Fredag 29. marts 2024 |
14:00 |
Gloucester City - Brackley Town |
16:00 |
Alfreton - Rushall Olympic |
16:00 |
Bath City - Weymouth |
16:00 |
Blyth Spartans - Curzon |
16:00 |
Boston United - Peterborough Sports |
16:00 |
Buxton - Chester |
16:00 |
Chelmsford - Dartford |
16:00 |
Darlington - Chorley |
16:00 |
Eastbourne Borough - Maidstone United |
16:00 |
Farsley Celtic AFC - Southport |
16:00 |
Hampton & Richmond - Tonbridge Angels |
16:00 |
Havant and Waterlooville - Worthing |
16:00 |
Hemel Hempstead - Aveley |
16:00 |
Scarborough Athletic - Warrington Town |
16:00 |
Scunthorpe - King's Lynn Town |
16:00 |
South Shields - Spennymoor Town FC |
16:00 |
St Albans - Braintree Town |
16:00 |
Tamworth - Bishop's Stortford |
16:00 |
Welling - Dover |
16:00 |
Weston Super Mare - Taunton Town |
16:00 |
Yeovil - Torquay |
18:00 |
Truro City - Slough Town |
Mandag 1. april 2024 |
14:00 |
Weymouth - Yeovil |
16:00 |
Aveley - Havant and Waterlooville |
16:00 |
Bishop's Stortford - Banbury United |
16:00 |
Brackley Town - Tamworth |
16:00 |
Braintree Town - Hemel Hempstead |
16:00 |
Chester - Alfreton |
16:00 |
Chippenham Town - Truro City |
16:00 |
Chorley - Blyth Spartans |
16:00 |
Curzon - South Shields |
16:00 |
Dartford - Eastbourne Borough |
16:00 |
Dover - Chelmsford |
16:00 |
Hereford FC - Buxton |
16:00 |
King's Lynn Town - Scarborough Athletic |
16:00 |
Maidstone United - Welling |
16:00 |
Peterborough Sports - Gloucester City |
16:00 |
Rushall Olympic - Boston United |
16:00 |
Slough Town - St Albans |
16:00 |
Southport - Scunthorpe |
16:00 |
Spennymoor Town FC - Farsley Celtic AFC |
16:00 |
Taunton Town - Bath City |
16:00 |
Tonbridge Angels - Farnborough |
16:00 |
Torquay - Weston Super Mare |
16:00 |
Warrington Town - Darlington |
16:00 |
Worthing - Hampton & Richmond |
Onsdag 3. april 2024 |
20:45 |
Taunton Town - Maidstone United |
Torsdag 4. april 2024 |
20:45 |
Truro City - Hemel Hempstead |
Lørdag 6. april 2024 |
16:00 |
Alfreton - Curzon |
16:00 |
Banbury United - King's Lynn Town |
16:00 |
Bath City - Tonbridge Angels |
16:00 |
Blyth Spartans - Rushall Olympic |
16:00 |
Boston United - Brackley Town |
16:00 |
Buxton - Chorley |
16:00 |
Chelmsford - Slough Town |
16:00 |
Darlington - Southport |
16:00 |
Eastbourne Borough - Weymouth |
16:00 |
Farnborough - Maidstone United |
16:00 |
Farsley Celtic AFC - Peterborough Sports |
16:00 |
Gloucester City - Chester |
16:00 |
Hampton & Richmond - Taunton Town |
16:00 |
Havant and Waterlooville - Dartford |
16:00 |
Hemel Hempstead - Dover |
16:00 |
Scarborough Athletic - Spennymoor Town FC |
16:00 |
Scunthorpe - Hereford FC |
16:00 |
South Shields - Bishop's Stortford |
16:00 |
St Albans - Chippenham Town |
16:00 |
Tamworth - Warrington Town |
16:00 |
Welling - Torquay |
16:00 |
Weston Super Mare - Braintree Town |
16:00 |
Yeovil - Worthing |
20:30 |
Truro City - Aveley |
Tirsdag 9. april 2024 |
20:45 |
Alfreton - Gloucester City |
20:45 |
Braintree Town - Taunton Town |
20:45 |
Dartford - Worthing |
20:45 |
Hampton & Richmond - Bath City |
20:45 |
King's Lynn Town - Chorley |
20:45 |
Maidstone United - Weymouth |
20:45 |
Peterborough Sports - Farsley Celtic AFC |
20:45 |
Rushall Olympic - Bishop's Stortford |
20:45 |
Spennymoor Town FC - Banbury United |
20:45 |
Truro City - Torquay |
20:45 |
Weston Super Mare - Chippenham Town |
Onsdag 10. april 2024 |
20:45 |
Havant and Waterlooville - Welling |
Torsdag 11. april 2024 |
20:45 |
Truro City - Yeovil |