Fredag 29. marts 2024 |
13:00 |
Hertha Berlin II - Lokomotive Leipzig |
Lørdag 30. marts 2024 |
13:00 |
Berliner AK 07 - VSG Altglienicke |
13:00 |
Hansa Rostock II - Carl Zeiss Jena |
14:00 |
Alemannia Aachen - Fortuna Köln |
14:00 |
Augsburg II - FV Illertissen |
14:00 |
Bahlinger SC - Hessen Kassel |
14:00 |
DJK Vilzing - Ansbach |
14:00 |
Eintracht Frankfurt II - Aalen |
14:00 |
FC Gütersloh - FC Bocholt |
14:00 |
FC Memmingen - TSV Aubstadt |
14:00 |
Fortuna Düsseldorf II - RW Ahlen |
14:00 |
Freiberg - TSG Balingen |
14:00 |
Hoffenheim II - SV Stuttgarter Kickers |
14:00 |
Lippstadt - Wuppertal |
14:00 |
Nürnberg II - Greuther Fürth II |
14:00 |
SC Wiedenbrück - Schalke 04 II |
14:00 |
SpVgg Bayreuth - TSV Buchbach |
14:00 |
SV Schalding-Heining - Viktoria Aschaffenburg |
14:00 |
TSV Schott Mainz - Mainz 05 II |
14:00 |
Türkgücü München - Burghausen |
14:00 |
Velbert - Borussia Mönchengladbach II |
14:00 |
VfB Stuttgart II - Kickers Offenbach |
14:00 |
Würzburger Kickers - Eintracht Bamberg |
16:00 |
Oldenburg - TSV Havelse |
Søndag 31. marts 2024 |
13:00 |
FC Viktoria 1889 Berlin - Babelsberg |
13:00 |
Hamburger SV II - St. Pauli II |
14:00 |
Chemnitzer FC - FSV Zwickau |
14:00 |
FC Wegberg-Beeck - FC Köln II |
14:00 |
SC Paderborn 07 II - SV Rödinghausen |
Mandag 1. april 2024 |
13:00 |
BSG Chemie Leipzig - ZFC Meuselwitz |
13:00 |
Energie Cottbus - FC Eilenburg |
14:00 |
1. FC Phönix Lübeck - Hannover 96 II |
15:00 |
Bremer SV - SSV Jeddeloh |
15:00 |
Spelle-Venhaus - SC Weiche Flensburg |
Tirsdag 2. april 2024 |
17:45 |
Ansbach - Türkgücü München |
17:45 |
TSV Aubstadt - Würzburger Kickers |
18:30 |
Nürnberg II - Bayern München II |
19:00 |
Hessen Kassel - FSV Frankfurt |
19:00 |
Kickers Offenbach - FCA Walldorf |
19:00 |
Mainz 05 II - Bahlinger SC |
19:00 |
TSV Steinbach - TSV Schott Mainz |
19:00 |
TuS Koblenz - VfB Stuttgart II |
19:00 |
Aalen - Hoffenheim II |
Onsdag 3. april 2024 |
19:00 |
Hamburger SV II - Meppen |
19:00 |
Homburg - Freiberg |
19:00 |
SV Stuttgarter Kickers - SG Barockstadt Fulda Lehnerz |
19:00 |
TSG Balingen - Eintracht Frankfurt II |
Fredag 5. april 2024 |
18:00 |
Carl Zeiss Jena - Energie Cottbus |
19:00 |
BFC Dynamo - Hertha Berlin II |
19:00 |
Eimsbutteler TV - Teutonia Ottensen |
19:00 |
FV Illertissen - Bayern München II |
19:00 |
TSV Buchbach - SV Schalding-Heining |
19:30 |
FC Köln II - SC Paderborn 07 II |
19:30 |
SV Rödinghausen - SC Wiedenbrück |
Lørdag 6. april 2024 |
13:00 |
1. FC Phönix Lübeck - SC Weiche Flensburg |
13:00 |
FSV Luckenwalde - Chemnitzer FC |
13:00 |
Greifswalder FC - Hansa Rostock II |
13:00 |
Hannover 96 II - Holstein Kiel II |
14:00 |
1. FC Düren - FC Gütersloh |
14:00 |
Ansbach - FC Memmingen |
14:00 |
Bahlinger SC - TSV Steinbach |
14:00 |
Borussia Mönchengladbach II - Lippstadt |
14:00 |
Burghausen - Würzburger Kickers |
14:00 |
Eintracht Bamberg - Nürnberg II |
14:00 |
FC Bocholt - Fortuna Düsseldorf II |
14:00 |
FC Wegberg-Beeck - Alemannia Aachen |
14:00 |
Freiberg - Kickers Offenbach |
14:00 |
FSV Frankfurt - Mainz 05 II |
14:00 |
Greuther Fürth II - SpVgg Bayreuth |
14:00 |
RW Ahlen - Fortuna Köln |
14:00 |
Schalke 04 II - Velbert |
14:00 |
SG Barockstadt Fulda Lehnerz - Aalen |
14:00 |
TSV Aubstadt - Augsburg II |
14:00 |
VfB Stuttgart II - Hessen Kassel |
14:00 |
Viktoria Aschaffenburg - DJK Vilzing |
14:00 |
Wuppertal - Oberhausen |
15:00 |
FC Kilia Kiel - Meppen |
16:00 |
FC Eilenburg - BSG Chemie Leipzig |
16:00 |
SSV Jeddeloh - SV Drochtersen/Assel |
17:00 |
Oldenburg - Bremer SV |
Søndag 7. april 2024 |
12:00 |
Hoffenheim II - Eintracht Frankfurt II |
13:00 |
Babelsberg - RW Erfurt |
13:00 |
Lokomotive Leipzig - FC Viktoria 1889 Berlin |
13:00 |
VSG Altglienicke - FSV Zwickau |
13:30 |
ZFC Meuselwitz - Berliner AK 07 |
14:00 |
FCA Walldorf - TuS Koblenz |
14:00 |
Homburg - TSG Balingen |
14:00 |
St. Pauli II - Eintracht Norderstedt |
14:00 |
TSV Havelse - Spelle-Venhaus |
14:00 |
TSV Schott Mainz - SV Stuttgarter Kickers |
15:00 |
Blau-Weiss Lohne - Hamburger SV II |
15:00 |
Türkgücü München - FC Schweinfurt |
Tirsdag 9. april 2024 |
19:00 |
1. FC Phönix Lübeck - Eimsbutteler TV |
Onsdag 10. april 2024 |
18:00 |
Hamburger SV II - Teutonia Ottensen |
19:00 |
SSV Jeddeloh - TSV Havelse |
19:30 |
Eintracht Norderstedt - Bremer SV |