Torsdag 28. marts 2024 |
19:00 |
ATSV Mutschelbach - Nöttingen |
19:00 |
FSV Fernwald - Eintracht Stadtallendorf |
19:00 |
KSV Baunatal - Adler Weidenhausen |
19:00 |
Lupo-Martini Wolfsburg - Schöningen |
19:00 |
MTV Eintracht Celle - Kickers Emden |
19:00 |
Niendorfer TSV - TSV Sasel |
19:00 |
Sportfreunde Lotte - ASC Dortmund |
19:00 |
SV Heimstetten - FC Ismaning |
19:00 |
SV Schermbeck 2020 - SpVgg Vreden |
19:00 |
TSV Bordesholm - SV Eichede |
19:00 |
TSV Neudrossenfeld - Jahn Regensburg II |
19:00 |
TuS Boevinghausen - Eintracht Rheine |
19:00 |
TuS Ennepetal - SG Finnentrop/Bamenohl |
19:00 |
Victoria Clarholz - Türkspor Dortmund |
19:00 |
Westfalia Rhynern - FC Gievenbeck |
19:00 |
Wormatia Worms - SpVgg Quierschied |
19:30 |
Altonaer FC 93 - TSV Concordia |
19:30 |
FC 1906 Erlensee - FC Giessen |
19:30 |
Harksheide - FC Türkiye Wilhelmsburg |
19:30 |
HEBC Hamburg - Uhlenhorster SC Paloma |
19:30 |
Kirchheimer SC - 1860 München II |
19:30 |
Muelheimer FC 97 - Sportfreunde Baumberg |
19:30 |
RW Walldorf - Bayern Alzenau |
19:30 |
Schwarz-Weiß Essen - Ratingen 04/19 |
19:30 |
SG Aumund-Vegesack - TS Woltmershausen |
19:30 |
Sportfreunde Siegen - SpVgg Erkenschwick |
19:30 |
SSV Vorsfelde - FC Germania Egestorf-Langreder |
19:30 |
SV Halstenbek-Rellingen - Düneberger SV |
19:30 |
SV Rugenbergen - FC Suederelbe |
19:30 |
TSV Meerbusch - FC Buederich |
19:30 |
Union Nettetal - KFC Uerdingen |
19:30 |
VfB Hilden - SF Hamborn 07 |
19:30 |
Victoria Hamburg - SV Buchholz |
20:00 |
Arminia Ludwigshafen - VfR Baumholder |
20:00 |
ETSV Hamburg - Union Tornesch |
20:00 |
FC Germania Teveren - Borussia Freialdenhoven |
Fredag 29. marts 2024 |
13:00 |
BTS Neustadt - Geestemuende |
Lørdag 30. marts 2024 |
13:00 |
SV Gonsenheim - Kaiserslautern II |
13:00 |
TuS Dassendorf - FC Alsterbrüder |
13:00 |
Vatan Sport Bremen - Oberneuland |
13:30 |
FC Grimma - VfB Auerbach |
13:30 |
SV Preußen 09 Reinfeld - SC Weiche Flensburg II |
14:00 |
1. CfR Pforzheim - FC Denzlingen |
14:00 |
Eintracht Trier - FC Cosmos Koblenz |
14:00 |
FC Dornbreite Lübeck - MTSV Hohenwestedt |
14:00 |
FC Hanau 93 - Hanauer SC 1960 |
14:00 |
Feucht - Ingolstadt II |
14:00 |
Göppinger SV - FC Normannia Gmünd |
14:00 |
Heider SV - Neumünster |
14:00 |
Pirmasens - FV Engers |
14:00 |
SpVgg Bayern Hof - ASV Cham |
14:00 |
TSB Flensburg - SV Todesfelde |
14:00 |
TSG Backnang - BSV Holzhausen |
14:00 |
TSV Dachau - SV Kirchanschöring |
14:00 |
TSV Kottern - FC Deisenhofen |
14:00 |
TSV Landsberg - SV Erlbach |
14:00 |
TSV Nordmark Satrup - Oldenburger SV |
14:00 |
Tuerkspor Augsburg - TSV Rain/Lech |
14:00 |
VfB Marburg - SV Steinbach 1920 |
14:00 |
