Lørdag 30. marts 2024 |
10:00 |
FC Ufa - Veles Moscow |
11:00 |
Novosibirsk FK - Murom |
12:00 |
Astrakhan - Nart Cherkessk |
12:00 |
Biolog Novokubansk - Pobeda Khasavyurt |
12:00 |
Irtysh - FK Torpedo Miass |
12:00 |
Spartak Nalchik - Dinamo Stavropol |
12:30 |
Spartak Kostroma - Volga Ulyanovsk |
13:00 |
Avangard Kursk - Dynamo Briansk |
13:00 |
FC Alania Vladikavkaz II - Forte Taganrog |
13:00 |
FC Rotor Volgograd - Metallurg Lipetsk |
13:00 |
Khimik Dzerzhinsk - Tekstilshchik |
14:00 |
Druzhba - FC Rostov II |
14:00 |
FC Krasnodar II - Rodina 2 |
14:00 |
Mashuk-KMV - Kaluga |
15:00 |
Chayka - FC Chelyabinsk |
Søndag 31. marts 2024 |
15:00 |
Legion Makhachkala - FC Kuban-Holding |
15:00 |
Rubin Yalta - FK Stroitel |
Onsdag 3. april 2024 |
11:00 |
FK Torpedo Miass - Avangard Kursk |
13:00 |
Dynamo Briansk - Spartak Kostroma |
13:00 |
Kaluga - Volga Ulyanovsk |
13:00 |
Rodina 2 - Veles Moscow |
14:30 |
Mashuk-KMV - Khimik Dzerzhinsk |
14:30 |
Novosibirsk FK - FC Chelyabinsk |
15:00 |
FC Krasnodar II - FC Rotor Volgograd |
17:00 |
Metallurg Lipetsk - Chayka |
17:00 |
Murom - FC Ufa |
17:00 |
Tekstilshchik - Irtysh |
Lørdag 6. april 2024 |
15:00 |
Forte Taganrog - Rubin Yalta |
15:00 |
Sevastopol - Biolog Novokubansk |
16:00 |
Astrakhan - Druzhba |
16:00 |
Dinamo Stavropol - Legion Makhachkala |
16:00 |
Dynamo Makhachkala 2 - FC Alania Vladikavkaz II |
16:00 |
FC Kuban-Holding - Nart Cherkessk |
16:00 |
FC Rostov II - Angusht Nazran |
16:00 |
Znamya Truda - Torpedo Vladimir |
16:00 |
Zvezda Sankt Petersborg - Dinamo Moscow II |
Søndag 7. april 2024 |
12:00 |
FC Ufa - FC Chelyabinsk |
13:00 |
Volga Ulyanovsk - Dynamo Briansk |
16:00 |
Arsenal Tula II - Sakhalin |
16:00 |
Baltika-BFU Kaliningrad - Dynamo Saint Petersburg |
16:00 |
Dinamo Vladivostok - FC Orel |
16:00 |
FK Yenisey Krasnoyarsk - Tver FC |
16:00 |
Khimki 2 - FK Salyut-Belgorod |
16:00 |
Kompozit - FC Ryazan |
16:00 |
Luki-Energiya - Chertanovo Moscow |
16:00 |
Rodina-M - Dinamo Vologda |
16:00 |
Spartak Moskva II - Irkutsk |
16:00 |
Spartak Tambov - FC Kosmos Dolgoprudny |
16:00 |
Strogino Moscow - SKA-Khabarovsk II |
16:00 |
Zenit Penza - Kolomna |
16:00 |
Zenit Sankt Petersborg 2 - Leon Saturn Ramenskoye |
17:00 |
Avangard Kursk - Tekstilshchik |
17:00 |
Chayka - FC Krasnodar II |
17:00 |
FC Rotor Volgograd - Rodina 2 |
17:00 |
Irtysh - Mashuk-KMV |
17:00 |
Khimik Dzerzhinsk - Kaluga |
17:00 |
Novosibirsk FK - Metallurg Lipetsk |
17:00 |
Spartak Kostroma - FK Torpedo Miass |
17:00 |
Veles Moscow - Murom |
Mandag 8. april 2024 |
16:00 |
Pobeda Khasavyurt - Spartak Nalchik |