Fredag 29. marts 2024 |
16:00 |
Ashton United - Whitby |
16:00 |
Basingstoke - Gosport Borough |
16:00 |
Chesham United - Hayes & Yeading United |
16:00 |
Cray Wanderers - Chatham Town |
16:00 |
Folkestone Invicta - Lewes |
16:00 |
Haringey Borough - Hastings |
16:00 |
Hitchin Town - Needham Market |
16:00 |
Hungerford Town - Bracknell Town |
16:00 |
Poole Town FC - AFC Totton |
16:00 |
Telford - Redditch United |
20:45 |
Concord Rangers - Carshalton Athletic |
Lørdag 30. marts 2024 |
16:00 |
AFC Sudbury - St. Yves Town |
16:00 |
Alvechurch - Mickleover Sports |
16:00 |
Atherton Collieries - Basford United |
16:00 |
Bamber Bridge - Gainsborough |
16:00 |
Bognor Regis Town - Enfield Town |
16:00 |
Cheshunt - Horsham |
16:00 |
Coalville Town - Bromsgrove Sporting |
16:00 |
Dulwich Hamlet - Billericay |
16:00 |
Guiseley - Lancaster City |
16:00 |
Hanwell Town - Didcot Town |
16:00 |
Hendon - Beaconsfield Town |
16:00 |
Hornchurch FC - Wingate & Finchley |
16:00 |
Ilkeston Town FC - Bradford PA |
16:00 |
Kettering Town FC - Barwell FC |
16:00 |
Kingstonian - Hashtag United |
16:00 |
Leamington - Halesowen |
16:00 |
Leiston - Berkhamsted |
16:00 |
Macclesfield - FC United of Manchester |
16:00 |
Matlock Town - Marine |
16:00 |
Morpeth Town FC - Warrington Rylands |
16:00 |
Potters Bar Town - Margate |
16:00 |
Sholing - Plymouth Parkway |
16:00 |
Stafford Rangers - Workington |
16:00 |
Stamford AFC - Royston Town |
16:00 |
Stourbridge - Stratford Town |
16:00 |
Swindon Supermarine - Salisbury |
16:00 |
Tiverton - Merthyr Town |
16:00 |
Whitehawk - Canvey |
16:00 |
Winchester City - Dorchester Town |
16:00 |
Worksop - Hyde United |
Mandag 1. april 2024 |
14:00 |
Needham Market - AFC Sudbury |
16:00 |
AFC Totton - Walton and Hersham |
16:00 |
Barwell FC - Long Eaton United |
16:00 |
Basford United - Worksop |
16:00 |
Berkhamsted - Hitchin Town |
16:00 |
Billericay - Concord Rangers |
16:00 |
Bracknell Town - Sholing |
16:00 |
Bradford PA - Radcliffe |
16:00 |
Bromsgrove Sporting - Telford |
16:00 |
Canvey - Hornchurch FC |
16:00 |
Carshalton Athletic - Dulwich Hamlet |
16:00 |
Chatham Town - Kingstonian |
16:00 |
Didcot Town - Swindon Supermarine |
16:00 |
Dorchester Town - Tiverton |
16:00 |
Enfield Town - Cheshunt |
16:00 |
FC United of Manchester - Ashton United |
16:00 |
Gainsborough - Stafford Rangers |
16:00 |
Gosport Borough - Winchester City |
16:00 |
Halesowen - Alvechurch |
16:00 |
Harrow Borough - Chesham United |
16:00 |
Hashtag United - Haringey Borough |
16:00 |
Hastings - Folkestone Invicta |
16:00 |
Hayes & Yeading United - Hendon |
16:00 |
Horsham - Bognor Regis Town |
16:00 |
Hyde United - Macclesfield |
16:00 |
Lancaster City - Bamber Bridge |
16:00 |
Lewes - Whitehawk |
16:00 |
Margate - Cray Wanderers |
16:00 |
Matlock Town - Ilkeston Town FC |
16:00 |
Merthyr Town - Hungerford Town |
16:00 |
Mickleover Sports - Coalville Town |
16:00 |
Plymouth Parkway - Poole Town FC |
16:00 |
