Match Center » Odds på dagens fodbold-kampe

Vi har samlet de mest relevante informationer for danske tippere her i vores odds matchcenter. Find odds på dagens kampe, samt spilforslag, startopstillinger, debat og statistik.


 
         
VM Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT New Zealand-Peru 0-0
FT Zambia-Cameroun 2-2
FT Gabon-Mali 0-0
FT DR Congo-Guinea 3-1
FT Elfenbenskysten-Marokko 0-2
FT Tunesien-Libyen 0-0
FT Danmark-Irland (TV) 0-0
EM U19 Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Danmark U19-San Marino U19 4-0
FT Belgien U19-Makedonien U19 1-2
FT Frankrig U19-Bosnien-Hercegovina U19 2-1
FT Georgien U19-Andorra U19 1-1
FT Rusland U19-Rumænien U19 1-2
FT Schweiz U19-Liechtenstein U19 5-1
FT Bulgarien U19-Færøerne U19 2-0
FT Kroatien U19-Letland U19 0-0
EM U21 Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Tjekkiet U21-San Marino U21 3-1
EM U19 Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Grækenland U19-Gibraltar U19 5-0
FT Skotland U19-Armenien U19 3-3
FT England U19-Island U19 2-1
FT Tjekkiet U19-Luxembourg U19 5-0
Venskabskampe (landshold) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Malawi-Lesotho 1-1
FT Comorerne-Madagaskar 1-1
FT Rusland-Argentina (TV) 0-1
FT Namibia-Zimbabwe 3-1
FT Qatar-Tjekkiet 0-1
FT Makedonien-Norge 2-0
FT Den Dominikanske Republik-Nicaragua 1-0
FT Spanien-Costa Rica 5-0
FT Trinidad og Tobago-Grenada 2-2
Venskabskampe (klub) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Arsenal Tula-Dinamo Minsk 3-1
FT LASK-FC Liefering 3-1
FT Göztepe-Manisaspor 2-0
FT Kayserispor-Gazisehir Gaziantep FK 2-1
FT Besiktas-Astra Giurgiu 1-1
FT Pafos FC-FC Ufa 0-3
FT Galatasaray-Ümraniyespor 3-2
FT Udinese-Gorica 4-1
Australien - Hyundai A-League Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Adelaide United-Newcastle Jets 1-2
FT Melbourne Victory-Brisbane Roar FC 1-1
Belgien - 2. Division Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Tubize-Lierse 1-2
FT Westerlo-Union St.-Gilloise 0-1
Bolivia - Primera Division Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Club Petrolero-The Strongest 0-1
FT Universitario-Sport Boys Warnes 2-0
Brasilien - Serie A Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Botafogo RJ-Atletico PR 0-1
FT Corinthians-Avai FC 1-0
Danmark - Danmarksserien Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Kastrup B.-Slagelse 0-1
Danmark - 3F Ligaen (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Ballerup-Skovlunde-Varde 5-0
FT Brøndby-Fortuna Hjørring 2-1
FT Vejle Boldklub-Odense Q 2-1
FT VSK Aarhus-KoldingQ 2-1
Ecuador - Serie A Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT CSD Macara-Universidad Catolica 2-1
FT El Nacional-Guayaquil City 1-0
FT Fuerza Amarilla SC-Emelec 0-3
FT Barcelona SC-Clan Juvenil 2-1
England - League 1 Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Doncaster-Rotherham 1-1
FT Bradford-Plymouth 0-1
FT Milton Keynes Dons-Fleetwood 1-0
FT Oxford-Northampton 1-2
FT Scunthorpe-Bristol Rovers 1-0
FT Blackpool-Portsmouth 2-3
FT Gillingham-Bury 1-1
England - League 2 Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Barnet-Colchester 0-1
FT Cambridge U-Accrington 0-0
FT Cheltenham-Luton 2-2
FT Coventry-Mansfield 0-1
FT Crawley-Forest Green 1-1
FT Crewe-Lincoln City 1-4
FT Exeter-Grimsby 2-0
FT Stevenage-Notts Co. 1-1
FT Carlisle-Yeovil 4-0
FT Morecambe-Wycombe 2-1
FT Swindon-Chesterfield 2-2
England - Blue Square Premier Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Aldershot-AFC Fylde 2-1
FT Barrow-Macclesfield 0-2
FT Boreham Wood-Hartlepool 0-0
FT Dover-Eastleigh 2-0
FT Halifax-Woking 0-0
FT Guiseley-Bromley 0-1
FT Maidenhead United-Gateshead 0-3
FT Solihull Moors-Sutton United 0-2
FT Torquay-Maidstone 0-1
FT Tranmere-Dag and Red 2-0
FT Ebbsfleet United-Leyton Orient 2-1
Frankrig - Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Agglo Troyenne-Valenciennes 0-2
FT La Tour Saint-Clair-Gueugnon 0-1
FT Langon FC-US Colomiers 0-1
FT Tremery-ASC Biesheim 0-1