VfL Halle 96 - Germania Halberstadt |
14:30 |
FC Bitburg - Pfeddersheim |
15:00 |
DJK Ammerthal - VfB Eichstaett |
15:00 |
DJK Wattenscheid - Preussen Münster II |
15:00 |
FC Pipinsried - VfR Garching |
15:00 |
FSV Hollenbach - Sonnenhof Großaspach |
15:00 |
Gundelfingen - FC Sonthofen |
15:00 |
Hünfelder SV - Turk Gucu Friedberg |
15:00 |
Reutlingen - VfR Mannheim |
15:00 |
SV Fortuna Regensburg - TSV Kornburg |
15:00 |
SV Oberachern - FSV 08 Bissingen |
15:00 |
SV Ramlingen-Ehlershausen - VfL Oldenburg |
15:00 |
TSV Essingen - Offenburger FV |
15:00 |
Wuerzburger - SpVgg Hankofen-Hailing |
15:30 |
FC 08 Villingen - FV Ravensburg |
15:30 |
FV Dudenhofen - Alemannia Waldalgesheim |
15:30 |
SV Auersmacher - TuS Mechtersheim |
15:30 |
TSV 1861 Nördlingen - TSV Schwaben Augsburg |
15:30 |
TSV Korbach - Rot-Weiss Koblenz |
16:00 |
Arminia Hannover - Heeslinger SC |
16:00 |
BW Bornreihe - Rotenburger SV |
16:00 |
FC Coburg - ASV Neumarkt |
16:00 |
TSV Abtswind - ATSV Erlangen |
17:00 |
SC Eltersdorf - DJK Gebenbach |
Søndag 31. marts 2024 |
14:00 |
FV Diefflen - SV Morlautern |
Mandag 1. april 2024 |
14:00 |
FC Giessen - FSV Fernwald |
14:00 |
Heider SV - SV Todesfelde |
14:00 |
Leher - SG Aumund-Vegesack |
14:00 |
Neumünster - SV Preußen 09 Reinfeld |
14:00 |
Plauen - Magdeburg II |
14:00 |
Rotenburger SV - Kickers Emden |
14:00 |
SpVgg Erkenschwick - TSG Sprockhövel |
14:00 |
SV Buchholz - Altonaer FC 93 |
15:00 |
Adler Weidenhausen - SC Waldgirmes |
15:00 |
ASC Dortmund - SV Schermbeck 2020 |
15:00 |
BW Bornreihe - STK Eilvese |
15:00 |
FC Brünninghausen - Sportfreunde Lotte |
15:00 |
FC Germania Teveren - SpVg Frechen 20 |
15:00 |
FC Gievenbeck - Victoria Clarholz |
15:00 |
Heeslinger SC - FC Germania Egestorf-Langreder |
15:00 |
MTSV Hohenwestedt - SV Eichede |
15:00 |
Schöningen - SSV Vorsfelde |
15:00 |
Sportfreunde Siegen - TuS Boevinghausen |
15:00 |
SpVgg Vreden - TuS Ennepetal |
15:00 |
SW Rehden - MTV Eintracht Celle |
15:00 |
Türkspor Dortmund - Eintracht Rheine |
15:15 |
FC Union Schafhausen - FC Hürth |
15:30 |
SG Finnentrop/Bamenohl - Westfalia Rhynern |
Onsdag 3. april 2024 |
17:45 |
SV Fortuna Regensburg - Donaustauf |
Torsdag 4. april 2024 |
19:30 |
TSG Sprockhövel - DJK Wattenscheid |
Fredag 5. april 2024 |
18:00 |
FSV 08 Bissingen - 1. CfR Pforzheim |
18:00 |
SG Dynamo Schwerin - Rostocker FC 1895 |
18:30 |
VfB Eichstaett - Feucht |
19:00 |
ATSV Erlangen - Wuerzburger |
19:00 |
Nöttingen - FSV Hollenbach |
19:00 |
SV Halstenbek-Rellingen - Harksheide |
19:00 |
SV Morlautern - Arminia Ludwigshafen |
19:30 |
1860 München II - FC Deisenhofen |
19:30 |
FC Suederelbe - FC Türkiye Wilhelmsburg |
19:30 |
