Fredag 19. april 2024 |
12:00 |
Blacktown Spartans - Rydalmere |
12:00 |
Nepean FC - Northern Tigers |
12:30 |
Brunswick City - Western United FC Youth |
12:30 |
Werribee City - Northcote City |
Lørdag 20. april 2024 |
07:00 |
Langwarrin SC - Melbourne Victory FC Youth |
07:00 |
North Geelong Warriors - Eastern Lions SC |
07:30 |
Adelaide Blue Eagles - West Torrens Birkalla |
07:30 |
Adelaide Victory - Fulham United FC |
07:30 |
Cumberland United - Salisbury United |
07:30 |
Playford City Patriots - Vipers FC |
07:30 |
Sturt Lions - West Adelaide |
08:15 |
Capalaba - Caboolture Sports |
08:30 |
Hakoah Sydney City East - Bankstown City Lions |
09:30 |
Caroline Springs George Cross - Bentleigh Greens |
10:00 |
Brisbane Strikers - Logan Lightning |
10:00 |
Eastern Suburbs - Broadbeach United |
10:00 |
Ipswich FC - Mitchelton |
11:00 |
Bankstown Berries - UNSW FC |
11:00 |
Bonnyrigg White Eagles - Dulwich Hill FC |
11:00 |
Dunbar Rovers FC - Macarthur Rams |
11:00 |
Moreton City Excelsior II - Southside Eagles |
11:00 |
Mt Druitt Town Rangers - Inter Lions FC |
11:00 |
SD Raiders FC - Northbridge FC Bulls |
11:30 |
Adelaide Cobras - Western Strikers |
Søndag 21. april 2024 |
06:30 |
SWQ Thunder - St George Willawong FC |
07:00 |
Melbourne City FC Youth - Preston Lions |
Mandag 22. april 2024 |
12:15 |
Bulleen Lions - Kingston City |
Fredag 26. april 2024 |
12:00 |
Nepean FC - Bankstown City Lions |
12:30 |
Bentleigh Greens - Melbourne City FC Youth |
12:30 |
Northcote City - Brunswick City |
12:30 |
Preston Lions - Werribee City |
12:45 |
West Torrens Birkalla - Sturt Lions |
Lørdag 27. april 2024 |
07:00 |
Eastern Lions SC - Caroline Springs George Cross |
07:00 |
Melbourne Victory FC Youth - Bulleen Lions |
07:00 |
Northbridge FC Bulls - Rydalmere |
07:00 |
North Geelong Warriors - Kingston City |
07:30 |
Salisbury United - Adelaide Blue Eagles |
07:30 |
West Adelaide - Playford City Patriots |
07:30 |
Western Strikers - Cumberland United |
08:00 |
Vipers FC - Fulham United FC |
08:45 |
Mitchelton - Moreton City Excelsior II |
10:00 |
Caboolture Sports - Eastern Suburbs |
10:00 |
Southside Eagles - SWQ Thunder |
11:00 |
Bankstown Berries - Dunbar Rovers FC |
11:00 |
Blacktown Spartans - Mt Druitt Town Rangers |
11:00 |
Bonnyrigg White Eagles - SD Raiders FC |
11:00 |
Inter Lions FC - Dulwich Hill FC |
11:00 |
Logan Lightning - Ipswich FC |
11:00 |
Macarthur Rams - Northern Tigers |
11:00 |
UNSW FC - Hakoah Sydney City East |
11:30 |
Adelaide Cobras - Adelaide Victory |
Søndag 28. april 2024 |
08:00 |
Western United FC Youth - Langwarrin SC |
08:45 |
St George Willawong FC - Capalaba |
10:15 |
Broadbeach United - Brisbane Strikers |