Torsdag 28. marts 2024 |
20:00 |
Pro Palazzolo - Real Calepina |
Fredag 29. marts 2024 |
14:30 |
Campodarsego - Clodiense |
15:30 |
Virtus Bolzano - Este |
Lørdag 30. marts 2024 |
14:30 |
Dolomiti Bellunesi - Treviso |
Onsdag 3. april 2024 |
14:30 |
ASDC Gozzano - Alcione |
14:30 |
ASD Varesina - Pro Palazzolo |
14:30 |
UC Montecchio Maggiore - Dolomiti Bellunesi |
Søndag 7. april 2024 |
15:00 |
AC Carpi - Progresso |
15:00 |
ACD Nardo - Citta di Fasano |
15:00 |
Aglianese - Sammaurese |
15:00 |
Akragas - Acireale |
15:00 |
Angri - Santa Maria Cilento |
15:00 |
ASD Calcio Chieri 1955 - Alcione |
15:00 |
ASDC Gozzano - US Albenga |
15:00 |
ASD Fanfulla - Pistoiese |
15:00 |
ASD Ragusa Calcio - Portici |
15:00 |
ASD Trastevere - Latte Dolce |
15:00 |
ASD Varesina - Caldiero Terme |
15:00 |
AS Fidelis Andria - Bitonto |
15:00 |
Atletico Ascoli - Vastogirardi |
15:00 |
Atletico Castegnato - Virtus Bolzano |
15:00 |
Bra - Borgosesia |
15:00 |
Breno - Luparense |
15:00 |
Brusaporto - Piacenza |
15:00 |
Budoni - Cynthialbalonga |
15:00 |
Campobasso - United Riccione |
15:00 |
Canicatti - Igea Virtus |
15:00 |
Casarano - Gallipoli |
15:00 |
Castellanzese - AC Ponte San Pietro |
15:00 |
Castrovillari - San Luca |
15:00 |
Chieti - Termoli Calcio |
15:00 |
Chisola - RG Ticino |
15:00 |
Cjarlins Muzane - Dolomiti Bellunesi |
15:00 |
Clivense - Caravaggio |
15:00 |
Clodiense - Bassano |
15:00 |
Corticella - Imolese Calcio |
15:00 |
Derthona - Citta di Varese |
15:00 |
Este - Mori |
15:00 |
Flaminia - San Marzano |
15:00 |
Folgore Caratese - Desenzano |
15:00 |
Ghivizzano Borgoamozzano - Tau Calcio Altopascio |
15:00 |
Gladiator - Romana FC |
15:00 |
Gravina - Matera |
15:00 |
Ischia Isolaverde - Atletico Uri |
15:00 |
L'Aquila - Sambenedettese |
15:00 |
Lavagnese - Vado |
15:00 |
Lentigione - Borgo San Donnino |
15:00 |
Livorno - Aquila Montevarchi |
15:00 |
Locri - Sancataldese |
15:00 |
Martina - Paganese |
15:00 |
Matese - SN Notaresco |
15:00 |
Mestre - Campodarsego |
15:00 |
Mobilieri Ponsacco - Seravezza |
15:00 |
Monterotondo - Sora |
15:00 |
NF Ardea Calcio - Boreale |
15:00 |
Nocerina - Cassino |
15:00 |
Ostia Mare - Anziolavinio |
15:00 |
P.D.H.A.E. - SCD Ligorna |
15:00 |
Pianese - Grosseto |
15:00 |
Pinerolo - US Fezzanese |
15:00 |
Poggibonsi - US Gavorrano |
15:00 |
Portogruaro - Adriese |
15:00 |
Ravenna - Forlì |
15:00 |
Real Calepina - AC Legnano |
15:00 |
Real Casalnuovo - LFA Reggio Calabria |
15:00 |
Real Forte Querceta - Vivi Altotevere Sansepolcro |
15:00 |
Roma City - Avezzano |
15:00 |
Rotonda - Gelbison Cilento |
15:00 |
San Donato - Orvietana |
15:00 |
Sangiovannese - Figline |
15:00 |
Sanremese - Alba Calcio |
15:00 |
Sant'Agata - Licata |
15:00 |
Sant'Angelo - Prato |
15:00 |
Sarrabus Ogliastra - Cavese |
15:00 |
Senigallia - Forsempronese |
15:00 |
SG City Nova - Mezzolara |
15:00 |
Team Altamura - Barletta |
15:00 |
Tivoli Calcio - Alma Juventus Fano |
15:00 |
Trapani - Siracusa Calcio |
15:00 |
Trestina - Cenaia 1969 |
15:00 |
Treviso - Montebelluna |
15:00 |
Tritium - Arconatese |
15:00 |
UC Montecchio Maggiore - Chions |
15:00 |
Union ASD Casatese - Pro Palazzolo |
15:00 |
USD Palmese 1914 - Manfredonia |
15:00 |
Victor San Marino - Certaldo |
15:00 |
Villa D'Alme - Crema |
15:00 |
Virtus CiseranoBergamo - Club Milano |
15:00 |
Voghera - Asti |