Heeslinger SC - Rotenburger SV |
19:30 |
Hertha Zehlendorf - Tennis Borussia |
19:30 |
Oberneuland - SC Vahr-Blockdiek |
19:30 |
Victoria Hamburg - Niendorfer TSV |
Lørdag 6. april 2024 |
13:00 |
Düneberger SV - FC Alsterbrüder |
13:00 |
OSC Bremerhaven - SV Hemelingen |
13:00 |
Vatan Sport Bremen - Brinkumer SV |
13:30 |
SC Weiche Flensburg II - Neumünster |
14:00 |
BSV Holzhausen - Göppinger SV |
14:00 |
DJK Gebenbach - DJK Ammerthal |
14:00 |
Einheit Rudolstadt - VfB Auerbach |
14:00 |
Eintracht Stadtallendorf - Adler Weidenhausen |
14:00 |
FC Denzlingen - VfR Mannheim |
14:00 |
FC Normannia Gmünd - ATSV Mutschelbach |
14:00 |
Heider SV - Inter Türkspor Kiel |
14:00 |
Ingolstadt II - SV Fortuna Regensburg |
14:00 |
Kaiserslautern II - Wormatia Worms |
14:00 |
Ludwigsfelder FC - SC Freital |
14:00 |
Magdeburg II - VfL Halle 96 |
14:00 |
Meppen II - BW Bornreihe |
14:00 |
Motor Marienberg - SV 09 Arnstadt |
14:00 |
Optik Rathenow - RSV Eintracht |
14:00 |
Plauen - Germania Halberstadt |
14:00 |
Schöningen - TuS Bersenbrück |
14:00 |
SV Heimstetten - TSV Kottern |
14:00 |
SW Rehden - VfV Hildesheim |
14:00 |
TSV Kornburg - SpVgg Bayern Hof |
14:00 |
TSV Rain/Lech - TSV 1861 Nördlingen |
14:00 |
TSV Schwaben Augsburg - Kirchheimer SC |
14:00 |
TS Woltmershausen - Leher |
14:00 |
Union Neumünster - SV Preußen 09 Reinfeld |
14:00 |
VfB Krieschow - Bischofswerdaer FV |
14:00 |
VfB Marburg - SC Waldgirmes |
14:00 |
Werder Bremen II - TuS Komet Arsten |
14:30 |
Alemannia Waldalgesheim - Pirmasens |
14:30 |
FC Ismaning - FC Pipinsried |
14:30 |
FC Sonthofen - TSV Dachau |
14:30 |
KSV Baunatal - Bayern Alzenau |
14:30 |
Offenburger FV - FC 08 Villingen |
14:30 |
SG Aumund-Vegesack - BTS Neustadt |
15:00 |
ASV Neumarkt - TSV Abtswind |
15:00 |
Donaustauf - FC Coburg |
15:00 |
FC Dornbreite Lübeck - Oldenburger SV |
15:00 |
FC Hanau 93 - FC Giessen |
15:00 |
FC Hürth - FC Germania Teveren |
15:00 |
FSV Fernwald - FC 1906 Erlensee |
15:00 |
Hünfelder SV - RW Walldorf |
15:00 |
MTV Eintracht Celle - SV Ramlingen-Ehlershausen |
15:00 |
STK Eilvese - VfL Oldenburg |
15:00 |
SV Atlas Delmenhorst - Kickers Emden |
15:00 |
SV Kirchanschöring - TSV Landsberg |
15:00 |
Turk Gucu Friedberg - TUS Dietkirchen |
15:30 |
Altonaer FC 93 - ETSV Hamburg |
15:30 |
FV Engers - SV Auersmacher |
15:30 |
Pfeddersheim - SV Gonsenheim |
15:30 |
Rot-Weiss Koblenz - FV Dudenhofen |
15:30 |
SpVgg Quierschied - Eintracht Trier |
15:30 |
TSV Essingen - Reutlingen |
15:30 |
TuS Mechtersheim - FV Diefflen |
15:30 |
VfR Baumholder - FC Bitburg |
16:00 |
Adler Union Frintrop - Union Nettetal |
16:00 |
FV Ravensburg - TSG Backnang |
16:00 |
Jahn Regensburg II - SC Eltersdorf |
