Freital - Einheit Rudolstadt |
14:00 |
SV 09 Arnstadt - Plauen |
14:00 |
TSG Backnang - FC 08 Villingen |
14:00 |
TSV Dachau - SV Heimstetten |
14:00 |
TSV Korbach - Wormatia Worms |
14:00 |
TSV Kottern - TSV Schwaben Augsburg |
14:00 |
TSV Landsberg - FC Ismaning |
14:00 |
TSV Nordmark Satrup - SC Weiche Flensburg II |
14:00 |
VfB Auerbach - VfL Halle 96 |
14:30 |
FC Coburg - Ingolstadt II |
14:30 |
SG Aumund-Vegesack - Geestemuende |
14:30 |
SV Preußen 09 Reinfeld - Inter Türkspor Kiel |
15:00 |
Adler Weidenhausen - FC 1931 Eddersheim |
15:00 |
ASV Neumarkt - ASV Cham |
15:00 |
Bayern Alzenau - FC Hanau 93 |
15:00 |
Donaustauf - ATSV Erlangen |
15:00 |
FC 1906 Erlensee - Hünfelder SV |
15:00 |
Gundelfingen - FC Pipinsried |
15:00 |
MTSV Hohenwestedt - Lübeck II |
15:00 |
SC Viktoria 06 Griesheim - FC Giessen |
15:00 |
SC Waldgirmes - Turk Gucu Friedberg |
15:00 |
SpVgg Bayern Hof - DJK Gebenbach |
15:00 |
SV Ramlingen-Ehlershausen - Schöningen |
15:00 |
TUS Dietkirchen - Eintracht Stadtallendorf |
15:30 |
Altonaer FC 93 - HEBC Hamburg |
15:30 |
ATSV Mutschelbach - Offenburger FV |
15:30 |
FSV 08 Bissingen - Reutlingen |
15:30 |
FSV Hollenbach - FV Ravensburg |
15:30 |
FV Dudenhofen - Kaiserslautern II |
15:30 |
SV Auersmacher - FC Cosmos Koblenz |
15:30 |
SV Oberachern - BSV Holzhausen |
15:30 |
TSV 1861 Nördlingen - FC Sonthofen |
15:30 |
VfR Baumholder - SV Morlautern |
15:30 |
VfR Mannheim - Nöttingen |
16:00 |
Arminia Ludwigshafen - Alemannia Waldalgesheim |
16:00 |
MTV Eintracht Celle - Arminia Hannover |
16:00 |
SC Vahr-Blockdiek - TuS Komet Arsten |
17:00 |
DJK Ammerthal - Wuerzburger |
17:00 |
SC Eltersdorf - TSV Neudrossenfeld |
18:00 |
FC Bitburg - FV Engers |
18:00 |
KFC Uerdingen - Adler Union Frintrop |
18:00 |
Oldenburger SV - Heider SV |
18:00 |
SpVg Schonnebeck - Ratingen 04/19 |
18:15 |
TuS Bersenbrück - Heeslinger SC |
Søndag 28. april 2024 |
13:00 |
SV Hemelingen - Oberneuland |
13:15 |
FC Alsterbrüder - TSV Concordia |
13:30 |
TSG Neustrelitz - Hertha Zehlendorf |
14:00 |
BSV Eintracht Mahlsdorf - SG Dynamo Schwerin |
14:00 |
ETSV Hamburg - SV Halstenbek-Rellingen |
14:00 |
FC Einheit Wernigerode - Ludwigsfelder FC |
14:00 |
FC Grimma - VfB Krieschow |
14:00 |
Niendorfer TSV - FC Suederelbe |
14:00 |
RSV Eintracht - FSV Union Fürstenwalde |
14:00 |
Staaken - Tasmania Berlin |
14:00 |
SV Gonsenheim - Eintracht Trier |
14:00 |
SV Sparta Lichtenberg - TuS Makkabi Berlin |
14:00 |
SV Todesfelde - SV Eichede |
15:00 |
ASC Dortmund - Eintracht Rheine |
15:00 |
Blumenthaler SV - Werder Bremen II |
15:00 |
Bonner SC - FC Union Schafhausen |
15:00 |
DJK Wattenscheid - Westfalia Rhynern |
15:00 |
Eckernförder SV - FC Dornbreite Lübeck |
15:00 |
FC Brünninghausen - Victoria Clarholz |
