Fredag 29. marts 2024 |
LIVE |
San Martin Mendoza - Juventud Unida Universitario |
22:00 |
Sportivo Estudiantes - Sportivo Atenas |
Lørdag 30. marts 2024 |
19:30 |
Acassuso - Villa Dalmine |
19:30 |
Argentino de Merlo - CA Fenix |
19:30 |
CD UAI Urquiza - Sacachispas FC |
19:30 |
Colegiales - Deportivo Merlo |
19:30 |
Comunicaciones - Deportivo Armenio |
19:30 |
Sportivo Italiano - CA Ferrocarril Midland |
19:30 |
Villa San Carlos - Los Andes |
20:00 |
Deportivo Rincon - Kimberley |
20:30 |
Argentino Monte Maiz - Ciudad de Bolivar |
20:30 |
Crucero del Norte - Sarmiento de Resistencia |
20:30 |
Villa Mitre - Sansinena BB |
20:40 |
San Martin Burzaco - Excursionistas |
23:00 |
Deportivo Santamarina - Germinal |
23:00 |
Union de Sunchales - Sarmiento de La Banda |
Søndag 31. marts 2024 |
20:00 |
Circulo Deportivo - Sol de Mayo |
21:00 |
CASD Camioneros - Ferro Carril Oeste General Pico |
21:00 |
Defensores de Pronunciamiento - Douglas Haig |
21:30 |
El Linqueno - Independiente Chivilcoy |
22:00 |
Boca Unidos - Central Norte |
22:00 |
Sol de America Formosa - San Martin de Formosa |
22:30 |
9 de Julio Rafaela - Sportivo Belgrano |
23:00 |
Club Cipolletti - Olimpo |
Mandag 1. april 2024 |
20:30 |
Dock Sud - Laferrere |
20:30 |
Flandria - Canuelas |
21:30 |
Gutierrez SC - Huracan Las Heras |
23:00 |
Sportivo Las Parejas - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo |
Tirsdag 2. april 2024 |
20:30 |
CS Deportivo Liniers - Argentino de Quilmes |
Onsdag 3. april 2024 |
20:30 |
CA Fenix - Deportivo Armenio |
Torsdag 4. april 2024 |
20:30 |
Canuelas - CA Ferrocarril Midland |
20:30 |
Laferrere - Sportivo Italiano |
Lørdag 6. april 2024 |
22:00 |
Argentino de Quilmes - Argentino de Merlo |
22:00 |
CA Fenix - Sportivo Italiano |
22:00 |
CA Ferrocarril Midland - Villa San Carlos |
22:00 |
Canuelas - Dock Sud |
22:00 |
Deportivo Armenio - CS Deportivo Liniers |
22:00 |
Deportivo Merlo - CD UAI Urquiza |
22:00 |
Excursionistas - Acassuso |
22:00 |
Laferrere - Colegiales |
22:00 |
Los Andes - Flandria |
22:00 |
Sacachispas FC - San Martin Burzaco |
22:00 |
Villa Dalmine - Comunicaciones |
Søndag 7. april 2024 |
22:00 |
Central Norte - Union de Sunchales |
22:00 |
Ciudad de Bolivar - San Martin Mendoza |
22:00 |
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo - 9 de Julio Rafaela |
22:00 |
Douglas Haig - El Linqueno |
22:00 |
Ferro Carril Oeste General Pico - Sportivo Estudiantes |
22:00 |
Germinal - Villa Mitre |
22:00 |
Huracan Las Heras - Argentino Monte Maiz |
22:00 |
Independiente Chivilcoy - Gimnasia y Esgrima de Concepcion |
22:00 |
Juventud Unida Universitario - CASD Camioneros |
22:00 |
Kimberley - Circulo Deportivo |
22:00 |
Olimpo - Deportivo Rincon |
22:00 |
San Martin de Formosa - Crucero del Norte |
22:00 |
Sansinena BB - Club Cipolletti |
22:00 |
Sarmiento de La Banda - Sol de America Formosa |
22:00 |
Sarmiento de Resistencia - Juventud Antoniana |
22:00 |
Sol de Mayo - Deportivo Santamarina |
22:00 |
Sportivo Atenas - Gutierrez SC |
22:00 |
Sportivo Belgrano - Defensores de Pronunciamiento |