Tirsdag 23. april 2024 |
20:30 |
Laferrere - San Martin Burzaco |
Onsdag 24. april 2024 |
20:00 |
Acassuso - Sacachispas FC |
Lørdag 27. april 2024 |
22:00 |
Acassuso - Laferrere |
22:00 |
Argentino de Merlo - CS Deportivo Liniers |
22:00 |
CD UAI Urquiza - Los Andes |
22:00 |
Colegiales - CA Ferrocarril Midland |
22:00 |
Dock Sud - CA Fenix |
22:00 |
Excursionistas - Deportivo Merlo |
22:00 |
Flandria - Argentino de Quilmes |
22:00 |
Sacachispas FC - Villa Dalmine |
22:00 |
San Martin Burzaco - Canuelas |
22:00 |
Sportivo Italiano - Comunicaciones |
22:00 |
Villa San Carlos - Deportivo Armenio |
Søndag 28. april 2024 |
20:30 |
Argentino Monte Maiz - Gutierrez SC |
20:30 |
CASD Camioneros - Sportivo Atenas |
20:30 |
Circulo Deportivo - Deportivo Rincon |
20:30 |
Ciudad de Bolivar - Ferro Carril Oeste General Pico |
20:30 |
Crucero del Norte - Boca Unidos |
20:30 |
Defensores de Pronunciamiento - 9 de Julio Rafaela |
20:30 |
Deportivo Santamarina - Club Cipolletti |
20:30 |
El Linqueno - Sportivo Las Parejas |
20:30 |
Germinal - Kimberley |
20:30 |
Gimnasia y Esgrima de Concepcion - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo |
20:30 |
Independiente Chivilcoy - Sportivo Belgrano |
20:30 |
Juventud Antoniana - Central Norte |
20:30 |
Juventud Unida Universitario - Huracan Las Heras |
20:30 |
San Martin Mendoza - Sportivo Estudiantes |
20:30 |
Sarmiento de Resistencia - Sarmiento de La Banda |
20:30 |
Sol de America Formosa - Union de Sunchales |
20:30 |
Sol de Mayo - Sansinena BB |
20:30 |
Villa Mitre - Olimpo |
Lørdag 4. maj 2024 |
22:00 |
Argentino de Quilmes - Dock Sud |
22:00 |
CA Fenix - Colegiales |
22:00 |
CA Ferrocarril Midland - CD UAI Urquiza |
22:00 |
Canuelas - Acassuso |
22:00 |
Comunicaciones - Villa San Carlos |
22:00 |
CS Deportivo Liniers - Sportivo Italiano |
22:00 |
Deportivo Armenio - Flandria |
22:00 |
Deportivo Merlo - Sacachispas FC |
22:00 |
Laferrere - Excursionistas |
22:00 |
Los Andes - San Martin Burzaco |
22:00 |
Villa Dalmine - Argentino de Merlo |
Søndag 5. maj 2024 |
20:30 |
9 de Julio Rafaela - El Linqueno |
20:30 |
Boca Unidos - Juventud Antoniana |
20:30 |
Central Norte - Sarmiento de Resistencia |
20:30 |
Club Cipolletti - Villa Mitre |
20:30 |
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo - Independiente Chivilcoy |
20:30 |
Deportivo Rincon - Deportivo Santamarina |
20:30 |
Ferro Carril Oeste General Pico - Argentino Monte Maiz |
20:30 |
Gutierrez SC - San Martin Mendoza |
20:30 |
Huracan Las Heras - Ciudad de Bolivar |
20:30 |
Kimberley - Sol de Mayo |
20:30 |
Olimpo - Germinal |
20:30 |
Sansinena BB - Circulo Deportivo |
20:30 |
Sarmiento de La Banda - San Martin de Formosa |
20:30 |
Sportivo Atenas - Juventud Unida Universitario |
20:30 |
Sportivo Belgrano - Douglas Haig |
20:30 |
Sportivo Estudiantes - CASD Camioneros |
20:30 |
Sportivo Las Parejas - Gimnasia y Esgrima de Concepcion |
20:30 |
Union de Sunchales - Crucero del Norte |