Torsdag 28. marts 2024 |
16:00 |
Skellefteå - IFK Östersund |
17:00 |
Kiruna FF - Bergnäsets AIK |
19:00 |
Bodens BK - Gottne IF |
19:00 |
Husqvarna FF - Qviding FIF |
19:00 |
Landvetter IS - Västra Frölunda |
19:15 |
Vänersborgs FK - IFK Skövde FK |
19:30 |
IK Sleipner - Nacka FF |
Fredag 29. marts 2024 |
13:00 |
Enskede IK - Nyköpings BIS |
13:00 |
IFK Karlshamn - IFK Hässleholm |
13:00 |
Smedby AIS - IF Sylvia |
13:00 |
Viggbyholms IK FF - Österåker United FK |
13:00 |
Österlen FF - Nosaby IF |
14:00 |
Ahlafors IF - Lidköpings FK |
14:00 |
BK Astrio - IK Tord |
14:00 |
BK Forward - Grebbestads IF |
14:00 |
Enköping - FC Gute |
14:00 |
Herrestads AIF - IFK Kumla |
14:00 |
IK Gauthiod - Vänersborgs FK |
14:00 |
Laholms FK - Öckerö IF |
14:00 |
Säffle SK - Stenungsunds IF |
15:00 |
Kristianstad FC - IFK Simrishamn |
15:00 |
Team TG FF - IFK Luleå |
16:00 |
Hittarps IK - Bergdalens IK |
16:00 |
IK Kongahälla - Motala AIF FK |
19:00 |
Varbergs GIF FK - Sävedalens IF |
Lørdag 30. marts 2024 |
14:00 |
Hässleholms IF - IF Lödde |
14:00 |
Älgarna-Härnösand IF - Ytterhogdals IK |
Søndag 31. marts 2024 |
13:00 |
Dalkurd FF - Kungsängens IF |
13:00 |
FK Karlskrona - IFK Trelleborg FK |
13:00 |
Högaborgs BK - Räppe GOIF |
13:00 |
IK Franke - FC Arlanda |
14:00 |
Falu - Sandvikens AIK FK |
14:00 |
IFK Berga - FBK Balkan |
14:00 |
Jonsereds IF - Lindome GIF |
14:00 |
Skiljebo SK - FOC Farsta |
14:00 |
Åtvidaberg - Huddinge IF |
16:00 |
IFK Haninge BRB - BK Ljungsbro |
16:00 |
Syrianska - Mjölby AI/FF |
Mandag 1. april 2024 |
14:00 |
Hudiksvalls FF - FC Järfälla |
14:00 |
Umeå FC Akademi - Lucksta |
15:00 |
Arameiska-Syrianska IF - IFK Eskilstuna |
18:30 |
Täfteå IK - Frösö IF |
Fredag 5. april 2024 |
19:00 |
Grebbestads IF - Ahlafors IF |
19:00 |
IFK Hässleholm - Kristianstad FC |
19:00 |
Lindome GIF - Qviding FIF |
19:00 |
Mjölby AI/FF - Åtvidaberg |
19:30 |
IK Tord - Landvetter IS |
19:30 |
Nacka FF - Syrianska |
19:30 |
Vänersborgs FK - IK Kongahälla |
20:00 |
FOC Farsta - Viggbyholms IK FF |
Lørdag 6. april 2024 |
13:00 |
Bergnäsets AIK - Skellefteå |
13:00 |
BK Ljungsbro - IK Sleipner |
13:00 |
FC Järfälla - Falu |
13:00 |
IFK Luleå - Täfteå IK |
13:00 |
Stenungsunds IF - Vänersborgs FK |
13:30 |
Sävedalens IF - Jonsereds IF |
14:00 |
Gottne IF - Team TG FF |
14:00 |
IFK Kumla - IK Gauthiod |
14:00 |
IFK Simrishamn - IFK Berga |
14:00 |
IFK Skövde FK - BK Forward |
14:00 |
IFK Trelleborg FK - IFK Karlshamn |
14:00 |
Motala AIF FK - Säffle SK |
14:00 |
Nosaby IF - Hässleholms IF |
14:00 |
Ytterhogdals IK - Umeå FC Akademi |
14:00 |
Öckerö IF - Hittarps IK |
16:00 |
FC Arlanda - Skiljebo SK |
16:00 |
FC Gute - IK Franke |
Søndag 7. april 2024 |
12:00 |
Lucksta - Bodens BK |
12:00 |
Sandvikens AIK FK - Dalkurd FF |
13:00 |
Frösö IF - Kiruna FF |
13:00 |
IF Lödde - FK Karlskrona |
13:00 |
IF Sylvia - Arameiska-Syrianska IF |
13:00 |
Västra Frölunda - Laholms FK |
14:00 |
Husqvarna FF - BK Astrio |
14:00 |
Nyköpings BIS - Smedby AIS |
14:00 |
Räppe GOIF - Österlen FF |
14:00 |
Österåker United FK - Hudiksvalls FF |
15:00 |
Huddinge IF - Enskede IK |
15:00 |
Lidköpings FK - Herrestads AIF |
16:00 |
Bergdalens IK - Varbergs GIF FK |
16:00 |
IFK Östersund - Älgarna-Härnösand IF |
16:00 |
Kungsängens IF - Enköping |
17:00 |
IFK Eskilstuna - IFK Haninge BRB |
Mandag 8. april 2024 |
19:00 |
FBK Balkan - Högaborgs BK |