15:00 |
FC Germania Egestorf-Langreder - Kickers Emden |
15:00 |
FC Germania Teveren - VfL Vichttal |
15:00 |
FC Hennef 05 - SpVg Frechen 20 |
15:00 |
FC Kleve - VfB Hilden |
15:00 |
Preussen Münster II - TuS Boevinghausen |
15:00 |
RW Walldorf - SV Steinbach 1920 |
15:00 |
SF Hamborn 07 - TSV Meerbusch |
15:00 |
Sportfreunde Siegen - SV Schermbeck 2020 |
15:00 |
SpVgg Vreden - Türkspor Dortmund |
15:00 |
SSV Vorsfelde - Lupo-Martini Wolfsburg |
15:00 |
TSV Sasel - Union Tornesch |
15:00 |
Tuerkspor Augsburg - VfR Garching |
15:00 |
VfB Homberg - Schwarz-Weiß Essen |
15:00 |
VfV Hildesheim - STK Eilvese |
15:15 |
Bonn-Endenich 08 - SpVg Porz 1919 |
15:15 |
FC Hürth - Fortuna Köln II |
15:15 |
SpVgg Erkenschwick - TuS Ennepetal |
15:30 |
DJK Teutonia St. Tönis - SV Sonsbeck |
15:30 |
Eintracht Hohkeppel - Bergisch Gladbach |
15:30 |
Koenigsdorf - Siegburger SV 04 |
15:30 |
Rotenburger SV - VfL Oldenburg |
15:30 |
SG Finnentrop/Bamenohl - FC Gievenbeck |
Tirsdag 30. april 2024 |
18:15 |
Motor Marienberg - VfB Auerbach |
18:30 |
Rotenburger SV - TuS Bersenbrück |
18:30 |
Rot-Weiss Koblenz - Arminia Ludwigshafen |
19:00 |
ATSV Erlangen - SC Eltersdorf |
19:00 |
Schöningen - SV Atlas Delmenhorst |
19:00 |
SC Vahr-Blockdiek - OSC Bremerhaven |
19:00 |
SpVgg Quierschied - SV Auersmacher |
19:00 |
SW Rehden - Arminia Hannover |
19:00 |
TSV Neudrossenfeld - DJK Ammerthal |
19:00 |
TuS Komet Arsten - FC Union 60 |
19:30 |
SpVg Schonnebeck - Sportfreunde Baumberg |
19:30 |
TuRa Bremen - TS Woltmershausen |
20:00 |
Heeslinger SC - MTV Eintracht Celle |
Onsdag 1. maj 2024 |
11:00 |
Wuerzburger - Feucht |
13:00 |
Blumenthaler SV - Vatan Sport Bremen |
14:00 |
Alemannia Waldalgesheim - FC Bitburg |
14:00 |
Eintracht Trier - TSV Korbach |
14:00 |
FC Cosmos Koblenz - FV Diefflen |
14:00 |
Ingolstadt II - TSV Abtswind |
14:00 |
Jahn Regensburg II - SpVgg Bayern Hof |
14:00 |
Kaiserslautern II - Pirmasens |
14:00 |
SpVgg Hankofen-Hailing - SV Fortuna Regensburg |
14:00 |
TSV Kornburg - ASV Neumarkt |
14:00 |
TSV Nordmark Satrup - SV Preußen 09 Reinfeld |
14:00 |
VfB Eichstaett - FC Coburg |
14:00 |
Wormatia Worms - FV Dudenhofen |
15:00 |
FV Engers - Pfeddersheim |
15:00 |
Ratingen 04/19 - FC Buederich |
15:00 |
SV Morlautern - SV Gonsenheim |
15:00 |
SV Sonsbeck - TVD Velbert |
15:00 |
TSV Meerbusch - DJK Teutonia St. Tönis |
15:00 |
VfV Hildesheim - SSV Vorsfelde |
15:15 |
Union Nettetal - FC Kleve |
15:30 |
Muelheimer FC 97 - VfB Homberg |
15:30 |
TuS Mechtersheim - VfR Baumholder |
16:00 |
ASV Cham - Donaustauf |
16:00 |
Kirchheimer SC - TSV Rain/Lech |
17:00 |
FC Pipinsried - FC Sonthofen |
17:00 |
Kickers Emden - BW Bornreihe |
Torsdag 2. maj 2024 |
18:45 |
Werder Bremen II - SV Hemelingen |