FT Douarnenez-Lorient 0-4
FT St Maur Lusitanos-CM Aubervilliers 0-2
FT Tournefeuille-Niort 1-5
FT Amneville-Schiltigheim 1-3 AET
FT Feignies Aulnoye-AS Excelsior 1-3
FT Villefranche Beaujolais-Sochaux 1-2
FT CA Pontarlier-Mulhouse 2-1
FT Chamalieres-Auxerre 1-3
FT Entente SSG-AS Lossi 7-1
FT Feurs-Lyon la Duchere 1-2
FT Forbach-Nancy 0-1
FT Grandvillars FC-Morteau Montlebon 1-3
FT SC Hazebrouck-Quevilly 2-1
FT Tarentaise-4 Rivieres 70 FC 2-0
FT AF Vire-Chambly 0-1
FT Annecy FC-Grenoble 1-3
FT Aviron Bayonnais FC-Stade Bordelais 0-2
FT Epernay-Raon L Etape 0-2
FT Epinal-CS Le Moule 6-2
FT FC de la Valdaine-Fabregues 0-4
FT Montauban-La Brede 3-4 PEN
FT Moulins Yzeure-Clermont Foot 1-0
FT Romorantin-Diables Noirs de Combani 10-1
FT St Pontivyen-Laval 0-3
FT Stade Briochin-Le Geldar de Kourou 9-1
FT Vitre-La Saint Colomban Locmine 5-1
FT Balma-Les Herbiers 0-3
FT Caen PTT-Le Mans 0-1
FT Cambrai-Dunkerque 0-1
FT Concarneau-Golden Lion de Saint Joseph 7-0
FT US Ittenheim-FCSR Haguenau 0-2
FT Angouleme-Bressuire 2-0
FT Arras-Gallia CL 3-2 AET
FT Avoine Chinon-Chateauroux 2-3 AET
FT Canet Roussillon-Olympique Ales 3-0
FT Seyssinet Pariset-Bourg en Bresse Peronnas 2-3
FT Les Sables TVEC-Olympique Saumur 1-2 AET
FT Ygossais-Paris FC 0-3
FT AS ET Matoury-Avranches 3-2 PEN
FT Etoile de Morne-a-l-Eau-ST Lo Manche 1-4
Italien - Serie B Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Pro Vercelli-Empoli 2-1
FT Avellino-Entella 0-0
FT Spezia-Frosinone 1-1
Nordirland - Premier Division Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Carrick Rangers-Warrenpoint Town 0-2
FT Cliftonville-Ballinamallard United 5-0
Norge - Op-/nedrykning Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Mjøndalen-Ull/Kisa 3-1
Paraguay - Division Profesional Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Luqueno-Sol de America 0-2
Portugal - Liga Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Vitoria de Guimaraes-Oliveirense 1-4
FT Moreirense-Feirense 2-1
Skotland - 2. Division Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Airdrieonians-Stranraer 2-0
FT Albion Rovers-Alloa Athletic 0-2
FT Forfar-East Fife 2-0
FT Queen\'s Park-Arbroath 0-2
Skotland - 3. Division Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Berwick-Edinburgh City 1-1
FT Clyde-Stirling Albion 1-1
FT Cowdenbeath-Elgin 1-3
FT Peterhead-Stenhousemuir 2-3
FT Montrose-Annan Athletic 1-1
Skotland - Bells Challenge Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Dundee United-Crusaders 1-2
FT Dumbarton-Raith Rovers 2-0
FT Inverness-Falkirk 1-0
Slovenien - Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Olimpija Ljubljana-Maribor 3-0
Spanien - Segunda (Liga Adelante) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Alcorcon-Lorca FC 1-1
FT Albacete-Almeria 2-0
FT Tenerife-Leonesa 2-0
FT Zaragoza-Rayo Vallecano 3-2
FT Barcelona B-Huesca 0-2
Sverige - Op-/nedrykning Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT IK Frej Täby-Akropolis IF 0-0
FT Örgryte-Mjällby 3-1 AET
Uruguay - Primera Division Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
FT Cerro-Plaza Colonia 1-0
FT Racing-Sud America 2-3
FT River Plate-Danubio 1-1
FT Club Atletico Penarol-Juventud de las Piedras 1-0

NAVIGATION

DAGENS KAMPE


NYHEDER

IKON-FORKLARINGER

Der er eksperttip til kampen
Der er eksperttip på vej
Der er brugertip til kampen
Forventet startopstilling
Bekræftet startopstilling
Der er forumdebat om kampen
Der er nyheder om hold/udøvere
17 Antal bookmakere med odds

STARTOPSTILLINGER

Senest opdaterede startopstillinger (forventede og bekræftede) fra vores Match Center:
Spartak Moskva-Maribor
13:58
APOEL Nicosia-Real Madrid
13:11
Besiktas-FC Porto
10:23
Santos-CF America
01:24
Borussia Dortmund-Tottenham
19/11
Match Center, oversigt

SPORT I TV

Mandag den 20. november 2017
19:00 AaB-FC Midtjylland
20:45 Verona-Bologna
21:00 Brighton-Stoke
21:00 Eibar-Real Betis
 
Tirsdag den 21. november 2017
01:05 Washington Capitals-Calgary Flames
Se flere kampe i TV-guiden