Lørdag 30. marts 2024 |
05:30 |
Campbelltown City - South Adelaide |
05:30 |
Modbury Jets - Adelaide Olympic |
05:30 |
Para Hills Knights - Croydon Kings |
06:30 |
Sutherland Sharks - APIA Leichhardt FC |
07:00 |
Sydney Olympic - Wollongong Wolves |
07:30 |
FK Beograd - Adelaide Comets |
08:00 |
Armadale - Perth RedStar FC |
08:00 |
Balcatta - Perth Glory Youth |
08:00 |
Olympic Kingsway - Fremantle City FC |
08:00 |
Stirling Macedonia FC - Bayswater City |
08:00 |
Western Knights - Floreat Athena |
09:00 |
Hills United FC - Manly United |
09:00 |
Marconi Stallions - Central Coast Mariners FC Youth |
09:00 |
Western Sydney Wanderers FC Youth - St George FC |
Søndag 31. marts 2024 |
06:00 |
Blacktown City FC - Sydney United 58 |
06:00 |
Rockdale Ilinden - Spirit FC |
Fredag 5. april 2024 |
10:30 |
Heidelberg United - St Albans Saints |
10:30 |
Monaro Panthers - Canberra Olympic |
10:45 |
Dandenong City - Green Gully Cavaliers |
11:00 |
Adelaide City - Campbelltown City |
11:00 |
South Adelaide - Modbury Jets |
11:15 |
North Eastern Metro Stars - Croydon Kings |
11:30 |
Oakleigh Cannons - Port Melbourne Sharks SC |
12:30 |
Gold Coast Knights - Brisbane Roar FC Youth |
12:30 |
Peninsula Power - Olympic FC |
Lørdag 6. april 2024 |
05:00 |
O'Connor Knights - Tigers FC |
05:15 |
Launceston United - South Hobart |
05:30 |
Clarence Zebras - Kingborough Lions |
06:00 |
Manningham United Blues - Melbourne Knights |
06:15 |
Avondale FC - Altona Magic |
07:30 |
Cooks Hill United FC - New Lambton FC |
07:30 |
Devonport City - Launceston City |
07:30 |
Sutherland Sharks - Hills United FC |
07:45 |
Glenorchy Knights - Riverside Olympic |
08:30 |
Adelaide Comets - Adelaide Raiders |
08:30 |
FK Beograd - Para Hills Knights |
08:30 |
Spirit FC - St George FC |
09:00 |
Floreat Athena - Perth |
09:00 |
Fremantle City FC - Bayswater City |
09:00 |
Inglewood United - Stirling Macedonia FC |
09:00 |
Perth Glory Youth - Armadale |
09:00 |
Perth RedStar FC - Olympic Kingsway |
09:00 |
Valentine Phoenix - Edgeworth Eagles |
09:00 |
Western Knights - Balcatta |
09:30 |
Maitland - Lambton Jaffas FC |
10:00 |
Dandenong Thunder SC - South Melbourne |
10:00 |
Hume City FC - Moreland City FC |
10:00 |
Lake Macquarie - Adamstown Rosebud FC |
10:00 |
Redlands United - Moreton City Excelsior |
10:15 |
Rochedale Rovers - Gold Coast United FC |
10:15 |
St George City - Marconi Stallions |
10:15 |
Wolves FC - Sunshine Coast Wanderers |
10:30 |
Adelaide Olympic - Adelaide United Youth |
10:30 |
Central Coast Mariners FC Youth - Sydney Olympic |
11:00 |
Lions FC - Brisbane City |
Søndag 7. april 2024 |
03:15 |
Yoogali Soccer Club - FFA Centre of Excellence |
05:00 |
Gungahlin United - Tuggeranong United |
06:30 |
Broadmeadow Magic - Newcastle Olympic |
06:30 |
Charlestown Azzurri - Weston Workers |
07:00 |
Blacktown City FC - Sydney FC Youth |
07:00 |
Sydney United 58 - Rockdale Ilinden |
07:00 |
Wollongong Wolves - APIA Leichhardt FC |
09:00 |
Manly United - Western Sydney Wanderers FC Youth |
Fredag 12. april 2024 |
11:30 |
Melbourne Knights - Heidelberg United |
11:30 |
South Melbourne - Green Gully Cavaliers |
11:30 |
Sydney FC Youth - Sutherland Sharks |