Fredag 3. maj 2024 |
18:00 |
VfL Halle 96 - Union Sandersdorf |
18:30 |
FC Gievenbeck - SpVgg Vreden |
19:00 |
DJK Ammerthal - SC Eltersdorf |
19:00 |
Feucht - TSV Neudrossenfeld |
19:00 |
Nöttingen - FC Denzlingen |
19:00 |
OSC Bremerhaven - SG Aumund-Vegesack |
19:00 |
Sportfreunde Lotte - Preussen Münster II |
19:00 |
SV Erlbach - 1860 München II |
19:00 |
VfB Auerbach - SV 09 Arnstadt |
19:30 |
Oberneuland - BTS Neustadt |
19:30 |
Tasmania Berlin - TSG Neustrelitz |
Lørdag 4. maj 2024 |
11:30 |
SV Kirchanschöring - FC Deisenhofen |
13:00 |
FC Anker Wismar - Tennis Borussia |
13:00 |
SV Gonsenheim - TSV Korbach |
14:00 |
BSV Holzhausen - 1. CfR Pforzheim |
14:00 |
Eintracht Stadtallendorf - Bayern Alzenau |
14:00 |
FC Giessen - TUS Dietkirchen |
14:00 |
FC Normannia Gmünd - VfR Mannheim |
14:00 |
FV Ravensburg - SV Oberachern |
14:00 |
Ludwigsfelder FC - Plauen |
14:00 |
Motor Marienberg - Bischofswerdaer FV |
14:00 |
Neumünster - Heider SV |
14:00 |
Optik Rathenow - BSV Eintracht Mahlsdorf |
14:00 |
Pirmasens - Wormatia Worms |
14:00 |
SC Freital - Magdeburg II |
14:00 |
Schöningen - MTV Eintracht Celle |
14:00 |
SC Vahr-Blockdiek - Geestemuende |
14:00 |
SG Dynamo Schwerin - Staaken |
14:00 |
Sonnenhof Großaspach - FSV 08 Bissingen |
14:00 |
SV Heimstetten - TSV Landsberg |
14:00 |
SW Rehden - SV Ramlingen-Ehlershausen |
14:00 |
TSB Flensburg - MTSV Hohenwestedt |
14:00 |
TSG Backnang - Reutlingen |
14:00 |
TSV Nordmark Satrup - Inter Türkspor Kiel |
14:00 |
TSV Rain/Lech - TSV Schwaben Augsburg |
14:00 |
TS Woltmershausen - Brinkumer SV |
14:00 |
TuRa Bremen - Blumenthaler SV |
14:00 |
Union Neumünster - Oldenburger SV |
14:00 |
VfB Krieschow - FC Einheit Wernigerode |
14:00 |
VfB Marburg - FC 1931 Eddersheim |
14:30 |
FC Ismaning - Tuerkspor Augsburg |
14:30 |
FC Sonthofen - Kirchheimer SC |
14:30 |
KSV Baunatal - FC 1906 Erlensee |
14:30 |
Offenburger FV - FSV Hollenbach |
14:30 |
SV Preußen 09 Reinfeld - SV Todesfelde |
15:00 |
Arminia Ludwigshafen - FC Cosmos Koblenz |
15:00 |
ASV Neumarkt - Ingolstadt II |
15:00 |
Donaustauf - TSV Kornburg |
15:00 |
FC Coburg - DJK Gebenbach |
15:00 |
FC Dornbreite Lübeck - SC Weiche Flensburg II |
15:00 |
FC Hanau 93 - RW Walldorf |
15:00 |
Gundelfingen - TSV Kottern |
15:00 |
Hünfelder SV - FSV Fernwald |
15:00 |
SpVgg Bayern Hof - SpVgg Hankofen-Hailing |
15:00 |
STK Eilvese - TuS Bersenbrück |
15:00 |
SV Atlas Delmenhorst - Rotenburger SV |
15:00 |
SV Steinbach 1920 - SC Waldgirmes |
15:30 |
FC 08 Villingen - Göppinger SV |
15:30 |
FV Diefflen - SpVgg Quierschied |
15:30 |
Pfeddersheim - Alemannia Waldalgesheim |
15:30 |
SV Auersmacher - Kaiserslautern II |
15:30 |
TSV Essingen - ATSV Mutschelbach |
15:30 |