Redditch United - Stourbridge |
16:00 |
Royston Town - Leiston |
16:00 |
Salisbury - Basingstoke |
16:00 |
Stratford Town - Kettering Town FC |
16:00 |
St. Yves Town - Stamford AFC |
16:00 |
Warrington Rylands - Marine |
16:00 |
Whitby - Morpeth Town FC |
16:00 |
Wingate & Finchley - Potters Bar Town |
16:00 |
Workington - Atherton Collieries |
Tirsdag 2. april 2024 |
20:45 |
Beaconsfield Town - Hanwell Town |
Torsdag 4. april 2024 |
20:45 |
Plymouth Parkway - AFC Totton |
Fredag 5. april 2024 |
20:45 |
Cray Wanderers - Hashtag United |
Lørdag 6. april 2024 |
16:00 |
AFC Sudbury - Coalville Town |
16:00 |
AFC Totton - Tiverton |
16:00 |
Alvechurch - Bromsgrove Sporting |
16:00 |
Bamber Bridge - Ashton United |
16:00 |
Barwell FC - St. Yves Town |
16:00 |
Basingstoke - Bracknell Town |
16:00 |
Bognor Regis Town - Hastings |
16:00 |
Bradford PA - Basford United |
16:00 |
Chesham United - Salisbury |
16:00 |
Cheshunt - Lewes |
16:00 |
Concord Rangers - Wingate & Finchley |
16:00 |
Dulwich Hamlet - Enfield Town |
16:00 |
Folkestone Invicta - Horsham |
16:00 |
Guiseley - Warrington Rylands |
16:00 |
Hanwell Town - Gosport Borough |
16:00 |
Haringey Borough - Billericay |
16:00 |
Harrow Borough - Beaconsfield Town |
16:00 |
Hayes & Yeading United - Dorchester Town |
16:00 |
Hendon - Walton and Hersham |
16:00 |
Hornchurch FC - Chatham Town |
16:00 |
Hyde United - FC United of Manchester |
16:00 |
Ilkeston Town FC - Atherton Collieries |
16:00 |
Kettering Town FC - Berkhamsted |
16:00 |
Kingstonian - Margate |
16:00 |
Lancaster City - Gainsborough |
16:00 |
Leiston - Hitchin Town |
16:00 |
Marine - Morpeth Town FC |
16:00 |
Needham Market - Royston Town |
16:00 |
Poole Town FC - Merthyr Town |
16:00 |
Potters Bar Town - Canvey |
16:00 |
Radcliffe - Matlock Town |
16:00 |
Sholing - Didcot Town |
16:00 |
Stafford Rangers - Whitby |
16:00 |
Stamford AFC - Long Eaton United |
16:00 |
Stourbridge - Mickleover Sports |
16:00 |
Stratford Town - Redditch United |
16:00 |
Telford - Leamington |
16:00 |
Whitehawk - Carshalton Athletic |
16:00 |
Winchester City - Hungerford Town |
16:00 |
Worksop - Workington |
Søndag 7. april 2024 |
16:00 |
Plymouth Parkway - Swindon Supermarine |
Tirsdag 9. april 2024 |
20:45 |
Bamber Bridge - Macclesfield |
20:45 |
Canvey - Lewes |
20:45 |
Guiseley - Worksop |
20:45 |
Hayes & Yeading United - Basingstoke |
20:45 |
Hornchurch FC - Cray Wanderers |
20:45 |
Kettering Town FC - Leiston |
20:45 |
Matlock Town - Ashton United |
20:45 |
Needham Market - Stamford AFC |
20:45 |
Plymouth Parkway - Harrow Borough |
20:45 |
Poole Town FC - Winchester City |
20:45 |
Potters Bar Town - Horsham |
20:45 |
Sholing - Dorchester Town |
20:45 |
Stourbridge - Leamington |
20:45 |
Tiverton - Gosport Borough |
20:45 |
Whitehawk - Concord Rangers |
20:45 |
Wingate & Finchley - Hastings |
Onsdag 10. april 2024 |
20:45 |
AFC Totton - Bracknell Town |
Torsdag 11. april 2024 |
20:45 |
Plymouth Parkway - Salisbury |