Lørdag 27. april 2024 |
13:00 |
Skjervøy - Harstad |
14:00 |
Askøy - Sandviken |
14:00 |
Bjørkelangen - Skedsmo |
14:00 |
Fana - Djerv |
14:00 |
Flint - Åssiden |
14:00 |
Gamle Oslo - Bærum |
14:00 |
Gjelleråsen - Ready |
14:00 |
Pors Grenland - Vigør |
14:00 |
Stord - Loddefjord |
14:00 |
Staal Jørpeland - Mandalskameratene |
14:00 |
Vindbjart - Fram Larvik |
14:00 |
Årdal - Frøya |
14:30 |
Bodø/Glimt 2 - Sprint Jeløy |
15:00 |
Florø - Os |
15:00 |
Fredrikstad 2 - FK Fyllingsdalen |
15:00 |
Haugesund 2 - Bjarg |
15:00 |
Orkla - Tiller IL |
15:00 |
Rana FK - Nardo |
15:00 |
Trygg/Lade - Melhus |
15:00 |
Verdal - Byåsen |
15:00 |
Åskollen - Ullern |
16:00 |
Spjelkavik - Skjetten |
Søndag 28. april 2024 |
13:00 |
Fløya - Ulfstind |
14:00 |
Brodd - Sandnes Ulf 2 |
14:00 |
Kongsvinger 2 - Hønefoss |
14:00 |
Mjølner - Hamarkameratene 2 |
14:00 |
Træff - Funnefoss/Vormsund |
15:00 |
Frigg - Oppsal |
15:00 |
Førde - Åsane 2 |
15:00 |
Innstranda IL - Elverum |
15:00 |
Lørenskog - Lokomotiv Oslo FK |
15:00 |
Start 2 - Madla |
15:00 |
Surnadal - Stabæk 2 |
16:00 |
Mosjøen - Rosenborg 2 |
Mandag 29. april 2024 |
17:00 |
Sola - Odds Ballklubb 2 |
18:00 |
Kristiansund BK 2 - Aalesund 2 |
18:00 |
Lillestrøm 2 - Strømsgodset 2 |
18:00 |
Vidar - Sandefjord 2 |
19:00 |
Molde 2 - Hødd 2 |
19:00 |
Nordstrand - Mjøndalen 2 |
19:00 |
Sarpsborg 08 2 - Asker |
19:15 |
KFUM 2 - Skeid 2 |
Torsdag 2. maj 2024 |
18:30 |
Madla - Staal Jørpeland |
Lørdag 4. maj 2024 |
12:30 |
FK Fyllingsdalen - Fløya |
13:00 |
Nardo - Lillestrøm 2 |
14:00 |
Bjarg - Askøy |
14:00 |
Frøya - Stord |
14:00 |
Oppsal - Nordstrand |
14:00 |
Os - Fana |
14:00 |
Sandviken - Førde |
14:00 |
Vindbjart - Pors Grenland |
15:00 |
Asker - Gamle Oslo |
15:00 |
Byåsen - Trygg/Lade |
15:00 |
Bærum - Frigg |
15:00 |
Funnefoss/Vormsund - Gjelleråsen |
15:00 |
Loddefjord - Florø |
15:00 |
Mandalskameratene - Vidar |
15:00 |
Melhus - Orkla |
15:00 |
Skjetten - Lørenskog |
15:00 |
Tiller IL - Surnadal |
15:00 |
Vigør - Sola |
16:00 |
Odds Ballklubb 2 - Brodd |
19:00 |
Lokomotiv Oslo FK - Bjørkelangen |
Søndag 5. maj 2024 |
13:00 |
Skjervøy - Kongsvinger 2 |
13:00 |
Stabæk 2 - Rana FK |
14:00 |
Fram Larvik - Start 2 |
14:00 |
Mjøndalen 2 - Flint |
14:00 |
Skeid 2 - Åskollen |
14:00 |
Sprint Jeløy - Mjølner |
14:30 |
Hønefoss - Bodø/Glimt 2 |
15:00 |
Hødd 2 - Træff |
15:00 |
Åsane 2 - Årdal |
15:30 |
Aalesund 2 - Ready |
16:00 |
Harstad - Fredrikstad 2 |
16:00 |
Rosenborg 2 - Verdal |
17:45 |
Ulfstind - Innstranda IL |
Mandag 6. maj 2024 |
15:00 |
Strømsgodset 2 - Mosjøen |
16:00 |
Sandefjord 2 - Sandnes Ulf 2 |
18:00 |
Hamarkameratene 2 - Elverum |
18:00 |
Skedsmo - Kristiansund BK 2 |
19:00 |
Djerv - Haugesund 2 |
19:00 |
Molde 2 - Spjelkavik |
19:00 |
Ullern - Sarpsborg 08 2 |
19:00 |
Åssiden - KFUM 2 |
Torsdag 9. maj 2024 |
13:00 |
Stord - Florø |
14:00 |
Vidar - Vindbjart |