Fredag 19. april 2024 |
11:00 |
Darwin Olympic - Garuda FC |
11:30 |
Heidelberg United - Moreland City FC |
11:45 |
Dandenong City - South Melbourne |
12:00 |
Croydon Kings - Adelaide Olympic |
12:00 |
Modbury Jets - Adelaide City |
12:00 |
Para Hills Knights - North Eastern Metro Stars |
12:15 |
Glenorchy Knights - Kingborough Lions |
12:15 |
New Lambton FC - Weston Workers |
12:15 |
Oakleigh Cannons - St Albans Saints |
12:15 |
Riverside Olympic - Launceston United |
12:30 |
Gold Coast Knights - Brisbane City |
13:00 |
Hellenic - Casuarina |
Lørdag 20. april 2024 |
05:00 |
Green Gully Cavaliers - Port Melbourne Sharks SC |
06:30 |
Devonport City - South Hobart |
07:00 |
Manningham United Blues - Hume City FC |
07:00 |
O'Connor Knights - Tuggeranong United |
07:00 |
Tigers FC - FFA Centre of Excellence |
07:30 |
Campbelltown City - Adelaide Comets |
07:30 |
Edgeworth Eagles - Adamstown Rosebud FC |
08:30 |
Cooks Hill United FC - Lake Macquarie |
08:30 |
Darwin Hearts FC - University Azzurri FC |
08:30 |
Sutherland Sharks - Manly United |
08:45 |
Launceston City - Clarence Zebras |
09:00 |
Armadale - Perth |
09:00 |
Balcatta - Inglewood United |
09:00 |
Bayswater City - Perth Glory Youth |
09:00 |
Floreat Athena - Stirling Macedonia FC |
09:00 |
Perth RedStar FC - Fremantle City FC |
09:00 |
Western Knights - Olympic Kingsway |
09:30 |
Adelaide Raiders - FK Beograd |
09:30 |
Valentine Phoenix - Newcastle Olympic |
10:00 |
Redlands United - Lions FC |
10:15 |
Altona Magic - Melbourne Knights |
10:15 |
Wolves FC - Moreton City Excelsior |
10:30 |
Peninsula Power - Sunshine Coast Wanderers |
11:00 |
Dandenong Thunder SC - Avondale FC |
11:00 |
St George FC - Hills United FC |
11:15 |
St George City - Central Coast Mariners FC Youth |
12:30 |
Mindil Aces - Port Darwin |
Søndag 21. april 2024 |
05:15 |
Yoogali Soccer Club - Monaro Panthers |
06:30 |
Broadmeadow Magic - Maitland |
06:30 |
Charlestown Azzurri - Lambton Jaffas FC |
07:00 |
Gungahlin United - Canberra Olympic |
07:00 |
Sydney Olympic - Spirit FC |
07:00 |
Sydney United 58 - Marconi Stallions |
07:00 |
Western Sydney Wanderers FC Youth - Blacktown City FC |
07:00 |
Wollongong Wolves - Sydney FC Youth |
07:30 |
Adelaide United Youth - South Adelaide |
08:15 |
Rochedale Rovers - Brisbane Roar FC Youth |
08:30 |
APIA Leichhardt FC - Rockdale Ilinden |
08:30 |
Olympic FC - Gold Coast United FC |
Tirsdag 23. april 2024 |
12:30 |
Redlands United - Moreton City Excelsior |
Onsdag 24. april 2024 |
12:30 |
Peninsula Power - Olympic FC |
12:30 |
Sunshine Coast Wanderers - Lions FC |
Torsdag 25. april 2024 |
06:30 |
Adamstown Rosebud FC - Weston Workers |
12:00 |
FK Beograd - Campbelltown City |
Fredag 26. april 2024 |
11:00 |
University Azzurri FC - Darwin Olympic |
11:30 |
Manly United - Spirit FC |
11:30 |
Melbourne Knights - Oakleigh Cannons |
11:30 |
Sydney FC Youth - Sydney United 58 |
12:00 |
Adelaide City - Adelaide United Youth |
12:00 |
South Adelaide - Croydon Kings |
12:30 |
Redlands United - Wolves FC |
13:00 |
Mindil Aces - Darwin Hearts FC |
Lørdag 27. april 2024 |
06:30 |
Lambton Jaffas FC - Valentine Phoenix |
07:00 |
Avondale FC - Green Gully Cavaliers |
07:00 |
Dandenong Thunder SC - St Albans Saints |
07:00 |
Manningham United Blues - Dandenong City |
07:00 |
Moreland City FC - Altona Magic |
07:00 |
O'Connor Knights - Yoogali Soccer Club |
07:00 |
Tigers FC - Canberra Olympic |
07:30 |
Adelaide Raiders - Para Hills Knights |
08:00 |
Lake Macquarie - Edgeworth Eagles |
08:30 |
Hellenic - Garuda FC |
08:30 |
Maitland - Cooks Hill United FC |
09:00 |
Port Melbourne Sharks SC - South Melbourne |
09:30 |
Adelaide Comets - Modbury Jets |
10:30 |
Adelaide Olympic - North Eastern Metro Stars |
11:00 |
Hills United FC - St George City |
11:00 |
Hume City FC - Heidelberg United |
11:00 |
Marconi Stallions - St George FC |
11:30 |
Moreton City Excelsior - Gold Coast Knights |
12:30 |
Casuarina - Port Darwin |
Søndag 28. april 2024 |
06:30 |
Charlestown Azzurri - Broadmeadow Magic |
06:30 |
Newcastle Olympic - New Lambton FC |
07:00 |
Brisbane City - Peninsula Power |
07:00 |
Central Coast Mariners FC Youth - Sutherland Sharks |
07:00 |
Gungahlin United - Monaro Panthers |
07:00 |
Rockdale Ilinden - Wollongong Wolves |
07:00 |
Sunshine Coast Wanderers - Rochedale Rovers |
07:00 |
Sydney Olympic - Blacktown City FC |
07:00 |
Tuggeranong United - FFA Centre of Excellence |
07:00 |
Western Sydney Wanderers FC Youth - APIA Leichhardt FC |
09:00 |
Brisbane Roar FC Youth - Olympic FC |
09:00 |
Gold Coast United FC - Lions FC |
Tirsdag 30. april 2024 |
12:00 |
Maitland - Lambton Jaffas FC |
Onsdag 1. maj 2024 |
11:15 |
Sydney FC Youth - St George City |
12:00 |
Cooks Hill United FC - New Lambton FC |
12:00 |
Lake Macquarie - Adamstown Rosebud FC |