VfR Baumholder - FV Engers |
16:00 |
ASV Cham - ATSV Erlangen |
16:00 |
SV Fortuna Regensburg - Wuerzburger |
16:00 |
TSV Abtswind - VfB Eichstaett |
16:00 |
Turk Gucu Friedberg - Hanauer SC 1960 |
18:00 |
FC Bitburg - Rot-Weiss Koblenz |
18:00 |
FC Pipinsried - TSV Dachau |
18:00 |
KFC Uerdingen - Muelheimer FC 97 |
18:00 |
Kickers Emden - VfV Hildesheim |
18:00 |
Schwarz-Weiß Essen - SF Hamborn 07 |
19:00 |
Türkspor Dortmund - ASC Dortmund |
Søndag 5. maj 2024 |
13:00 |
VfR Garching - TSV 1861 Nördlingen |
14:00 |
Budissa Bautzen - FC Grimma |
14:00 |
Einheit Rudolstadt - Germania Halberstadt |
14:00 |
FSV Union Fürstenwalde - Rostocker FC 1895 |
14:00 |
Hertha Zehlendorf - TuS Makkabi Berlin |
14:00 |
RSV Eintracht - SV Sparta Lichtenberg |
14:00 |
SV Eichede - TSV Bordesholm |
15:00 |
Bergisch Gladbach - Koenigsdorf |
15:00 |
Borussia Freialdenhoven - Bonn-Endenich 08 |
15:00 |
Eckernförder SV - Lübeck II |
15:00 |
Eintracht Rheine - FC Brünninghausen |
15:00 |
FC Union 60 - Vatan Sport Bremen |
15:00 |
Heeslinger SC - SSV Vorsfelde |
15:00 |
Lupo-Martini Wolfsburg - BW Bornreihe |
15:00 |
SC Viktoria 06 Griesheim - Adler Weidenhausen |
15:00 |
Siegburger SV 04 - FC Germania Teveren |
15:00 |
Sportfreunde Baumberg - VfB Hilden |
15:00 |
SV Morlautern - TuS Mechtersheim |
15:00 |
TuS Boevinghausen - SG Finnentrop/Bamenohl |
15:00 |
TuS Komet Arsten - Leher |
15:00 |
TVD Velbert - TSV Meerbusch |
15:00 |
VfB Homberg - Ratingen 04/19 |
15:00 |
VfL Oldenburg - FC Germania Egestorf-Langreder |
15:00 |
Victoria Clarholz - DJK Wattenscheid |
15:00 |
Westfalia Rhynern - SpVgg Erkenschwick |
15:15 |
FC Union Schafhausen - FC Hennef 05 |
15:15 |
SpVg Frechen 20 - Eintracht Hohkeppel |
15:30 |
DJK Teutonia St. Tönis - Adler Union Frintrop |
15:30 |
FC Buederich - SpVg Schonnebeck |
15:30 |
Fortuna Köln II - SpVg Porz 1919 |
15:30 |
SV Schermbeck 2020 - TSG Sprockhövel |
15:30 |
TuS Ennepetal - Sportfreunde Siegen |
15:30 |
VfL Vichttal - FC Hürth |
16:00 |
Arminia Hannover - Meppen II |
Mandag 6. maj 2024 |
19:00 |
FV Dudenhofen - Eintracht Trier |
Tirsdag 7. maj 2024 |
19:00 |
Werder Bremen II - Oberneuland |
Onsdag 8. maj 2024 |
18:30 |
FSV Hollenbach - TSV Essingen |
19:00 |
Reutlingen - Sonnenhof Großaspach |
19:00 |
Rotenburger SV - SV Ramlingen-Ehlershausen |
19:00 |
Schwarz-Weiß Essen - KFC Uerdingen |
19:00 |
STK Eilvese - BW Bornreihe |
19:00 |
SV Oberachern - Offenburger FV |
19:00 |
SW Rehden - MTV Eintracht Celle |
19:00 |
TSB Flensburg - Union Neumünster |
19:30 |
Adler Union Frintrop - SF Hamborn 07 |
19:30 |
MTSV Hohenwestedt - Eckernförder SV |
19:45 |
FC Buederich - Sportfreunde Baumberg |
19:45 |
Heider SV - TSV Nordmark Satrup |
20:00 |
Heeslinger SC - FC Germania Egestorf-Langreder |