16:00 |
Sportfreunde Baumberg - KFC Uerdingen |
16:00 |
SpVgg Hankofen-Hailing - TSV Neudrossenfeld |
16:30 |
SpVg Schonnebeck - TVD Velbert |
17:00 |
Arminia Hannover - SSV Vorsfelde |
18:00 |
VfB Homberg - SF Hamborn 07 |
Søndag 7. april 2024 |
10:45 |
HEBC Hamburg - TuS Dassendorf |
10:45 |
Uhlenhorster SC Paloma - TSV Sasel |
11:00 |
Geestemuende - TuRa Bremen |
12:00 |
TuS Makkabi Berlin - BSV Eintracht Mahlsdorf |
13:00 |
VfR Garching - Gundelfingen |
13:30 |
TSG Neustrelitz - Staaken |
14:00 |
Budissa Bautzen - Union Sandersdorf |
14:00 |
FC Anker Wismar - FSV Union Fürstenwalde |
14:00 |
FC Cosmos Koblenz - TSV Korbach |
14:00 |
FC Einheit Wernigerode - FC Grimma |
14:00 |
Lichtenberg 47 - SV Sparta Lichtenberg |
14:00 |
Lupo-Martini Wolfsburg - FC Germania Egestorf-Langreder |
14:00 |
Sonnenhof Großaspach - SV Oberachern |
14:00 |
SV Buchholz - Union Tornesch |
14:00 |
SV Eichede - TSV Nordmark Satrup |
14:00 |
SV Rugenbergen - TSV Concordia |
14:00 |
SV Todesfelde - TSB Flensburg |
15:00 |
Bergisch Gladbach - Borussia Freialdenhoven |
15:00 |
Eckernförder SV - MTSV Hohenwestedt |
15:00 |
Eintracht Rheine - FC Gievenbeck |
15:00 |
FC 1931 Eddersheim - Hanauer SC 1960 |
15:00 |
FC Union 60 - Blumenthaler SV |
15:00 |
Preussen Münster II - SpVgg Erkenschwick |
15:00 |
Ratingen 04/19 - FC Kleve |
15:00 |
Schwarz-Weiß Essen - VfB Hilden |
15:00 |
Siegburger SV 04 - Bonner SC |
15:00 |
Sportfreunde Lotte - DJK Wattenscheid |
15:00 |
SpVg Porz 1919 - Koenigsdorf |
15:00 |
SV Erlbach - Tuerkspor Augsburg |
15:00 |
SV Steinbach 1920 - SC Viktoria 06 Griesheim |
15:00 |
TSG Sprockhövel - Sportfreunde Siegen |
15:00 |
TSV Meerbusch - SV Sonsbeck |
15:00 |
TuS Boevinghausen - Türkspor Dortmund |
15:00 |
Victoria Clarholz - SG Finnentrop/Bamenohl |
15:00 |
Westfalia Rhynern - SpVgg Vreden |
15:15 |
FC Union Schafhausen - Bonn-Endenich 08 |
15:30 |
FC Buederich - DJK Teutonia St. Tönis |
15:30 |
Fortuna Köln II - Eintracht Hohkeppel |
15:30 |
SV Schermbeck 2020 - FC Brünninghausen |
15:30 |
TuS Ennepetal - ASC Dortmund |
15:30 |
VfL Vichttal - FC Hennef 05 |
16:30 |
Lübeck II - TSV Bordesholm |
Tirsdag 9. april 2024 |
17:45 |
FC Pipinsried - 1860 München II |
18:15 |
SpVgg Bayern Hof - ATSV Erlangen |
18:15 |
SpVgg Hankofen-Hailing - TSV Kornburg |
18:15 |
VfB Eichstaett - Ingolstadt II |
19:30 |
SV Halstenbek-Rellingen - SV Buchholz |
19:30 |
Uhlenhorster SC Paloma - FC Türkiye Wilhelmsburg |
Onsdag 10. april 2024 |
17:30 |
FC Grimma - VfL Halle 96 |
18:45 |
Brinkumer SV - Werder Bremen II |
19:15 |
Westfalia Rhynern - Sportfreunde Lotte |
Torsdag 11. april 2024 |
18:30 |
FC Germania Teveren - FC Union Schafhausen |